0 oy
1,504 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Kaynanam domates sosu falan hep gönderir bize.Ben istemiyorum, ısrarla gönderiyor. Yeni evliyim bu arada. İnşallah yazın kendi sosunu kendim yapacağım.Dün laf arasında hayat pahalı falan konuşurken, kaynanam dediki. Bizim evde ben tuvalet kagıdı kullanmam, hiç sevmiyorum dedi. Herkes mi böyle. Normal mi? Yaptıklarını yiyemem artık. 

70 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi bu kalmisti konusulmayan. Ki,cimizi nasil yikayacagimiz kusur kalmisti bunu da konusalim anacim olur.
-Reklam-
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Tuvalet kağıdını silip kurulamak için kullanıyorum  yıkanmadan namaz bile kılınmaz EŞİM hiç kullanmaz oğlum u da götürdüğümde ilk silerim sonra yıkarım en mantıklısı bu 
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Ayyy post açmak için artık tuvalet b...k bile konuşuyorsunuz ya o dediğin kadın kim bilir kaç yaşında sen den iyi biliyordur bence temizliği farkındaysan koçanı o büyüttü olsaydı şimdiye kadar kocana olurdu bişi merak etme 

Sanki önceden peçete vardı kendi annene sorbakim önceden peçete varmiymis canim
0 oy
tarafından
Bende tuvalet kağıdı kullanmıyorum çok ince geliyorlar bana onun yerine havlu kağıt kullanırım hep ayrıca tuvalette de asılı değildir pecetem kopartıp alıp da giderim peçeteyi belki oda öyle yapıyordur ne vardır bunda ayrıca herkes taharete laf etmiş dinimizde var bunlar canım kimse sana direk elini oraya sür demiyor güzelce temizledikten sonra mutlaka su ile temizlemek gerekli yok taharet başlığı vs denmiş ama dinimizde elimizle olması gerektigi hatta hangi parmaklarla yapılacağı bile yazıyor ztn sol elin kendini temizleme özelliği var cnm 
0 oy
(999 puan) tarafından
Dedelerimiz atalarimizda tuvalet kagidyla büyüdüler tabi . ... 
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Silmeden çıkıyor??

Yıkıyor ???
0 oy
(319 puan) tarafından
Simdi bisey dicem. Hepimiz anneyiz bebeklerimizin altini degistirirken elinize degmiyor mu cocugun boku, cisi. Islak mendil kullaniyorux sonucta. Akabininde de el yikiyoruz. Herkes desin o zaman o *** temizliyor elleriyle elimizden yemek yemesin. Cok yanlis bi düşünce. Ben once taharet musluguyla sonra kendim kopukleyip kuruluyorum her tuvalet çıkışı. Elimi de yikiyorum üstüne.
0 oy
(1,231 puan) tarafından
Sabun kullanıyormuymus sorsaydn :)
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Ne alakası var canım. Kimisi kullanmaz taharet alır kurutmaz çıkar bence normal bisey tiksinme ha kadın pis ve temiz biri değilse onu bilemem tabi sen goruosun
0 oy
tarafından
Eskiden peçete mi varmış sanki bizim köyde su bile yokmuş babaannem dereden getirirmiş burdaki bazı kişiler sanki sarayda dogmuş yasıyormuş gibi davranıyor 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 404 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,609 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 207 göst.
10 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 609 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 596 göst.