0 oy
340 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Kizlar ben koç burcu 12 Nisan doğumluyum . Çok girişken bı karaktere sahipim . Ama çok ta kırılan birisiyim asla karşındakini kırmamaya calisirm . Ve çok agrasifim saman alevi öfkem vardır  biri bana sa.lak dese uzuluyrum nerde hata yaptım aban böyle dedi diye mal gibi herşeyde özür dilerim. Hadi sizlerde yoruma bekleniyorsunuz 

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Akrep burcuyum 

Aşırı inatlik ve yapılanı unutmamam en birinci özelliğim ilk görüşte bir insan ne ne değil çözerim o ilk görüşte sevdim sevdim yoksa benim ona ısınmam imkansız kin tutmam ama iyiligide kotulugude unutmam aşk insaniyim insanları sevmeyi seviyorum canımı yakanın var haline arkadaş ortamında susup oturmayı sevmem konuskanimdir boş muhabbet sevmem ama birde baya becerikliyimdir elimden iş kurtulmaz sır tutmayı iyi bilirim 
-Reklam-
0 oy
(1,837 puan) tarafından
5 Ekim Terazi. Aşırı dengesiz biriyim. Bir anım diğerini tutmaz. Gülerken hüngür hüngür ağlamaya başlarım kimse ne olduğunu anlamaz. Sevdiğim kişiler için her şeyi yaparım. Aşırı sinirliyim. Gözüm dönerse karsimdakini öldürme ihtimalim %90 lari bulur. Sinirlendigim zaman ne gözümün önüne geleni görürüm nede ağzımdan çıkanı duyarım. Karşımdaki kim olursa hakkında bildiğim her şeyi onu incitecek ne varsa vururum yüzüne. Yeter ki canı acısın. Kindar biriyim. Yapılan ufacık bir kötülüğü bile unutmam. Dışardan bakınca havalı burnu bulutta görünürüm ama sevdiğim kişilere karşı pamuk gibiyimdir 
0 oy
(237 puan) tarafından
Terazi çok kararsız iyi niyetli çok duygusal  
0 oy
tarafından
Yorumları okumaya geldim ama basaklari kimse yazmamış gelin başak kardeşlerim yükselenim de aslan siz anlayın işte:)
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Koca burcuyum ve en belirgin özelliğim umursamazligim ve ozgurlugume düşkün olmam :)
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Oglak

Çalışkan

Düzenli tertipli titiz 

Sivri dilli
tarafından
Eşim oğlak ve gerçekten çok güzel bir burç olduğunu düşünüyorum. Babam da dahil :)
(1,950 puan) tarafından
Aynen oyle ennnn mükemmel burc :))
0 oy
(887 puan) tarafından
10 Nisan Tipik Koç burcuyum bütün özelliklerimi taşıyorum başta dik başlı ve inatçı olmak üzere ama çok da yardımseverim herkesin herşeyine koşarım
0 oy
tarafından
Terazi kadınıymmmm :)))))))
0 oy
tarafından
İkizler burcuyum cok duygusalim asiri kararsizim ve inatciyim 
0 oy
tarafından

Bir cok kürt kardeşlerim gibi bende doğum tarihimi bilmiyorum hahahahahah

Karekter olarak 
Aşırı girişken 
Haksızlığa gelemeyen
Hos sohbet 
Sinirli 
0 oy
tarafından
Lanet gelesi akrep burcuyum. Asla unutmuyorum asla. Deve kini gibi bisey var icimde durup durup hortluyor yasananlar. Affedemiyorum falan. Hos degil. 
0 oy
tarafından
Başak burcuyum 

Girişken bir yapım var aşırı dobracıyım o yüzden çok sevilmem:) 

Kişinin arkasına değilde yüzüne söylerim her ne sorunum varsa 

Aşırı duygusal çok merhametliyim kin tutmam ama yapılan iyiliği de kötülüğü de asla unutmam 

Temizlik takıntım var aşamadıgım :) 

Tersim cok pistir karşımda babam olsun tanımam
0 oy
tarafından
İkizler asabi agresif sinirli öfkeli kinci ve inatçıyım malesef yukselenimde ikizler ve cok karamsar dır aldigim kiyafetleri cok kez değiştirdim sirf bu huyum yüzünden 

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 326 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 545 göst.
15 Aralık 2020 Moda kategorisinde Oglusum24 (460 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 102 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 861 göst.