0 oy
451 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kayınpeder le yaşıyorum kızlar kiraya cikicaz ama sıkıgiz biraz altınım var satıp kiraya çıkayım mi yoksa bekliyeyim mi kayınpeder de uyu.zun teki napicam bilmyrm 

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vazgeçtim.                   
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ohoo ben taa en basında verdim hiçte sorun etmedim rahatım huzurluyum sanada tavsiye ederim 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ev aa sansim olsa vazgeçerdim. Kiraya cikarken bozsan esinle worunun olsa elinde avuncunda bombos kalcaksin ki kira her ay odemen Gerek simdiyi atlatsan sonra napcan?
0 oy
(814 puan) tarafından
Bende birlikte oturuyorum gerçekten çok zor eger senin imkanın varsa ayrı eve çık. Benim evim var kira ama eşyalarım falan var ama birlikte oturuyorum insanın kendi evi gibisi var mı yaa
tarafından
Öyle valh canim
0 oy
(10,556 puan) tarafından
Ne kadar yaşayacağım belli değil huzursuz bir hayatı neden çekeyim altın kolumda veya boynumda durmuş ne etcem yani cnm 
0 oy
(16,054 puan) tarafından
Ben vazgeçtim alyansima kadar her şeyimi verdim ama kiraya çıkmak için değil kendi evim olsun diye. 
0 oy
tarafından
Kendi evim olsun diye eşyalarımdan vazgeçtim altın ne ki
0 oy
(573 puan) tarafından
Bileziklerim ve altınlarım duruyo ev almak için saklıyorum şu an biz kiradayız
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Tabiki verirdim beynim mutluluğum daha önemli 
0 oy
(422 puan) tarafından
Canım önemli olan huzurun senin gene altınların varmış kaçarak evlendim yatak oda takımından başka biseyim yoktu tartış tartış en son eşyalı bı ev tuttu eşim biraz orda kaldım sonra para biriktirip ikinci el eşya alıp başka bı eve geçen aramış er gelin benim yukarıya oturun gitmedim önemli olan huzur 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Tabikii satarim
0 oy
(339 puan) tarafından
Bizde eşimle kaynım evlenicegi sırada kiraya çıkma kararı almıştık ben hiç teredüt etmeden vermeye razıydım nede olsa altınlarının üzerinde oturmuş olacaktık bizim huzurumuzdan önemli degil ama biz gitmedik kaynıma ev alındı ben kendi evimde kaldım en iyiside oldu altınlarımda bana kaldı evimde :-))) 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
İş kurması için altınlarımı kocama verdim helal hoş olsun ev için olsa yine verirdim ama altınların varsa satın almayı neden düşünmüyosunuz canm krediyle falan yada katılım evim gibi yerlerden

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 755 göst.
0 oy
15 cevap 277 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde tugcegncer (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 571 göst.
25 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 858 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,479 puan) tarafından soruldu