0 oy
2,549 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından

Bu nasıl imtihan :(  hala ses seda yok bu nasıl babalık ailesine bu kadar düşkün bir adam nasıl bilinçli bı şekilde evini yurdunu terkeder rabbim boğuluyorum ;((((

45 Cevaplar

0 oy
(854 puan) tarafından
Canim gitsene artik polise daha ne bekliyosun? Tek basina degilsin ki yavrun var
(854 puan) tarafından
Canim nasil yapmaz? Adam kayip. Arama cikartirlar herhangi bi gbt sorgulamasinda gidip karakola ifade vermek zorunda kalir. En azindan iyi mi onu bilirsin. Baban bunu bilmiyor mu? Adami tutuklattir demiyoruz ki zaten kocam kayip diyeceksin bu kadar basit.
(468 puan) tarafından
ailen eşin gelir millete rezil olmayalım derdinde kayıp arayacaksıniz sabika ne alaka. ben bekleyemem vallahi. bir sorununuz yoksa
(854 puan) tarafından
Anlam veremiyorum valla. Allah korusun ne yapmis olursa olsun adamin basina bi sıkıntı gelse rezil olmadik cok şükür mu diyecekler anlayamiyorum ki...
(11 puan) tarafından
Lütfen yanlış düşünerek dahada fazla üzmeyin beni ailem tersine önem vermez millet duyar eder diye kendi bilinçli gitti diye polise gitmedk  başına bişey geldiği ettiği yok tamamen arkasını düşünmeden yapmış olduğu sorumszlk ben kocama düşkünüm hemde çok fazla başına bisy gelmycgni biliyorm
(468 puan) tarafından
sen duyulmasını istemiyorsun başka yere yazmısin. sen baban ne fark eder duyulmasın. çünkü bir kere daha gitti tekrar geldi
-Reklam-
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Başına bişey gelmiş olmasın bilemezsin belki sizi korumaya çalışıyo bişeylerden polise git lütfen kötü düşünme
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Canim polise gitsenizz daha dogru olmaz mi. Insanin aklina bin turlu sey geliyor. Cook zor durum. Insallah cikar ortaya. Telefonu kapali bile olsa sinyalden falan bulunuyor yeri diye biliyorum.
0 oy
(214 puan) tarafından
Müge anlıya başvurun anında çıkar eminim
0 oy
(141 puan) tarafından
Ne kadar zamandır kayip
(11 puan) tarafından
Bugün ikinci gun
(141 puan) tarafından
Peki kavgalimiydiniz ne bilim sanayi kızıp gitti yoksa ailesinin borçları icra yüzünden bunalımı gitti acaba
0 oy
(53 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım neden gittiğine dair bi msj vs bırakmadı mı
0 oy
(5,684 puan) tarafından
Polise git diyeceğim ama bilinçli bi şekilde çıkmış canım başka bi kadın mi var diye aklıma geldi Allah korusun inşallah tez zamanda döner ..
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Daha bu haber vs yok mu
0 oy
(21 puan) tarafından
Evde bütün eşyalarına bak canım kullandığı laptop bilgisayar vs varsa hepsini bilen biriyle araştır eğer hepsi temizse polise git cunki senden birşey saklasa bir iz bırakırdı mutlaka esin ne iş yapıyor bence başına bir iş geldi ben olsam daha fazla vakit kaybetmezdim sonra dan keşke daha önce gitseydim der pişman olursun 
0 oy
(119 puan) tarafından
Bence onun ailesinin haberi vardır nereye gittiğinden niye gittiğinden herşeyi biliyorlardır bence borcu falan bırak git sor oğlunuz nerde diye ne hakla bisey demeden beni ve oğlumu bırakıp gider gidecek olsaydı adam gibi gelip hayatimda başkası var yada böyle bisey oldu gitmem gerekiyor diye ailesinden herşeyi öğrenirsin şimdiye kadar ailesinden tık çıkmadığına göre herşeyden haberleri var rabbim yardımcın olsun insallh 
0 oy
