0 oy
62 göst.
Aile kategorisinde (1,030 puan) tarafından
Kızlar benim bı bebeğim var bı yaşında ikinciyi düşünüyoruz ama benim sağ yumurtalığın da polikistover var birden fazla dedi doktor zayıfla gel geçer dedi 75kiloydum ozaman bende üzüldüm yani hiç mi çocuğum olmicak tedavisi yokmu bu durumu yaşayıp hamile kalan vaarmi aranızda ?

2 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Polikistik over mi canm o geçen bşy değil ki ben de de var 
(1,030 puan) tarafından
Ozaman nasil gebe kalıcam kız
(5,376 puan) tarafından
Ben kaldım 2 kere gebe kalamican diye bşy yok ki bana dr şöyle anlatmıştı bak senin göz rengin nası doğuştan kahverengiyse yumurtalığında polikistik öyle düşün demişti lens takarsan geçici olarak mavi yapabilirsin gözünü dimi dedi bunda da doğum kontrol hapı kullanırsan geçici olarak bi düzelme olur dedi bi de kilo vermek fln önemli demişti zaten malesef polikistik olanlar kiloyu da zor veriyo
(1,030 puan) tarafından
Çabuk kilo veren yapım var ama bilmiyorum kiloylami bağlantılı canım istiyoruz ama olmuyo insan stres yapiyo elbet
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şu an hamileyşm doktor kontrolünde 3 ay doğum kontrol hapı kullandım sonra hamile kaldım 
(1,030 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı  yan etki yaptımi canım aşırı kilo ,tüylenme felan .bende istiyorum yanimsallah
tarafından
Yapmadı canım bende zaten hipotiroidi var ondan dolayı tüylenmem vardı
tarafından
Kiloda yapmadı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde alparslaninannesi (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 361 göst.
0 oy
11 cevap 303 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde HPY (2 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...