0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (2,835 puan) tarafından
Merhaba kızlar Benim kızım 2 buçuk aylık çok huysuz sürekli gaz sancısı oluyor devamlı ağlıyor zor uyuyor gece 5-10 dakikada bir uyanıyor anason bitkisinin aldım çayını yapıp iki kaşık içirmek için anason sindirim sistemine iyi geldiğini ve bebeklerin uyumasına yardımcı olduğunu okuyup araştırdım kullanan oldu mu ben yan etkisi oldu mu ben ilk defa kullanicam biraz tedirginim 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bebeğini uyutmak yerine gaz sancisina cozum bulsan daha mantikli olur.
(2,835 puan) tarafından
Ah bir bilsen neler yapmadım ki  almadığım denemediğim.gaz ilacı kalmadı hiç etkisi olmuyor karnına her zaman yağla masaj yapıp sıcak havluyla sariyorum ayaklarını sıcak tutuyorum kolik bir bebek her ne yaptıysam geçmiyor hele ağlama.krizine girince hiçbir güz kuvvet onu susturamiyor:(( denemediğim bir tek bu kaldı
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Oğlun kolik olabilir 3 ay çektim uykusuzlukta leveel atladık ama kesinlikle vermedim canım yaşı çok küçük ve kötü birseh bile olabilir Allah korusun
(2,835 puan) tarafından
Sorma uykusuzluktan yorgunluktan ölüyorum evet kolik bir bebek sürekli ağlıyor sürekli gaz sancısı çekiyor her yolu deniyorum ama etkili olmuyor araştırdım bebeklere de icirilebilir ama yine içim rahat etmedi kullanan birine sormadan vermek
tarafından
Bence vermemelisin koligin tek çaresi zaman
(2,835 puan) tarafından
Tamm teşekkür ederim cnm:)
tarafından
Rica ederim canim
0 oy
(716 puan) tarafından
Ben verdim canim ama rezene kimyon anason 3lüsünu demeleyip ictim gunde 2 3 bardak bebegime de 1 cay kasigi verdim. Doktor bana rezene verebilirsin dedi ama ben diger ikisinide verdim. Ver demiyorum yine de sana kalmis 
(2,835 puan) tarafından
Rezene çayını hergun bir fincan içiyorum gaz yapan yiyeceklerden de uzak duruyorum  kimyon çayını icirdim hiç fayda etmedi aynı şekilde rezene çayını da icirdim o da pek etki etmedi
(716 puan) tarafından
Nasil etki etmez kız ben ilac veriyordum da onun kadar olmuyordu. Sen daha fazla ic bir bardak yetmez gunde 3 kez iç yemekten sonra bebege cok verme senin sutunden ona gecer zaten doktor bana gunde 3 kez birer cay kasigi verebilirsin demisti kizim o zamqn 18 günlüktü

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
0 oy
1 cevap 48 göst.
28 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 627 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu