0 oy
793 göst.
Aile kategorisinde (29 puan) tarafından
24 yaşında eşimin erkek kardeşi gelip bizle kalmaya başladı ama çalışmak için gelmişti 8 Ay oldu geleli ve sadece toplasan 1 Ay çalışmış gece gündüz evde rahat edemiyorum odasından çıkmıyor ben de eşimle tartıştım eşimde gitti sinirden ne dediyse çıktı gitti ama gerçekten yapamiyordum çok zorlaniyordum  görmcen  üst katta oturuyor ona gitti buyuk ihtimal ve şimdi onların hepsi bana haksiz sin diyor  sence doğru mu yaptıkları yada  kardeşinin  yaptığı  doğru mu annesi babası varda gitsin onların yanına  

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaynim yok canim ama olsa bende kalmazdim ne gerek var ne kadar esimin kardesi olursa olsun istemem yani asla rahat edemem evde ay insanin kendinr gore ozel isleri oluyor gorumcen haksizsin dicegine gelin evde yalniz kardesim sen gel bana bende dur deseymis düşüncesizler
-Reklam-
0 oy
(14,473 puan) tarafından
Bunu o kadar çok yaşadım ki.

Yani kardeşi değildi ama babasının kuzeniydi,bu dayı diyodu falan.

Adam bnm bulunduğum şehre hastane kontrolüne geliyodu.

Ve hastaneye en uzak oturan benim.

Hastanenin yakınında kendi yeğeni var oraya gitmiyodu bize geliyodu.

3 hafta 4 hafta devamlı bizde.

Eşim işe gidiyo bu benle tek kaliyo gün boyu. 

Genç daha, çık gez demi ben de rahat edeyim evde..

40 yaşında yoktu bile.

Sabahtan akkkkksama kadar evdeydi.

gebeydim oğluma.

Sabah olmuş 8.30,

Baş bas bagiriyo 

Yengeeeeee yengeeeee yengeeeee

Bilerek cevap vermedim.

En sonundaki çıldırdım artık ,

Dedim efendim dayı efendim

"E kalk gectiiiiir"

Deli olmuştum.
0 oy
(13,807 puan) tarafından
Esin de suç baştan ne diye kabul ediyor 
0 oy
(4,588 puan) tarafından
Ablası üst kattaymis onda kalsa ya 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Terrbiyeszlerrrrr görümce varken sana mi yakisir hiç mi utanmiyolar yüz verme yoksa bundan sonra ne desen hakkini arayamassin. Ayıp ya, çalışsa belki bı nebze dönüşümlü senle görümcen ile kalsın idare edilir ama yan gel Osman yat ayipppp
0 oy
(40 puan) tarafından
Valla benimde kaynım iş gereği bizim oturdgmz şehirde gece isten geliyor Direk uyuyor sabahta 9 gibi hemen çıkıyor. Bazen şehir dışına gidiyor haftalarca gelmiyor geldi mi de gece gelir uyur sabah erken uyanır cikar. Bazenleri de dükkanda uyur ama hesabima gelmez gel abi kal derim. Ne biliyim öz abimden farkı yok ya. O kadar iyi ve anlayışlı ki mecburdur yani demekki. Evli ve iş geregi burada Zaten diyor  ev alip ailemi de getirecem falan. Sorun olmuyor yani açımızdan.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 37 göst.
5 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Dilankaya (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 484 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,105 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
12 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,042 göst.

396,376 soru

11,856,661 cevap

35,951 kullanıcı

...