+1 oy
407 göst.
Aile kategorisinde (1,918 puan) tarafından

Bugün 1. Günüm oldu ve cok kararliyim devam ettirmek istiyorum siz nasıl yapıyorsunuz  ve nasıl affedersiniz hanımlar :))

34 Cevaplar

0 oy
(667 puan) tarafından
Normal de fazla küs kalmayız hemen barışırdık ama şuan 1 haftadır konuşmuyoruz çok kırıldım çünkü 
(1,918 puan) tarafından
Böyle anliyorlar degerimizi en guzeli valla
-Reklam-
0 oy
(833 puan) tarafından
6 yıllık evliyim 10 dk yı gecmez neden ya bendemi sprun var:(
(1,918 puan) tarafından
10 daka hepten cok azmis :₺
0 oy
(15 puan) tarafından

Ben bikere bi gün boyunca hiç konuşmadım yüzde vermedim yüzü 5 karış oldu bende devam ettirdim azcık değerimi anlasın diye. Sustuğum da hiç konuşmadığımı onunla ilgilenmediğimi görsün diye sonra aşkım niye böyle yapıyosun benle konuşmuyorsun dedi sonra nasıl olduysa barıştık vallaa:)

(1,918 puan) tarafından
Barışma asamasini bende anlamiyorum cok hizli oluyor :)
0 oy
(44,763 puan) tarafından
En uzun tribim 15 dk asla kusluk sevmez Tadimiz kaçsın istemez Gönul almada üstüne yok 
0 oy
(16,131 puan) tarafından

Her gün tripp atacak bisi bulurum ama 1 saate kalmadan barışırız :D

(1,918 puan) tarafından
Isteyince bulunuyor valla :)
0 oy
tarafından
Valla trip yapiyorumda duramıyorum ki. Ah durabilsem
(1,918 puan) tarafından
Ben o kadar degil ya ayda 1 diyelim :)
0 oy
tarafından
En çok 3 gün Allah o kadarına izin veriyor çünkü 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Benim öyle oyunlar oynayacak enerjim yok canım hiç uğraşamam triple nasıl hissediyosam öyle davranırım onun anlamasınıda beklemem ister anlasın ister anlamasın 
(1,918 puan) tarafından
Ne oyunu be canım sevgiliyken falandami trip atmadin hic maksat burnunu surtturmek :)
0 oy
(5,090 puan) tarafından
1 hafta boyunca yüzüne bakmamışlığım var. K.pek gibi pişman olup hatasını anlayınca affediyorum :))
(1,918 puan) tarafından
1 hafta cok kiz nasil dayandın
(5,090 puan) tarafından
Bendeki inat dünya üzerinde hiçbir canlıda yok bence :D hasretinden ölsem gitmem yanına :D
0 oy
(913 puan) tarafından

Adet günümden 3 4 gün evvel başlar triplerim elimde değil hormonlar:) oda aşkla saygıyla karşılar huyuma gider sonra kendiliğinden geçer bı bakmışım kendimi öpüp koklarken Bulurum<3

(1,918 puan) tarafından
Ooovv :)) en guzeli valla :)
0 oy
tarafından
Ben kızınca oda kızar 1 saat sonra gülüp konuşunca dayanamayıp bende konuşuyorum gülüyorum böyle oldu evet böyle oldu gsgscs
0 oy
(7,072 puan) tarafından
Senelerce edebilirim ama beyefendi müsaade etmiyor  :D
(1,918 puan) tarafından
Hahaa kadınlarda var bu :)
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Normalde pek uzun sürdüremem malesef çünkü eşim çok eğlencelidir trip atıyorum biraz duruyo gozgoze geldiğimi iş bitiyo benim gülesin geliyo hemen ama bu sefer biraz uzun sürdü  lohusalıktan herhalde gerçi hiç gecmiyo hep sinirliyim adamı hep tersliyorum ve sebebini bile anlamiyo 
0 oy
(149 puan) tarafından
Ben unuturum yaa :) sonra aklıma gelir trip atıyordum sana diye söylerim o da aa evet der güler ve geçeriz. Ama küs kaldığım da konuşmam 3-4 gün anlar, sonra konuşur,  çözeriz 
(1,918 puan) tarafından
Bende unutuyorum ya trip attigimi :)

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,358 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde 0. ZEYNEP. 0 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 467 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde Cagla46 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
0 oy