0 oy
1,308 göst.
Aile kategorisinde (747 puan) tarafından
Kizlar ilk gecenizde kayinvalideniz sizden çarşaf istedi mi? Verdiniz mi?

Benimki istemedi öyle şeyler eski de kaldı dedi :-) ama annem yine de o carsafi diktirdismisti adettendir diye. :-)

30 Cevaplar

+1 oy
(1,722 puan) tarafından
İstemedi bana sormadı bilr eşime sormuş eşimde olmadığı halde sıkıntı yok demiş :) zaten öyle bi kanamada olmafı isteseydid e elde çarşaf yoktu yani :)
-Reklam-
+1 oy
(1,509 puan) tarafından
Ne carşafi nerdeyse odamiza icine gireceklerdi 
(747 puan) tarafından
Oha ya ciddi misin ? Niye sizinle o gece ayni evde mi kaldılar yani
(1,509 puan) tarafından
Evet canim biz cocuk odadindaydik yaninda da mutfak vardi onlarda mutfak ta beklediler ama tek suclu benim g. Zekali esim
(747 puan) tarafından
Öyle bi durum da insan bsy yapamaz da . Ne kadar ayıp ya . Harbiden suç esinde ya evi bosaltacakti ya da otele goturecekti seni. Zaten biz kadinlar o geceden korkuyoruz utaniyoruz bide daha da zorlastirmislar seninkiler
(1,509 puan) tarafından
Cunku ailesinin de.lisiy.di onlar ne derse onu yapardi kıt kafalı
+1 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm benim kaynanam ben vermiyecektim ama bana bence sizin iş daha önce olmuştur diyin da alıp gözüne soktum al sana dedim ama bizim ki biraz komik oldu yalanlar ve gerçekler 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Gece gece aklına soru gelmedi galiba. Kimi ne ilgilendirir benim özelim ayrıca bu sorular google de çıkıyor. Amacım eleştirmek falan değil yanlış anlama .
(747 puan) tarafından
Çıksın sorun değil benim kim olduğum belli değil zaten.  Üstelik aklıma bu geldi sorayım dedim :-)
(7,118 puan) tarafından
Peki o zaman :)
0 oy
(48 puan) tarafından
Istemedi lafi bile gecmedi bizde ole birsey yok annemin zamaninda annemden bile istenmemjs ayrica ne munasebet ki..

Esim terslerdi annesini herlde ama kaynanamda ole birisi degildir zaten. Ayrica bakire olmasaydimda esm kabul ettiyse annesi laf etmezdi herlde ona dusmez..

amaan cok igrenc muhabbetler bunlar kimseyi ilgilendirmez esler arasnda olan biten bisi
0 oy
(195 puan) tarafından
Cok nadir cikiyo eskide kaldi artik bu adetler
0 oy
tarafından
Asla istemedi. Babaannesi dedi oglum ne zaman getircen diye been Ankarada dogdum buydum onlar Tokatli. Ankarali olunca ne oluyosa esimde hemen kestirdi atti ben biliyorum.nene sana gerek yok dedi o zaman bi kere dah aşık oldum ❤
0 oy
tarafından
Bu tür sorular sormak bence çok yanlış bir kere namahrem söz konusu sormak ve cvp beklemek çok yanlış  
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Istemedi cunki bn dugun gecesi endi evime geldim aramizda 8 saat var isteseydi alirdi agzinin payını cunki eltimden istemişler bnden isteyemedi
0 oy
(7,935 puan) tarafından
İlk beraberliğimiz balayında otelde oldu. Ben ilk kanın fotosunu çektim. Anneme göstermiştim.Çarşaf falan olayı burda yok

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 419 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 534 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,760 göst.
23 Mayıs 2019 Tatil-Seyehat kategorisinde KÜBRA KOÇ (3,458 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 197 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,587 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...