0 oy
738 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,835 puan) tarafından
Selamun aleykum  hanımlar bugün kalp endoskobisi çekmek için hastaneye gittim kalbimdeki kalp deliginin tam lakap çapını öğrenmek için kalp deliği çok büyükmüş 3 buçuk santim  ASD  deliği varmış çok büyük olduğu  için açık kalp ameliyatı olmam gerektiğini söyledi doktorlar Rabbime Olan güvenim  teslimiyetim sonsuz elhamdülillah  çok günler geçirdim çok acılar çektim isyan etmeyin bırakın bir ahh bile demedim her halime hamddetim vardır Rabbimin bir bildiği ve kendimi Allaha emanet ve teslim ettim korku yokmuş deseniz var olmazmı hemde çok ama 4 aylık minik bir kızım var onun için dayanıcam acıya dayanıklı olucam 3 ay onca babamı kaybettim annem çok üzüntülü onun evlat acısıyla sınanmaması için çok dua ediyorum nolur bana dua edin derdimi anlatacağım bir burası var aileme birşey diyemiyorum  üzülüp kahroluyorlar onlar üzülmesinler diye hep içimde tutuyorum 

42 Cevaplar

+1 oy
(13,121 puan) tarafından
Rabbim sana şifa versin inşAllah. Seni sevdiklerine, sevenlerine bağışlasın canım 
(2,835 puan) tarafından
Ne kadar içimi rahatlattın bilemezsin Allah senden razı olsun çok ama çok sağol mutlaka seni haberdar edicem
(13,121 puan) tarafından
Kız dur şimdi gece gece beni ağlatma. ☹️ Nasıl haber alacağız senden burayı bilen birisi var mı açık kalp ameliyatı oldu benim akrabam baya 12 saat felan sürdü. Senden haber verecek birileri felan aklım sende kalacak
(2,835 puan) tarafından
Allah razı olsun burayı bilen yok canm annem var okuma yazma bilmez eşimde kullanmayı bilmez inşallah  kendim yazarım duaya tek ihtiyacım var iyiki varsin iyiki  bazen çevrendekilere içini dökmek istemezsin en yakındakiker sana uzak gelir bazen hiç tanımadığın  birine içini dökebilirsin en yakınından bile daha yakın olur işte sende onlardansın cnm
(13,121 puan) tarafından
Of of keşke yanında olabilsem. Maalesef en yakının anlamazken belki aramızda kmler var birbirimizi anlıyoruz sorunlarını çözüyoruz dinliyoruz. Allah senden de razı olsun. Kötüyü düşünmeyelim. Kaç saat sürüyormuş peki canım ben ona göre bekleyeyim seni
(13,121 puan) tarafından
Canım naber? Yatısin yapıldı mı yazmadin da merak ettim. Çıkınca mutlaka yaz olur mu ? Hayırlı haberlerini bekliyorum
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah ❤
(2,835 puan) tarafından
Amin Rabbim sizlerden razı olsun
0 oy
tarafından
Canım benim Rabbım acil şifalar versin inşallah seni o minik yavruna bağışlasın başından eksik etmesin inşallah 
(2,835 puan) tarafından
Amin aminnn cnm
Rabbim dualarınıza cevap versin Rabbim dualarınızı kabul etsin
tarafından
Amin kuzum amin bu cuma günün yüzü suyu hürmetine inşallah
0 oy
(930 puan) tarafından
Allah kimseyi annesiz babasız bırakmasın seni evladına ailene bagışlasın canım 
(2,835 puan) tarafından
Amin Allah  razı olsun Rabbim  duanızı kabul etsin
0 oy
tarafından
Rabbim Şafi ismi hürmetine şifalar versin inşallah canım sana dua edeceğim sana 
(2,835 puan) tarafından
Amin ecmain Rabbim sizlerden razı olsun Rabbim dualarınızı  kabul etsin
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kuzum delik baya büyük mus 

ASD olduğu  için şimdiye kadar fark etmedin demek ki 

15 gün kardiyoloji bölümü nde kaldım yetişkin insanları da gördüm 

Zor bir ameliyat 

Ama İnan ameliyat sonrası söylenen şeyleri yaparsan çabuk toparlarsin 

Sana şunu soyliyim yapmam gereken ameliyat sonrası oksurtme olayı var sancılı ağrılı ama mutlaka yap onu benim oğlum öksürme di diye 1 hafta yoğun bakımda kaldı 

Bilinci kapandı 

Ciğerleri  balgam dolduğu için 

Sakın ihmal etme öksürme yı ve göğüs altından mi girecekler yoksa 

Önden mi müdahale edecekler öğren .

Yama mi yapacaklar yoksa dikeceler mı hepsi ni öğren canım 
(2,835 puan) tarafından
Rabbim yavruna  acil şifalar versin cnm evet çok zor bir  ameliyat  yazdıklarını  ekran görüntüsü çektim mutlaka dikkate alıcam yarın doktorlar görüşecem dediklerini sorucam  çok yardımcı ve bilgilendirici  oldu cnm çık sagol Allah senden razı olsun  oğlun kaç yaşında ne zaman ameliyat oldu
(12,264 puan) tarafından
2018 de ameliyat oldu 7 yaşına girmek üzereydi
Sadece delik olduğu için
Çok şükür ameliyat ta güzel geçtiği için
Şuan sorun Yok
Holter takıldı sonucu çıktı ama
Göstermedim henüz
Verilen ilaçları harfiyen icmelisin canım . sakın ihmal etme .
Ve İnan ağır ameliyat ama sonra si çok zor değil sadece oksurtme olayı sıkıntı sırtına vuruyor hemşireler
Acayip ağrıyor
Ağrıyor diyorum çünkü ben o acıyı hissettim
Allah düşmanımi evladiyla sınamasın
(2,835 puan) tarafından
:((((( Rabbim  kimseye yaşatmasın pazar günü yatış yapılacak pazartesi günü ameliyat olucam
(12,264 puan) tarafından
Canım hiç korkma Allah'ın izniyle hemen toparlarsin gençsin
(12,264 puan) tarafından
Biliyorum söylemesi kolay  bende çok korkuyorum ameliyat tan küçükken çok ameliyat geçirdim
Hala acı çekiyorum ama benim geç tedavi yüzünden
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Rabbim sana şifa versin Evladına bağışlasın güçlü dur allahın izniyle sorunsuz geçecek 
(2,835 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun  cnm güçlü olacağım inşallah  atlatıcam
0 oy
tarafından