(2,083 puan) tarafından
Senin derdini poliste halledemez iyice araştırılması gerek şuan açık konuşamıyorum insan hali depoda olu beden saklamış olabilir bilmiyorum anlattıklarından onu anladim senin yapacağın en iyi şey kızın ve kendin için başı belada ise eşin için bu benim başıma gelse rabbim korusun el elalem dmeezdim cunki benim başıma gelen şey için sana yardımcı olmazlar anca dedikodu yaparlar ben o konuyu geçer iyice arastirlmasi için müge anliya giderdim bu böyle olmaz geç kalırsan pisman olursun insanjn başına neler gelmiyor ki 
(11 puan) tarafından
Yok ne ölü bedeni cebe koyup gitti cebe ölü civcivmi soktu herkes fazla üstüme gelmiş benim istedfm tek şey dua herkes bı yaziya bakıp yorum yapiyo adam bana mesajda ima etmiş  yarın öbür gün görürsün diye bilinçli bı şekilde gittgne adım gibi eminim   iş yerinden arkadsna bile ailevi sorunlar var belki gelmem demiş yaptığı sorumszlk vicdanszlk başına bisy gelse Allah korusun duyulur  bilerek bana azap yasatiyo aklı sıra
(11 puan) tarafından
Bir kerede kayın babam gitmsti kimseye haber vermeden rizeye gitms üç gün sonra çıktı ortaya değişik bı aile kocam başkadır dedim ama kan cekmis
(2,083 puan) tarafından
Hmm anladım hakinizda hayırlısı olsun da varsayım yaptım belirtigim gibi
0 oy
(597 puan) tarafından
Polise haber verin hala vermediyseniz eski postlarınıza simdi baktım acaba basında bi bela var ne biliyim borçlu olduğu biri falan ondan mi kaçtı ne oldu başına bişey mi geldi kaçırıldı mi belki birileri zarar vermek istedi kendi kaçtı süsü vermek için dolapları boşalttı bin türlü şey var 
0 oy
(406 puan) tarafından
Canım hiç mi bi iz bi haber yok :(
0 oy
(5,519 puan) tarafından
milletin ne diyecegini dusunmee millet her zaman biseyler soylerr.. polisee gitt daha neyi bekliyorsunn
0 oy
tarafından
Keşke benimkide kaybolup yok olup  gitse yütse bazen öyle canım yanıyoki anlatamıyorum neden birazcık mutluluğu huzuru bize çok görüp burnumuzdan getirirlerki hayatı anlam veremiyorum allah yardımcımız olsun böyle insanlardan korusun bizi rabbim 
(11 puan) tarafından
Deme öyle çaresiz kaliyo insan sessiz sedasız çekip gitmesi garip olan keşke söyleseydi sıkıldım boşanalım bisy deseydide bunu yapmsaydi bize annem babam yanımda ama bu eve sigamiyrm
0 oy
(273 puan) tarafından
Bi önceki postunu okumuştum rabbim yar ve yardımcın olsun canim eşine de vicdan merhamet versin 
(11 puan) tarafından
Amin bacım amin Allah razı olsun
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Hala bi haber yokmu 
0 oy
tarafından
polise haber verdiniz mi sürekli burda görüp oluyorum ama polisi de aradınız mı 
0 oy
(10 puan) tarafından
Bir polis eşi olarak söylüyorum polise git hemen bulurlar nerde oldugunu istemiyorsada istemiyorum der başında Bi bela sıkıntı varsa hallolur sonra vicdan azabı çekme canım belki başında Bi dert var 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim neden gitdi hala bi haber yok dimi? 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 107 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Fatmaylmz (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 405 göst.
12 Nisan 2024 Aile kategorisinde Liza35. (659 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 391 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (987 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 379 göst.