0 oy
835 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından

Bugün neyse kuaföre gitmiştim birtane kadın geldi bikini bölgesini aldırackatı ağda 40₺idi 45 yapmış diye kuaförcuye dedi ne bu dedi bunada zam yaptınız Allah'tan korkun diyordu kadın kardeşim bizde ekmeğimizi peşindeyiz  dedi oda hadi git başka yerde 40₺ye bulabiliyorsan bul bide çıkarken kapıyı bı örtüşü vardı ben dedim eyvah deprem oluyor  sizce pahalimi bikini bölgesi 45₺ye :D altı üstü 5 ₺ zam yapmış cokmu.. valla bence çok uygun fiyat kadın çok gevezelik yaptı saygı medeniyet diye birsey kalmamış bu dünyada...  Anlarim belki durumu yok ama saygısızlık yapmasa iyi olurdu kuaförcunun yerine ben sinir oldummm

30 Cevaplar

0 oy
(1,258 puan) tarafından
Kaş bıyık 60 TL ye aldırdım 45 hiç bişey :)))  Çok pahalı burası semtten semte farkı oluyor sanırım kuaförlerin 
-Reklam-
0 oy
(3,056 puan) tarafından
Millete gereksiz şeyler için laf sayan insanlara ayrı bir gıcığım. Pahalı geldiyse kusura bakmayın yaptirmicam de çık git. Terbiyesizlik
0 oy
(3,281 puan) tarafından
Geçen gün sadece kaşa 18 TL verdim orayı bedavaya alıyorlarmış valla 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Allahtan korkun deyip şeyini aldırmaya kuaföre gelmesi... 
0 oy
tarafından
Valla kuaför Ler saçmaladı kusura bakmasın kar sırf onlara gıcık olduğum için gittim lazere başladım lazer bile daha uygun fahiş fiyat resmen kimin gücü kime yeterse
0 oy
tarafından

Gecen sene burda bi ara sordm 55 civarydi

Bence uygun 

0 oy
(594 puan) tarafından
Sürekli yapılan zamlar insanların canını sıkmaya başladı piskosu bozulmuştur kadının. 
0 oy
(1,449 puan) tarafından

Kız bende yaptiramam utanırım. Fiyatı nedir bilmem o yüzden :D

0 oy
tarafından

Ay ben kendim alıyorum ya bı de gidip orami ucuza al diye mi tartiscam bı de adam yani :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 516 göst.
3 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 306 göst.
5 Temmuz 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Sevgii06 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 225 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.
18 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu

397,039 soru

11,875,397 cevap

35,990 kullanıcı

...