0 oy
134 göst.
Diğer kategorisinde (691 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 7 aylık ve emekliyor sonra oturuyor sonra da oturduğu yerden birden kafasını geriye atıp düşüyor okadar dikkat ediyorum yalnız bırakmıyorum arkasına yastık koyuyorum ama masallah çok hareketli sürekli yer değiştiriyor çok korkuyorum birşey olacak diye 2 defa böyle düştü çok şükür kusma gözde kayma faln olmadı ama kendime kızıyorum nasıl sürekli dusurrum diye sizin bebeklerde bu dönemde böyle birşey yasadinizmi nasıl önlem alabilirim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim oglan 9 aya kadar düşüyordu hic yalnız bırakmıyordum
(691 puan) tarafından
Canım anlamıyorum bu 2 gündür böyle emeklemeye başladığından beli kafası arkasına atıyor kendini yer parke halı faln var ama yine de canı yanıp ağlıyor çok canım sıkılıyor
tarafından
Benimki elimizde kururdu cok korkmuştum o yüzden hic yalnız bırakmıyordum
-Reklam-
0 oy
tarafından

İşin olduğunda mama sandalyesine oturt önüne bişeyler ver onun haricinde hep yanında olacaksın mecbur halının üstüne yorgan sermiştim ben koltukları da birleştirmiştim çıkış yolunu kapatmıştım :D

0 oy
tarafından
Bilerek mi yapiyo..cnku kziim kızınca yada abisi elinden oyuncağı aliyo o zmaan kendini geriye atiyo..
(691 puan) tarafından
Yok canım yoruluyor galiba kendini birakiyor bir anda
0 oy
(979 puan) tarafından
Ben yorgan seriyrdum odaya etrafında yastikla doldryrdum . Ztn çoğunluk kucakta  duruyrdu bzmkler pimpirikli o yüzden . Yada yurutece koyardım dolanrdi öyle . Belli mesafe ip baglardim  tekerine dolanrdi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 88 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,644 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 437 göst.
18 Haziran 2020 Aile kategorisinde Aysegulbal12 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 249 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 188 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Liza35. (695 puan) tarafından soruldu

383,056 soru

11,465,950 cevap

35,067 kullanıcı