0 oy
1,005 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Eşim, her konuda ailesini tutuyor. Mesela onların bana karşı hatası olursa sen haklısın diyor ama onlara en ufak bir tavrı olmuyor.

Gittiğimde yemeklerini yaparım işlerini tutarım ama aradıkları zaman sadece oğulları var gibi konuşurlar yokmuşum gibi davranırlar. Hamile kaldım 1 gün nasılsın demediler kapımı çalmadılar. Aynı yerde olmamıza rağmen gelmediler. Eşim sen haklısın diyor ama onlara tavır koyamıyor. Anlatacak çok şey var ama belki sonra... Uzadıkça sizi de sıkmak istemiyorum.

Özetle, eşleriniz ailesinden korkarken size hangi kötülüğü etseler de enayi yerine koysalar da hep onların yanında durup sonradan değişti mi  gerçekleri anladı mı. Yoksa hep aynı devam mı etti 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erkekler önce izler sonra tavır alir
-Reklam-
0 oy
(679 puan) tarafından
Benim esimin anne babasi yok aka 7 kardesler birbjeri asiri baglilar basta eltilerin buyutmus  esimi iyilerde ama basta esim onlarin isini yaltirir di istediklerinde ise gotururdu simdi köy  soguk hasta olurum diye asla yollamaz yada orda yoruluyorsam oturtur ama basta  canim da ciksa görmezdi 
0 oy
tarafından
Bütün erkekler aile düşkünü benimki de öyle ailesi için kafayı yer ne kadar haklı olsam da nafile 
0 oy
(912 puan) tarafından
Valla cnim çoğu erkek öyle benimki de öyle ama ben hep şikayet etmiyorum arada laf açılınca söylüyorum abartma falan diyor ama o konuda ailesine dikkat ediyor o yanımdayken aynı şey olunca susturuyor yani ailesinin bana karşı olan tavırna önceden dikkat etmiyor ama sofradan ben söyleyince dikkatini çekiyor ve müdahale ediyor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 274 göst.
16 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,723 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Gerginmigergin (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.