0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (987 puan) tarafından
Merhabalar 40 günlük bebeğim var doğum yaptığımdan beri emziriyorum. İki göğsümde süt dolup sizlardi genelde fakat iki gündür sağ gogsum hem küçük hemde sızlama yok süt sanki dolmuyor diğeri ise aksine doldukça sızlıyor ve kocaman. Bu neden oldu hiçbir fikrim yok tekrar süt gelmesi ve dolması için ne yapabilirim lütfen tavsiyelerinize çok ihtiyacım var. 

1 cevap

0 oy
tarafından
Tek gogus emzirmeyin. Goslerde farklılık olur. Her beslemede farklı gogusunuzu verin. Merak etmeyin ilk zaman göğüsler kontrolsüz üretim yapar. O yüzden çok şişer. Sonra yumuşak olur ama yine bebeğin ihtiyaci kadar süt üretir. Her iki göğsümüzde süt vardır. Sağım yapın görürsünüz. Ama şu varki. Bebek pompadan daha güçlü çeker. Sagdiginiz süt miktarı gerçek miktar değil dir  
(987 puan) tarafından
Tek göğüs emzirmedim zaten fakat iki gündür sağ göğsümde dolunca sızlama gibi bir belirti yok küçük sisiyordu dolunca sizliyordu fakat şuan öyle değil bu beni endişelendiriyor.
tarafından
İstersen emzirme danışmanına sor canım. Bir iki tane önerebilirim sana. Bana çok yardımı dokundu
(987 puan) tarafından
Alabilirmiyim isimlerini :)
tarafından
Dilruba demirezen ve Semra (soyadını hatırlamıyorum ama emzirme_danismani instagram sayfasi)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 46 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mldnz (445 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 253 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Salihaa007 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 808 göst.
0 oy
4 cevap 48 göst.