+1 oy
815 göst.
Diğer kategorisinde (10,414 puan) tarafından

Benim kumbara alışkanlığım var Bi kaç ayda Bi açarım bu kadar para çıkar sizinde varmi böyle  alışkanlıklarınızı...image

34 Cevaplar

0 oy
tarafından

Maşallah bendede var hergun sayarım:woot:

(10,414 puan) tarafından
Attiginimi sayıyorsun oda iyiymis
tarafından
Bende sabırli olsam keşke ama hiç değilim sürekli bakıyorum valla merak ediyorum
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
O kadar paramiz artiyo mu ki? 
(10,414 puan) tarafından
Kız normalde benimde fazla olmaz eşim şehir dışında çalışınca parayı bana verir bende öyle biriktiririm
(7,791 puan) tarafından
Yani canim bizim gelen askeri ucret  isinma klima kira kadar elektrik geliyo kira ayri e cocugun bezi mendili... :D bi ay icin 200 artsa kendimizle gurur duycaz biz :D
(43 puan) tarafından
Cnm hngi kumbaralardan kullaniyosun biz bikez eşimle birimtirmistik kağıt oaralar zarar görmüştü havasız kaldığından öyle olmuyor dimi seinkiler kumbaran demir mi açılmayanlardanmi
(10,414 puan) tarafından
Kumbaranin üstü ve altı demir etrafı ben demir sanıyordum ama acı ca kağıt kargon olduğunu gördüm şaşırdım
(43 puan) tarafından
Tmm cnm teşekkür ederim
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Bende de var ömere biriktiriyorum :D 
(10,414 puan) tarafından
Benim 3 oglumunda birer tam altını var böyle kumbarayla aldım darısı senin basina
(25,223 puan) tarafından
İnşallah inşallah kız. Ben altın hesabına atıyorum oğlumun :D
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Bende severim kumbara biriktirmeye ama hep bozuklari atıyorum eşimin cebinde unuttuğu ekmekten marketten kalan bozuklari
(10,414 puan) tarafından
Olsun bozuklar küçümseme bak burdaki bozuklar 450 tl varr seninde daha çok olur insaallah
0 oy
(655 puan) tarafından

Biz ilk evlendiğimiz gün başladık 7 aylık evliyiz 6 aylık hamileyim. 7 ayda 1350 biriktirmişiz bozuklar hariç. Bebişime kıyafet almayı düşünüyorum hepsiyle :D

(10,414 puan) tarafından
Sen böyle devam et Bi kaç seneye bayağı birikimin olur valla bide alışkanlık oluyoo insanda
(655 puan) tarafından
Aynen öyle valla cimrilik değil tutumluluk bence ☺️ üç beş ne geçse elime attım maşallah güzel birikti
0 oy
tarafından
düzenlendi
Bende atarım. Geçen sene kızıma hediye verdikleri parayı atmıştım ilk başta. 1000 TL yakın para atmıştım. Şimdi hala üzerine atıyorum. Ama pişmanım. Keşke ilk o bin lira ile çeyrek alsadyim. O zmn 700 küsürdu ceyrek
(10,414 puan) tarafından
Sen Bi çeyrek parası biriktirenlere demen al olmadı gram al
tarafından
Anlamadım cnm
(10,414 puan) tarafından
Çeyrek parasını biriktirenlere hemen çeyrek al dedim
0 oy
(13,855 puan) tarafından
Çocuğum için topluyorum hamile iken başladım bebem üç aylık yaşı geçene bekleyeceğim 
(10,414 puan) tarafından
Bence yaşı gecincede acmA olmadı aç çocuğunun adına altin al koy kenara
(13,855 puan) tarafından
Çocuğa sadece beşik aldık oda yapmak için açmayı düşünüyorum şimdiye kadar kendim epey biriktirdim daha kimse görmedi akrabalardan bebek görmeye toplanan paralara da dokunmayıp odasına kullanayım diyorum canım ya da dediğin gibi miktarı artıkça altın yaparım adına
0 oy
tarafından
Ben ve oglum da 1 kiloluk kumbarami var ona atıyoruz yillardir kullanırım atarim bozuklari simsi pglumla kumraba kullaniyoruz baya da doldu ya tayilimde patlatacaz çıkan parayla ogluma harcayacaZ
0 oy
(44,800 puan) tarafından

Kızımın da var ama yarısi doldu daha sen artık zennngosun canim :D

0 oy
(3,599 puan) tarafından
Tabikide var  böyle alışkanlığımız cagnimm  hamile olduğumu öğrendim bı kumpara koydum doğum paramı orda biriktirdim yettide arttı bile :)
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Altın yap cnm bence
0 oy
(328 puan) tarafından
Ben Yunus Emre yi çok severim :) 
0 oy
(1,750 puan) tarafından

Para buldukda kumbaraya atması kaldı :D Allah bereket versin 

0 oy
(1,032 puan) tarafından
Bı ara bnde kumbara tuttum 2 sene oluyor içindeki para ile  1 tane tam altın 2 tane yarım 6 tane çeyrek aldım  

Aldıklarımda gitti 

Akşam annem ile konuşurken kumbara Alcam dedim 

Bol bereketli olsun inşallah canim ♥️♥️♥️

İlgili sorular

+2 oy
15 cevap 578 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,510 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 345 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
35 cevap 852 göst.