0 oy
215 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (101 puan) tarafından

• Merhaba arkadaşlar yukarı belirttiğim gibi sorunlar bitmiyor . Saçımı doğumdan önce boyamıstim yani dört beş ay oluyo doğumdan sonra değişti hormonlar dan dolayı olsa gerek eskisi gibi bukle bukle olmuyor şampuan da değiştirmedim süpürge gibi yarım saat de zor açıyorum kesmek de istemiyorum zor uzattım durup dururken yüzümde çıkan sivilcelerden bahsetmiyorum bile  kendimi çok çirkin hissediyorum günlük bakım rutini hazırlamak istiyorum yardımcı olur musunuz 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Pantenin saç kremleri çok güzel oluyor,benim saçımda kıvırcık ve cok zor acilirdi bunlarla banyoda bile açıldığını hissediyorum karışık durmuyor,bide çocuklar için kullanılan saç açma spreyi vat kolay taranak için onu da denemiştim o da güzeldi canim biri duş alirken biri duştan sonra attıklarımın

image

(101 puan) tarafından
Benim kullandığım şampuan gliss ama dediğiniz gibi duzelicekse  eğer denemek de fayda var
tarafından
Benim sadimca çok işe yaradı canim,ikisi de krem zaten normal şampuanı kullan sonra bunları kullan canım
(101 puan) tarafından
Kepek falan yapmazmi
-Reklam-
0 oy
(51 puan) tarafından
Bukleli saçların kendine gelmesi için bi methot duydum ama kendim hiç denemedim yurt dışında da çok meşhur. İsmi kıvırcık kız methodu saç ürünlerinde sülfat paraben vs kimysallar olmayan ürünleri kullanılıyolar bi kaç ay içinde saçlar kendine geliyo kıvırcıklar dalgalar belirginleşiyo bi araştır canım 
(101 puan) tarafından
Valla bana ay değil hemen çözüm lazım :D tara bağla ör saklıyorum hep saçımi boyasam çocuğa zararlı gerçekten kadın olmak çok zor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 299 göst.
0 oy
4 cevap 196 göst.
22 Mart 2024 Moda kategorisinde Mdnafsn33 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 242 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Melek32 (41 puan) tarafından soruldu