0 oy
677 göst.
Diğer kategorisinde (200 puan) tarafından

Kızlar merhaba şimdi bende dogum yaptım kotu tecrubelerim var cok paylaşmak istemiyorum ama bilginiz olsun diye paylaşıcam 8 Mart dünya kadınlar gününde nişanlım gledi ve kime sorduysam hastaneye git zaten zamanın gelmiş dediler ebe hemşireler doktorlar 39+4dum. Bende Mersin şehir Hastanesi'ne gittim acılden giriş yaptım baktılar 4 cm acıklık var direk yatırdılar ama doguma telefon almıyorlar beni bir odaya kapattılar biz gelıcez deyıp 2 3 saat gelmediler sonra geldiler nst cihazına bagladılar cocugun kalbi 30 40 Lara kadar düştğ makine uyarı veriyor bip bip diye ben bagırıyorum hemşire hanım gelin bebegime bişey olacak diye kimse ne geldi ne gitti. Dışardan ailemi sokmadılar icerden ben smyluyorum ailemle görüşmk istiyorum diye izin vermiyorlar öglen 14.00 gibi yattım o odaya gece 3 oldu hala ailemi istiyorhm görüşelim bir diye yok diyorlar en son bagırdım ben gidicem bu ne dedim ebe de gidemezsin 6 cm acıklıgın var bırakamam hem eşinin gelmesi lazım diyor eşim evde cocukların yanında ve 1.5 saatlık yol mesafesi gelemez diye düşündüler ben bagırınca ablam geldi iceri abla ben gidicem dedim tamam dedi direk tuttu kolumdan hemşire ablamla da kavga etti gidemezsiniz falan diye vallaha devlet hastanesindeki ebeler o kadar kotuler ki kadının birini ölüme terk ettiler herkesi azarladılar bizi de bagırıp susturabilecegini zannetti bizde gidiyoruz deyince citları cıkmadı gidin dedi. Evrakları imzaladık cıktık. Erdemliye yaşadıgım yere geldim özel hastaneye doktorumu aradım böyle böyle 6 cm acıklıgım var öyle dediler dedim tamam gel baksın ebeler dedi geldim bir baktı ebe sok bende soktayım 3 cm acıklıgın var daha senin dedi diger ebeler cıkmjyalım diye yalan söylemişler. Neyse yatış yaptık bu sabah suni sancı taktılar sancılarım düzene girsin diye yarım saat gecti bir baktı 5 cm olmuş dedi ebe. O kadar cok yorulmuştum ki 1 gün hic uyumadım ve acı cektim sancı cektim ama boşa gibi bişey halim yoktu 5 cm olunca epidural istedim ebe taktı epodural az rahatlatınca yarım saat uyumuşum yarım saatin sonunda uyandım ebe bakayım dedi direk kalk kalk cocuk geliyor dedi hemen apar topar cıktık dogumhaneye hemen ıkındım geldi zaten yavrum 39+5 de yanı bugun öglen 13.45 de 3400 kilo ve 52 cm boyuyla yavrumu kucagıma aldım cok şükür bin şükür. 

Rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın. Sorusu olan varsa cevaplıyabilirim. 

Baştaki şehir hastanesi hikayesinin de niye anlattım diye sorarsanız bu tarz bir olayla karşılaşırsanız sakın ama sakın susup oturmayın yoksa siz sustukxa daha da beter oluyor kendinizi ezdirmeyin kararlı olun ben bunu istiyorum deyin sizi ciddi görünce yapıyorlar ama Rabbimden dilegim kimseyi o tarz insanların eline düşürmesin Allahim inşallah <3

image

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya cnm ya rabbim anali babali buyutsun benide attilar oyle bir koseye hic bakmdilr bile hakkimi helal etmiyorum benim ilkgi otekilerin 3. 2.ydi hemen dogdu benimki zordu benim ameliyata aldilar pislikler 6 santm acklikla
(200 puan) tarafından
Allah belasını versin gercekten bizim sırtımızdan aldıkları paralar da haram zehir zıkkım olsun
-Reklam-
0 oy
(972 puan) tarafından
Keske o kötü anıları hiç yaşamasaydın. Vardır herşey de Bi hayr. Rabbim evladını hayırlı eylesin sağlık sıhhat versin sana da çok geçmiş olsun. Allah cc seni de evladını da hep iyi insanlarla karşılaştırsın
(200 puan) tarafından
Amin canm amin
0 oy
(7,335 puan) tarafından
Oyyy kuzuum maşallah ya hayırlı evlat olsun insallah 
(200 puan) tarafından
İnşallah canm
(7,335 puan) tarafından
Bebegin kalp atisi yavas demistin bir sıkıntısı yok mus ama dimi
(200 puan) tarafından
Yok canm cok lukur makinede yavaşladı geri geldi yavaşladı geri geldi zaten cıktık ondan sonra
(7,335 puan) tarafından
Ay cok şükür sağlıcakla almissinya cok gecmis olsun keske güzel bi dogum hikayen olsaydı ama allahtan orda kalmamissin daha basina ne gelirdi allah bilir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 283 göst.
19 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervebykdg (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 369 göst.
0 oy
6 cevap 474 göst.
3 Mayıs 2019 Aile kategorisinde şevval.06 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 368 göst.
28 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,896 soru

11,512,426 cevap

35,173 kullanıcı

...