0 oy
140 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (99 puan) tarafından
Arkadaşlar üç gün önce sabah kalkar kalkmaz kahvaltı yapmaya üşendim iki bardak süt içtim normalde hiç sevmem hiç içmem ama canım çekti o andan beridir de kusuruma bakmayin İshak olmuşum karnıma sanki bıçaklar sokuyorlar nasıl geçecek bilmem hastaneden nefret ederim o yüzden gitmek de istemiyorum ama ben perişan oldum şu üç gündür bir tavsiyesi olan var mi

8 Cevaplar

0 oy
(80 puan) tarafından
Muz ye patates başla bunlar ishale iyi gelir ama süt kabız yapar ishal yaparım bilmem ama
-Reklam-
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Miz patates diyecegim ama herkeste ayni etkiyi yapmıyor  her yiyecek. En iyisi bağırsak  duzenleyici al ic. Ben de yazin olmustum. Enterogermina iyi geldi bana.
0 oy
tarafından
1 tatlı kaşığı türk kahvesinin içine bi kaç damla limon sık iyi geliyo. Ben int bakıp yapmıştım iyi gelmişti inş sanada iyi gelir. Geçmiş olsun cnm
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Cnm valla denw kwsin memnun kalırsin bir tatlı turk kasigina limon sık öyle kuru kjuru ye valla mikemnel etki;)
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Kahve ve limon keser ishali. Karın ağrısınıda nane geçiriyor tabi eğer enfeksiyonda  falan kaynaklanmıyorsa
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Beş gündür aynı durumdayım ishal karında şiddetli ağrı acile gittim serum iğne yolladılar ama geçmedi ağrılar ertesi gün yine gittim kan testi bide tahlil aldılar mikrobik ishal çıktı antibiyotige başladı ama hala çok ağrı var karnimda muhakkak git halsiz kalio insan ben artık bayilcaktim doktor salgın var buara dedi 
0 oy
(670 puan) tarafından
Leblebi bire birdi bende
0 oy
tarafından
Bence doktora git derim çünkü ishal vücutta su kaybına neden oluyor en azindan serum takarlar yada başka bir sebebi vardır sorunu öğrenir ona göre davranırsin çok geçmiş olsun canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 131 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 163 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
6 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 369 göst.
29 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu

381,695 soru

11,426,393 cevap

34,985 kullanıcı

...