0 oy
350 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (2,039 puan) tarafından
Şimdi şöyle ozetliyim eşimle abisi ortak bizimde kesemiz bir haliyle onlar 3 gunluk kaplıca tatiline gittiler sıra bizde ama benim iki küçük çocuğum var geçen yıl gittik hicbirsey anlamadım tatilden daha beter yorulup geldim eşimde istersen gidelim istersen parasını alıp sana vereyim gönlünce harca dedi arada kaldım siz olsanız gider misiniz yoksa parayı mı alirsiniz 

31 Cevaplar

0 oy
(190 puan) tarafından

Parayı alıp harcamak Daha zevkli:angel:

(2,039 puan) tarafından
Bende öyle yapcam canım
-Reklam-
0 oy
(523 puan) tarafından
Git bence degisiklik olur sanada cociklarada
(2,039 puan) tarafından
Kuzum gittim geçen yıl inan yorulduguma değmedi pişman oldum gitsek aparta gitcez yemeği ben yapacam bulaşığı ben yikiycam evden tek farkı sıcak su olması o evde de var
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Parasını alırdım kaplıca tatili neymiş ya:)
(2,039 puan) tarafından
Çoğunluk aynı fikirde güzel :)
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Ben olsam parasını alirm başka tatil yeri olsa giderdim ama kaplıcalar bana göre değil yaşlılar gibi oluyo:)) bide cocuklarla zor olur 
(2,039 puan) tarafından
Heh işte bende onu diyorum gezilip görülecek bir yer olsa neyse tek amaç sıcak su ee sıcak su benim evimde de var yaşlı da değilim napam orda :)
(1,122 puan) tarafından
Aynen kuzum vallaha sen parayı al çatır çutur ye en iyisi bosver :))))
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Şimdi geçen yıl diosun arada 1 sene var insan bazen valla kaçmak istio Bi yerlere parasını alsan napcan hop elde var 0 hiç değilse tatilde ailenle Bi anin olur çocuklara degisiklik olur şahsen ben giderdim 
(2,039 puan) tarafından
Kuzum normal bi tatil olsa dediğin doğru ki ben çok severim gezmeyi farklı yerler görmeyi ama kaplıca yani gezilecek bir yer yok havalar soğuk çocuklar küçük birde aparta gidilecek yeme içme bulaşık herşeyi ben yapacam ne anladım öyle tatilden
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Parasını al kız rahatça tatil yapamayacaksan niye gitcen ki
(2,039 puan) tarafından
Dimi ya paramı alıp harcarım daha zevkli
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Parayı alırdım canım

(2,039 puan) tarafından
Öyle yapcam bende :)
0 oy
(13,068 puan) tarafından
Parasını tercih ederim ısmarlama tatil yerine gezmeye eğlenceye harcanacaksa da gönlümce bir yere giderdim 
(2,039 puan) tarafından
Başka bi yere gitme şansımız olsa giderim ama oda yok havalar soğuk çocuklar küçük hem yolda sıkılıyorlar hem dışarda çok vakit geciremiyoruz bu yıl parayı almak bence daha mantıklı
(13,068 puan) tarafından
Al canım kendine çocuklarına gönlünce harca :)
0 oy
(11,266 puan) tarafından
Ben olsam parayı alırım acil ihtiyaç yoksa eğer altin yapar atarim kenara yok gibi sayarım 
(2,039 puan) tarafından
Kuzum öyle altına filan da ihtiyacım yok çok şükür ama işte eltimlerle kesemiz bir ihtiyacımız filan ortak alınıyor ama her istediğim şeyi doğal olarak alamıyorum bu para benim olacak evime yada kendime istediğim şekilde harcayabilirim bu daha çok hoşuma gider
(11,266 puan) tarafından
Altin bi ihtiyaç değildir zaten zor günler için yatırımdır aciliyetin yoksa demek istedim canım bende hani o para olmasa da ihtiyaçlarımı karsilayabiliyorum diyorsan diye dedim
(2,039 puan) tarafından
Şimdi şöyle kuzum gelecek için yatırım var çok şükür o yüzden altına ihtiyacım yok dedim ihtiyaç karşılanıyor ama keyfi şeyler yada özel isteklerimiz olmuyor sürekli erteleniyor mesela kahve makinesi istiyorum hem bana hem eltime alınsa haliyle masraflı oluyor e zaruri ihtiyacta olmadığı için sıcak bakılmıyor bunun gibi yani
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Cocukla kaplica tatiline gitmezdim sanırım yaz tatili daha iyi olur yazın değerlendirin bence 
(2,039 puan) tarafından
Yazın gitme imkanımız yok canım e zaten ramazanda geliyor havalar bu ara iyice soğudu iki seçenek var işte ya kaplıca yada para
(1,944 puan) tarafından
O zaman parayı al ve güzelce bi alısveris yap:)
(2,039 puan) tarafından
Aynen kuzu birgun de gezeriz biraz dışarda yeriz al sana tatil :)
(1,944 puan) tarafından
Miss:)
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Parasını alır altın alırım, ne zamandır almadım çok da severim, şu an çalışmadığım için eşime de yük olmak istemiyorum. 
(2,039 puan) tarafından
Altına ihtiyacım yok balım yani gelecek için yatirimimiz var çok şükür ama şu an eltimlerle kesemiz bir ihtiyaçlar ortadan alınıyor ama kişisel harcama olmuyor o yüzden zevk almayacağım tatile gitmektense parası daha cazip geliyor
(3,491 puan) tarafından
Yatırımdan ziyade zincir kolye bileklik filan severim, tak takıştır. İhtiyacınızn olmaması ne güzel şey, maşallah.
(2,039 puan) tarafından
Takıyı çok sevmiyorum canım kullanamıyorum gelecek için var evet de şu an her istediğimi alamıyorum işte sıkıntı orda :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 93 göst.
13 Aralık 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Huysuz (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
13 Aralık 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Huysuz (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 459 göst.