0 oy
177 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (158 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Gerçekten kızlar oluyormuş beş kez demedim ve tat koku kıvam gerçek bir yoğurt oldu

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nasıl yptin canım 
(158 puan) tarafından
Canım 29 tane çiğ nohut güzelce yika elini yakmayan günlük süt bir su bardağı ve bir kovanoz sütü kavanoza köy içine nohutları at ağzını kapat ilk 24 saat üzeri örtülü beklet çökelek gibi tutar altı yeşil sulu olur . Sonra aç sakın tatma koklama bile sonra süs tekrardan bir bardak süte düştüğünden bir buçuk kaşık at 12 saat beklet sonra tekrar süs nohutları at ve bir bardak süte bir buçuk kaşık at 6 saat beklet bu şekilde yaptım 5. Maya tam yoğurt tadi kokusu kıvamı aynı hiç fark yok
tarafından
Teşekkürler canım denerim insallh :)
(158 puan) tarafından
Netten bak canım benimde bı unutum kaçmıştı
tarafından
Tamam canım  sağolasın :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
O nasil oluyor kız ilk defa duydum 
(158 puan) tarafından
Canım 29 tane çiğ nohut güzelce yika elini yakmayan günlük süt bir su bardağı ve bir kovanoz sütü kavanoza köy içine nohutları at ağzını kapat ilk 24 saat üzeri örtülü beklet çökelek gibi tutar altı yeşil sulu olur . Sonra aç sakın tatma koklama bile sonra süs tekrardan bir bardak süte düştüğünden bir buçuk kaşık at 12 saat beklet sonra tekrar süs nohutları at ve bir bardak süte bir buçuk kaşık at 6 saat beklet bu şekilde yaptım 5. Maya tam yoğurt tadi kokusu kıvamı aynı hiç fark yok
tarafından
Ne güzel canım ellerine kollarına sağlık afiyet şifa olsun
0 oy
(1,018 puan) tarafından
O nasil oluyor ilk defa duyuyorum
(158 puan) tarafından
Üste anlattım biraz yorucu ama sonuç gerçek
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Nasıl oluyor  canım
(158 puan) tarafından
Canım 20 tane çiğ nohut güzelce yika elini yakmayan günlük süt bir su bardağı ve bir kovanoz sütü kavanoza köy içine nohutları at ağzını kapat ilk 24 saat üzeri örtülü beklet çökelek gibi tutar altı yeşil sulu olur . Sonra aç sakın tatma koklama bile sonra süs tekrardan bir bardak süte düştüğünden bir buçuk kaşık at 12 saat beklet sonra tekrar süs nohutları at ve bir bardak süte bir buçuk kaşık at 6 saat beklet bu şekilde yaptım 5. Maya tam yoğurt tadi kokusu kıvamı aynı hiç fark yok

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
4 gün önce Yemek-Tarifler kategorisinde Kbr.068 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
7 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 1anne (777 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.