0 oy
552 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,375 puan) tarafından
Malum savaş var ve bu bizi de etkiliyor ister istemez ticaret yaptığımız için o ülkeyle .Ekmek artacak diyorlar yağ zaten artıyor daha çok şey artacak diyorlar öncesinden stok yapıyor musunuz gerek duyuyor musunuz.

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz yinede ne olur ne olmaz diye iki tane aldık yağ ama tutupta 10 20tane almıyoruz zaten internetten limit koymuşlar getiren adama sordum niye öyle diye ilk olduğnda abla 8 10 tane alan bile oluyo demişti 
(1,375 puan) tarafından
O ne kız 8-10 tane abo ticaretini mi yapacak insanlar ne kadar fazla alıyorlar.
tarafından
Valla bende anlamadım alan oluyomuş bide normal marketlerdn daha uygun oluyo aldığım yer grostan alıyorum bu tarz ürünleri
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Tek stok yapabildiğimiz maskeydi onlar duruyor öylece sayılır mi:D

(1,375 puan) tarafından
Çok iyi yaaa ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Bugün stok yapanlar yüzünden çok kişi yağ alamadan evine döndü. Evdekiler le yetiniyoruz canım. 
(1,375 puan) tarafından
Bence de ya yazık insanlar ihtiyacı olduğu halde bulamıyorlar bu sefer. Alanlarda haklı alamayanlar da ama ben ihtiyaç oldukça almaktan yanayım
tarafından
Valla canım ben bugün yorumda birinin 2500 lirayi yaga yaptırdığını okudum. Gerçekten üzüldüm. Senin paran var eyvallah ama o kadar parayı yağa yatırıp alırsan diğer insanlar ne yapar. Düşünmek lazım bazı şeyleri. Bizde ihtiyaç varsa para varsa o zaman aliyoruz
(1,375 puan) tarafından
Yok canım 2500 lirayı yağ yatırmak nedir y.u.h
tarafından
Vallahi bugün birisi yazmıştı kayınpederi 2500 liralık 5 lt lik yağlardan almış
0 oy
tarafından
Stok yapmiyorum ama bez vs uygun bulursam 2-3 paket fazla aliyorum. Maksadim stoklamak degil, uygun bulmusken almak. 
(1,375 puan) tarafından
Ya bebek bezi ile mama şart bence çok çabuk bitiyor çünkü
tarafından
Yani zaten 2-3 hf da bitiyo almisken 2-3 paket alim diyorum eger uygunsa. Oyle cok ileriye donuk bi stok degil yani :)
0 oy
tarafından
Şu yagın pahalılıgindan korktugjnuz kadar ölümden korkmadiniz
(1,375 puan) tarafından
Çok iyi demişsin ya gerçekten ölüm daha gerçek.
0 oy
tarafından
yapiyorum cunku enayi yerine konuluyoruz. 1 tl verdigim sey diger ay 3 tele.. ozellikle bez islak mendil tuvalet kagidi aliyrm
(1,375 puan) tarafından
Yani sen de haklısın gerçekten enayi yerine konduğumuz kesin
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kız savastakiler bu kadr telaş yapmadı sakin olun yaa aç kalmayız 
(1,375 puan) tarafından
Değil mi gerçekten ya sanki Savaş Türkiye'de oluyor gibi oldu böyle de ☺️☺️
(3,599 puan) tarafından
İnan az önce markete gittim sadece görmek için hicbisey lazimd değildi  talan etmişler yaa inanki trajikomik bı durum aglanicak halimize gülüyoruz artık
(1,375 puan) tarafından
Maalesef en son sokağa çıkma yasağı olacak dediklerinde de böyle olmuştu
(3,599 puan) tarafından
Evet  yaaa
0 oy
(119,984 puan) tarafından
lafamiza gore takiliyoz
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Hayır yapmıyorum ne olacağını Allah bilir aç gözlülüğe gerek yok ne varsa hep beraber onu yeriz covid döneminde herkes evini doldurdu tarihi nerdeyse gelmiş gıdalarla sonra hepsi çöp oldu aç kalacaklar gibi bi hamur yapıp tavada pişiremeyecek gibi gecenin bi vakti o hastalıkta sokağa döküldüler ne oldu yani sokağa dökülmeyenler aç mı kaldı Rabbim bir an önce ülkemize ferahlık versin şu hastalıklardan savaşlardan pahalılıktan kurtulmayı nasip etsin bol bereketli yağmurlar topraklar versin kuraklık göstermesin 
(1,375 puan) tarafından
Amin canım inşallah aynen öyle azla yetinmek de gerekiyor tâbi
0 oy
tarafından
Allah büyük şüphesiz. Biz almadık almıyoruz. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. 
(1,375 puan) tarafından
Amin canım inşallah.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bulundugum bölge stok yapmak zorunda bırakıyor sınır bölgesi market uzak malefes.birseyden iki tane almak zorundayım bitince asla alamam
(1,375 puan) tarafından
Mecburiyet ayrı oluyor tabi

İlgili sorular

+1 oy
52 cevap 924 göst.
15 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 459 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 534 göst.
0 oy