Allah şifa versin evladına bağışlasın inşallah çok üzüldüm. Anneler ve evlatlar hasta olmasın:(

(2,835 puan) tarafından
Amin  Rabbiö razı olsun senden cnm keşke cnm keşke kimse hasta olmasa keşke kimse hastane nedir bilmese ama hayat bu maalesef herşey oluyor herşeyi yaşıyorsun rabbim dünyamızıda ahiretimizide cennete çevirsin
tarafından
Amiin inşallah. İmtihan türlü türlü. Allah şafi ismini tecelli ettirmek için hastalık verirmiş. Biran önce sağlığına kavuşursun inşallah
0 oy
(7,787 puan) tarafından
Rabbim hiç acı yaşatmadan sağlık sıhhat versin. Şifa ve rahmetini üzerinden eksik etmesin. Dualarım seninle
(2,835 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
tarafından
Rabbım sagsaglım cıkarsın ınsallah evladına aılene bagıslar ınsallah canım bende yarın gıtcem kalp kapakcıgında çökme ve kacak varmıs bakalım bana ne diyecekler 
0 oy
tarafından
Rabbim bu mübarek günü hürmetine seni evladina bağışlasın... Anene de eladini bağışlasın ❣️ 

Rabbim sağ sali cikmani , bian önce de iyilesmeni nasip etsin kuzum. .. Allah derdi verdiyse dermanını da versin canım benim
(2,835 puan) tarafından
Amin Allah  razı olsun cnm benim Rabbin dualarını  kabul etsin Rabbim dermansız dert vermez
Allah razı olsun cnm Rabbim senin bebeğinide  sana bağışlasın
tarafından
Amiiin canm  cümlemizin
0 oy
(743 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah canım.. İnşallah kazasız belasız evladına sevdiklerine kavuşursun .
(2,835 puan) tarafından
Amin Allah  razı olsun
0 oy
(37 puan) tarafından
Hamileyim Rabbim  yavruna ailene bagislasin seni guzel.kardesim uzulme hersey imtihan iyi dusun iyi olsun tek doktorla karar verme ice sor sorustur  sitres yapma karamsar olma bu ikili iyi olacagin varsada iyi etmez imtihanin zor yolun uzun Rabbim acil sifalar versin canm.i sAllah bian once sagligina kavusursun
(2,835 puan) tarafından
Allah razı olsun senden güzel kardeşim içim açıldı yorumunu  okuduğumda çok mutlu oldum.Rabbim ne dilerse o olur asla karamsar olmadım Rabbimden yana  Allah hayırlısıyla  kurtulmayı nasip etsin sana sağlıkla al kucağına yavrunu inşaAllah  nolur  duanı eksik etme cnm
(37 puan) tarafından
Ne demek şu dünyada  ne ekersek onu biceriz    bazen oyle insanlar oluyorki  insanlari kotu gunlerinden beslenen mutsuzluktan keyiflenen  Allah onlardan uzak eylesin banada haber et olurmu dualarim seninle insAllah  hersey guzel olacak  Rabbim ol dedikten sonra bu dunyada olmayacak seymi var  kalbini ferah tut  senden de Allah razi olsun
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ne yaptın canım bugün konuş tun mu doktor la
(2,835 puan) tarafından
Evt bugün konuştum yarın Covit testi yaptırıp pazar günü yatış yapıcaz pazartesi  sabahı ameliyat olucam :(((
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Rabbim şifa versin çok geçmiş olsun
(2,835 puan) tarafından
Amin Allah razı  olsun
0 oy
(2,697 puan) tarafından

Canım geçecek inşallah umarım seni de benim gibi bekletmezler bak 1ay oldu benimde 

(2,835 puan) tarafından
Bu pazar yatış yapılacak pazartesi ameliyat  olucam :((( Allah  razı olsun cnm Rabim sana da banada bütün hastalara da şifa versin
(2,697 puan) tarafından
Amin beni yaşarken öldürecekler anacım
(2,835 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin cnm benim inşaAllah iyileşirsin  rabbim kimseyi hastane kapılarında bekletmesin
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah çabucak toparlanirsin basın sağolsun:(
(2,835 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cnm benim duanızı eksik etmeyin
0 oy
(288 puan) tarafından
Rabb'im şafi ismiyle şifa versin insALLAH cnm bnm dualarım seninle 
(2,835 puan) tarafından
AMİN Allah senden razı olsun cnm
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Rabbım Şafi isminin hürmetine şifa versin  seni evladına sevdiklerine bağışlasın inşallah cnm çok geçmiş olsun 
(2,835 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun nolur duanızı eksik etmeyin:(
Sadece merak ve duaya ihtiyacım var
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canm evladının başından eksik etmesin seni cok geçmiş olsun 
(2,835 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım duanıza benide ekleyin :(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 93 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 455 göst.
0 oy
3 cevap 80 göst.
0 oy
19 cevap 439 göst.