0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Kızlar diğer postta eşimle ilgili biraz dert yakindim. Amma velakin eşim nasıl olduda vicdana geldi hayret ettim. Annemlere gidcegim kafa dagitmaya 5 6 günlüğüne . Çok mutluyum. 

9 Cevaplar

0 oy
(8,589 puan) tarafından
Git cnm git.

Oturmuş uygulama ne hale geldi onu izliyorum 
(350 puan) tarafından
Ne oldu kiz
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Sevindim senin adına canım bende  uzanıyorum uykum gelmedi daha
(350 puan) tarafından
Sağol kuzum. Benimde uykum gelmiyor ya niyeyse
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Çok acıktım :(

(350 puan) tarafından
Ye kuzum biseyler
(8,589 puan) tarafından
Bendeeeee ya üseniyom kalkmaya
(2,064 puan) tarafından
Canm herseyi istiyor şuan ama kalkmak zor geliyor
(350 puan) tarafından
Açlık olunca mesele gece uykudan bile kalkıp yiyorum :D
0 oy
tarafından
Ne güzel canım yolun açık olsun uyuyacam inşallah bende :-)
tarafından
Maşallah kuzum Rabbım bağışlasın inşallah ne güzel erken yaşta anne olmak gibisi var mi
(350 puan) tarafından
Amin cümlemizin evladını inşallah canım benim.  Eşime kalsa daha düşünmezdi. Rabbim.nasip etti sukurler olsun. :)
tarafından
Çok şükür canım benim ne güzel büyütmüşsüm maşallah
(350 puan) tarafından
Ay kız abla ne zorluklarla büyüttüm ama bı bilsen.
tarafından
Allah onu sana  bağışlasın kuzum acısını göstermesin inşallah
0 oy
tarafından

En güzeli  mutluluğun daim olsun  deli gibi uykum var sıgara ilçesim var yataktan kalkmaya üşeniyorum  deli gibi birşeyim 

(350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim. Ay su sigara illetini bırakamadım bende. Hamileyken bile içtim. ***** kafam . Nikotin sakızı aldı eşim. Onu cigneyince bırakırsın dedi. Anam cigniyorum. Boğazımı acıtıyor sonra çıkarıp kahve içip üstüne sigara yakıyorum. Bende böyle bir deliyim :D
tarafından
Cok denedim  kızıma hamileyken bıraktım  doğumdan sonra yine icmedim  kızım vefat etti benim herkes benden sakladı  ben kızım kuvezde diye biliyordum  taburcu oldum ben taburcu oldum diye biliyordum meger kizim vefat etmiş beni cenaze icin izinli çıkarmışlar  sonra bana olanı anlattılar  hastanede eve giderken ilk petrol den aldım yine başladım
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Sanada iyi gelir canım ❤️ oğlumu uyuttum oturuyorum öyle 
(350 puan) tarafından
Aynen kuzum ya . Valla evden çıkmıyorum cocukda bunaldı. Biraz kafa dağıtmak iyi gelcek. Bende yatakta uzanıyorum oyle
(3,681 puan) tarafından
Bende öyle ya evden dışarı çıkamıyoruz havalardan annemlerde kardeşim okuldan sürekli grip oluyor oraya da gidemiyorum kaç haftadır tıkanıp kaldım oğlum çok mutsuz çok insan canlısı bir çocuk
(350 puan) tarafından
Çocuklar çok etkileniyor. Biz bir şekilde evde durabiliyoruz. Markete gitmek dahi hava almamıza yetiyorda çocuklar enerjilerini atamiyorlar sıkılıyorlar malesef. Allah yardımcın olsun canım
(3,681 puan) tarafından
Malesef öyle canım valla dört duvar arasında büyüyorlar
0 oy
(3,730 puan) tarafından

Çocukları uyutmaya çalışıyorum:woot:

(350 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canim
0 oy
tarafından
15 yaşındaki halimi düşünüyorum da ne safmişim millet zehir mübarek :D  bugünlükte günlük aksiyon dozumuzu aldık yarın ola hayr ola asgdhsjaja
(350 puan) tarafından
Ben çok şey kaçırdım desene. Ne oldu bugün bana da anlatin
tarafından
Ergen olduğunu iddia eden biri kendini farklı tanıtıp farklı insanların foto paylaşıp hepimizi keklemiş. Postunun birine yorum yapmıştım güya hamileymis hanımefendi ben de hayırlı olsun demiştim birazcık sinirlendim. Ruh hastası ya
(350 puan) tarafından
Abooo. Desene çok şey kaçırdım. Böyle ***** insanlar ne anlıyor buraya girip biseyler okumaktan. Yada keklemekten anlamıyorum. Dünkü Selen meselesi de bir garipti . Hem kocasinin aldattığından yakiniyordu . Hemde Esra Erol eşliğinde sevisiyordu :D
tarafından
Bak onu ben bilmiyorum. Bu kadar fake yoktu ya eskiden. Bu son zamanlar da çok arttı. 2.5 yıldır takipteyim böyle mevzuları çok bilmem
(350 puan) tarafından
Valla ben kızıma hamileyken burayı çok kullanıyordum. Hatta telefonum hastahanede falan çalındı. O hesap da gitti. Ben bunu öylesine yüklemistim. Arada bir yardımcı olabilirsem olurum diye. İyi sardı beni ama gerçekten artık çok farklı mevzular dönmeye basladi
0 oy
tarafından
Sinirden patlıcan bu kız uyumuyor banyoda yaptırdım yatmıyor birde üstünü aciyo 24 aylık :(
(350 puan) tarafından
Ay niyeki canım. Diş mi çıkarıyor yada gündüz çok mu uyudu
tarafından
Valla cnm anlamıyorum toplam uykusu 10 saat gunduzle birlikte

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 274 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 593 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 328 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,521 puan) tarafından soruldu
+1 oy
101 cevap 1,740 göst.

383,050 soru

11,465,897 cevap

35,067 kullanıcı

...