0 oy
686 göst.
Diğer kategorisinde (13,687 puan) tarafından
Kızlar. Son adete göre 9+5 olmalıydı ama 6+3 dedi.

Kalp atışı yok şuan ,haftaya gel dedi.

Daha evvel başına gelen varsa diye soruyorum.

Gebeliğin tüm belirtilerini yaşıyorum.

Kalp atışı olmasa,yani Allah korusun kalbi atmiyorsa bu belirtileri yapar mıydı?

32 Cevaplar

0 oy
(3,830 puan) tarafından
Bebeği görebildi mi doktor geç döllenme de olabilir. Son adet tarihinden emin misin düzensiz diyordun yanlışlık olmuş olabilir mi.  Ama seni üzmek istemem 3. Ayına girmişsin duyman gerekirdi 
(13,687 puan) tarafından
Adet tarihimi net biliyorum kuzum günü gününe kaydediyorum çünkü .

Yok kuzum üzülmek değil de  belirsizlik canımı sıkıyor
(3,830 puan) tarafından
Peki alttan baktı mı canım doktor belki öyle duyardı
-Reklam-
0 oy
(385 puan) tarafından
Benimde 2.ci gebeliğimde bi özeldeki doktor bana 2 hafta geriden geliyor haftaya kalp atışını duymazsam kürtaj dedi bi hafta sonra başka özeldeki bi doktora gittim ne geriden gelmesi gebelik haftan yanlış hesaplanmış dedi gayet iyi dedi kalp atışını dinletti ordan çıktım fakülteye gittim orasıda kalp atışı var ama bizim cihazlar çok eski olduğu için ses alamayabiliriz dedi ordan çıktım şehir hastanesine gittim kalp atışlarını tekrar dinledim sen doktorlara bakma canım bekle bir hafta daha başka doktora git muhtemelen geç döllenme olmuştur Rabbim korktuğuna uğratmasın inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
(13,687 puan) tarafından
Amin bitanem benim Allah razı olsun cok teşekkür ederim
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Bebeyi gordunuzmu? 
(13,687 puan) tarafından
Canım inan ki evet gebelik var ama kalp atışı yok dedi.o öyle deynve ben kitlendim bişey sormak aklma gelmedi
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Başka  doktora muayene  olsaydın ya da  Birazcık  daha  bekle  bu haftalarda  böyle olabiliyor  geç  döllenmede  olabilir 
(13,687 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Canım benm 2.gebeliğimde aynı 8 olması gerekirken 5 çıkmıstı kalp atısı yoktu 2 hafta sonra gittm yine yoktu ama benm kanamam vardı ve sağlıklı gebelik değildi 8.haftada düştü. 3.gebeliğimde aynı 11 haftalık olması gerekirken 7 haftalık çıktı usgde kalp atısıda vardı çok sonralarda haftası ilerledi 1er 2şer hafta. Şimdi kucagımda oğlum üzülme Allah en iyisni bilir gittginde duyarsn insallah
(13,687 puan) tarafından
Hayırlısını versin rabbim :/
Allah evladını bağışlasın kuzum
(1,045 puan) tarafından
Amin canm üzme sende kendini
0 oy
(2,593 puan) tarafından
geç döllenme olmuş olabilir ya kalp atışı oluşmamış yani sağlıklı gebelik olmayabilir canım.. ilk gebeliğimde mide bulantım vardı ama lekenmem olmuştu normalde 9. haftada olması gerekirken 6+1 de kalmıştı detaylıya göndermişti hatta ben 3 tane doktor gezdim alttan da baktılar ama yoktu gene bekledim en son kürtaj olmak zorunda kalmıştım 
(13,687 puan) tarafından
Anladım kuzum cennette kapıda karşılasn insallah
(2,593 puan) tarafından
inşallah canım Rabbim seninde sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah
0 oy
(9,572 puan) tarafından
Kuzum kalp atışının belirtilerle ilgili olacağını sanmıyorum ben kalp atışını 7.8 hafta arası duydum bidaki haftalarda duyarsın gönlünü ferah tut, geç döllenme olduğundan arada fark vardır 
(13,687 puan) tarafından
Umarım öyledir kuzum :(  bı tuhaf oldum. :/
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Geç döllenme olmuş demekki kuzum haftası küçük kalp atışını baslamamasi normal a
(13,687 puan) tarafından
İnşallah benimledir :/
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Merve kiz kardeşim iki kere gebe kaldı 

Ikisindede 9 haftalikti doktora kontrole gitmistik ikisjndede bebek 6 haftalık göründü ama kalp atışı yoktu kiz kardeşimde kan pihtilasmasi varmış gereği geliştirmeden hemen öldürüyor vucud inş sen güzel haber alırsın tatlım 
(13,687 puan) tarafından
Canım bende de var kan pıhtılaşmasi.
Bununla alakalı olabilir mi ya :(
(2,593 puan) tarafından
Ikisindede aynisi olunca doktor araştıralım dedi kan pihtisi çıktı tedavi olmadığı için ilaç alması gerekirmis
0 oy
(123 puan) tarafından
Benimde öyle canım adet tarihim 12 ocak ama 11 haftalık olması ama 10 haftalık dedi doktor kalp atışı benimde o yoktu sonra tekrar gittim 
(13,687 puan) tarafından
Sonra duydun mu kuzum
(123 puan) tarafından
Evet duydum 7 haftalık oldun zaman duydum
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Benimde ilk bebeğimde öyleydi çok yavaş ilerliyordu geç döllenme olabilir iki hafta sonra gel dedi 10 haftalık olması gerekirken 6 haftalikti 1 hafta sonra gel dedi gittiğimde hâlâ 6. Haftada kalmıştı meleğim kalp atışı hiç alamadik. bı ilaç verdi bu saglikliysa tutuncak değilse dusurcek dedi. İlacı kullanmaya başladım. Hafif lekelenmelerim başladı sonra düşük yaptım. Çok zor Rabbim kimseye yaşatmasın. Seninki inşallah geç döllenmedir inşallah yasiyodur
(13,687 puan) tarafından
Ah canım benim,cennette karsilasin inşallah seni :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 158 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 954 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 147 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu