0 oy
1,051 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (257 puan) tarafından
Kizlar ben gecelik falan almak istoyorum 5 yildir dogru duzgun hicbir geceligim yok yani 3 tane var bitek almak istiyorum gecen baktim almak icin aldim bedeni buyuk aldigim icin hemen iptal ettim esim sordu haliylr kartindan para gidince dedim iste aldim beden den iptal ettim oda alacagin zaman bana da goster dedi simdi kisacasi esle beraber gecelik secmek dogru bisimi yani mankenlerin ustunde gormesini istemiyorum ama nasil gostericem onu da bilmiyorum

31 Cevaplar

0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ben eşimle seçiyorum çok eğlenceli oluyor :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mankende görsün bir şey olmaz beeee sende sonuçta gelince seninle bitecek :) iş 
tarafından
:))))))))))))))))
0 oy
tarafından
Mankensiz gecelik bak 
0 oy
tarafından
Mankensiz olanları var eğer o bakıp sonra almanı istiyorsa öyle gösterebilir sin canım. Yere sererek sergileyen siteler var oraya bak istersen
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Tabiki normal geliyor bizde hep öyle seçtik yani bı manken resmini göstermeye de güvenmiyor musunuz dışarda milyon tane canlısı var
0 oy
tarafından

Cansız bir resim ne olabilir ki? Cidden eşinizi bu şeylerden kıskanıyor musunuz:angel: denize gitmiyor mu eşin hiç. 

(2,014 puan) tarafından
Orda da gözlerini bağlıyolardır :)
tarafından
Olabilir;))
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Kıskancm ama mankenden kıskanıcak kadar değilimm :))))))
0 oy
(658 puan) tarafından
Valla ben alacağım zaman hep eşime atarım o seçer sonucta eşim için giyiyorum onun beğenmesi daha mantıklı geliyor bana. Kiskanmiyorum ne yalan söyleyeyim eşimi öyle huylarimiz yok ikimizinde
0 oy
(1,361 puan) tarafından

Kız hala gecelik mi giyiyonuz. Benden geçti artık çocuk olduktan sonra. Geceleri nereye yattığımi bilmiyorum. Bi de gecelik mi giyicem. zaten sezeryan göbeğim de var giysem de yakışmaz ::D

0 oy
(239 puan) tarafından
40 min cikmssini bekliyorum bnde alacagim esimede gsteririm kndim alirim 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Yok artık ne rahatlık bu yahu. Normal olan bizimkisi. Ben de asla kocamın o kadınlara bakmasını istemezdim.

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 829 göst.
0 oy
23 cevap 856 göst.
13 Ağustos 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 640 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Haticehasan (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 317 göst.
27 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (600 puan) tarafından soruldu

381,596 soru

11,423,713 cevap

34,981 kullanıcı

...