0 oy
1,135 göst.
Aile kategorisinde (264 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrendim ikimizde çok istiyorduk. Eşimle hiç bir problemim yoktu aslında ama bugün yaptığı beni çok kırdı. Ona bebeğimiz olacağını bildirmek için bir sürpriz hazırladım heyecanla. Fakat o bakmadı bile, çok ısrar ettim "ne olduğunu biliyorum hamilesindir" dedi ve hazırladığım şeye dokunmadı bile. Ben yoo o değil başka güzel bir haber dedim, bilerek merak edip baksın diye. Çok ısrar ettim hatta sinirlerim ağladım bozuldu yinede bakmadı. Telefonda oyun oynuyordu ve hiçbirşey söylemedi. Ben ağlayıp gittim odadan. Hiç hayal ettiğim gibi olmadı sarılması bile :( o kadar kırıldım ki. Telefonuma bu güzel anı gizli gizli kaydettim ama hatırlamak bile istemeyeceğim bir an oldu. Şu an ne yapsa kırgınlığım asla geçmez. Ben kaç aydır bu anı hayal ediyordum :( .

O da çok istiyordu bebek hatta başta ben istemiyordum o beni ikna etti.

Ben bir süre soğuk davranmayı düşünüyorum sizce abartıyor muyum yoksa hormonlarım mı zıplıyor 

37 Cevaplar

+1 oy
(1,837 puan) tarafından
Kız aynı odundan bende de var. İlk hamileliğimi acilde öğrendim şok olmuş bir şekilde dışarı yanına çıktım hamileyim dedim oda dedi ki "iyi güzel sarı 7li gelir mi sence?" O esnada okey oynuyordu. İkinci hamileliğimde hamileyim dedim emin misin dedi üçüncü de dur kimseye söyleme belki yoktur dedi odun yani benimki de
-Reklam-
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Valla cok haklisin benim eşim  ağlamıştı öküz  iste biliyosa  bile baksaydı 
(264 puan) tarafından
Gerçekten mi ne güzel maşallah nazar değmesin çok şanslısın. Şu an o kadar üzgünüm ki kimseyle derlesemiyorum da. Ya sabahtan beri hazırlandım onu bekliyorum ***** ne diye uğraşıyorsun ki salaklık bende çok pişmanım keşke yapmasaydım hiç öyle şey
(2,785 puan) tarafından
Erkekler kucagina alana kadar  sevgiyi hissetmiyor kuzum mesala bi gelip karnini seveyim demiyor benimkine  ne hissediyorsun dedigimde dogunca anlicamda demişti  biz hassas bakıyoruz  yoksa  seviniyodur bence  bunun icin üzülme  tadını  çıkarın  kayinpederim  vefat etti 1 haftadir ne yaşadığımızı  biliyoruz ne evimizi nede kizimla ilgilenemiyorum gerci benim sıpa  büyüdü  oda beni yoruyoda Allah canını  sag etsinde gerisi boş  kuzum üzülme  kocan genel anlamda kötü  birisi degilse daha o duyguyu kavrayamamis olabilir
tarafından
Erkeklerin doguncaya kadar anlamamasiyla ne alakası varki. Sonuçta kız özenmiş haber vermek istemiş. İnsan bir açar bakar.
0 oy
tarafından
O andan itibaren dahi ortamı toparlamaya çalışmadımı. ayrıca ne abartması eğer anlattıkların harfi harfine doğru ise burnundan getirmen lazım 
0 oy
(285 puan) tarafından
O nasıl tepki canım ya neden öyle dawrandi acaba bir sebebi olur canıni sikma güzelce sor sebebini ogren bence maddiyati düşündü ne tepki vereceğini bilemedi ama yinede böyle dawranilmazki
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Burnundan getir canım 
0 oy
(56 puan) tarafından
Tepkisi çok tuhaf bence insan bebeğik haberini duysa sevinir fazlasıyla sürpriz yapmasan bile insanları anlamak cidden güç 
0 oy
(4,172 puan) tarafından
İlk çocuk olmasına rağmen mi böyle davrandı 
(264 puan) tarafından
Evet ilk. Daha önce düşük yaptım
0 oy
(17,937 puan) tarafından
Çok kötü olmuş cidden çokta saçma insan nasıl baba olacağına sevinmezki benim herif 3.de bile ilk kez baba oluyomuş gbi sevindi yalan yok ben istemedm ama tavır koy eşine yanlışını düzeltene kadarda bişey söyleme
0 oy
(392 puan) tarafından
10 dk.önce üye olup nasıl ilk postunuzu hemen açıyonuz ya. Bn post açıncaya kadar aylar geçmişti
(17,937 puan) tarafından
Belki takip ediyodu üye olmadı olamazmı
tarafından
Hahahha lale bizle.dalga mi.geciyor diyorsun :)) kiz gecenin üçünde bize bunu yapmaz ya
(392 puan) tarafından
Bilemiyorum inandırıcı gelmedi. Bi insan o kadar ilgisiz olamaz. Helede bebeği istiyomuş. Çok tutarsız. Ne diyodu müge abla hayatın doğal akışına ters
(264 puan) tarafından
Ben diğer yere üyeydim gebelik soruları sorulan yere, bu sorumu oraya sorarsam kaldırırlar diye buraya üye olup yazdım. Burayı eylülde keşfetmiştim yani :). Bu arada inanmak istemiyorsan inanma no problem. İşim gücüm yok senerayo mu yazacağım  sence?
(392 puan) tarafından
Bacım düşün yani kocanın yaptığı o kadar saçma binedeni olmalı böyle davranmasının
0 oy
(695 puan) tarafından
Senin hormonlrda değil eşinin hormonlrnda bi dengeszlik war çok haklsn ama lütfen ağlama hamilelik süresince stresten uzak durmalsn
(264 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
tarafından
Erkekler kadınlar gibi hissiyatlı olamıyor malesef doğuma kadar çoğu durumu algılayamıyor bile üzülüp moralini bozma 
0 oy
(701 puan) tarafından
Ay çok sinir oldum bende eşine. Ama lütfen üzme kendini olur mu. Eşine bir daha sürpriz yapma ona bu kadar değer verme . Bunu öğretti bugün sana.. şuan tek bir tek yavrunu düşün. Ona sarıl.
(264 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşünüyorum birdaha hayatta sürpriz yapmam.
0 oy
tarafından
Biliyorum hamilesindir ne ya bıkkınlık cümlesi gibi insanda sevinç heyecan olur çocuğu olsun diye yanıp tutusan onca insan var ne diyim değişik geldi bana tepkisi
0 oy
tarafından
Biraz öküzluk olmuş ya insan bı sarılır sanki 100 tane çocuğu var insanın hevesini kursakta bırakırlar
(264 puan) tarafından
Aynen öyle oldu ya ama çok pişmanım sürpriz hazırladığıma
0 oy
(3,748 puan) tarafından
Gelip gönlünü alacaktır neden böyle davrandığını sor güzelce konuşamaya çalış önce kuzum onunda kendine göre sebepleri vardır belki. Bazı adamlara sorumluluk başta zor gelebiliyor zamanla alışıyorlar afallamıştır 
0 oy
(175 puan) tarafından
Hic abartmiyorsun .Bilse bile o kadar ugrawmiw supriz hazirlamiwin insan kirmamak icinde olsa bakar sevinir.
0 oy
tarafından
Bencede abartılı değil hormonla ilgisi yok kocan biraz odun davranmış  umarim kendini affettirir hamilesin bu arada çok üzme kendini bebek etkilenmesin tatlım 
0 oy
(293 puan) tarafından
Haklısın bence bnmki de bi türlü inanamamştı 5 liralık test doğru mu ki falan diye güzel bir tepki beklemiştm ben de onu ikna etmeye çalşmamla geçti bizim de o anlarmz
0 oy
(13,175 puan) tarafından
Kırılırdim Bende 
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Çok saçma geldi eşinin yaptığı yaa neden bu kadar ilgisiz davrandı böyle bir konuda bence sen daha iyi bilirsin sebebi ne 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 564 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 873 göst.
0 oy
15 cevap 985 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 491 göst.

381,947 soru