0 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kac metre kare kac odali?

44 Cevaplar

0 oy
(2,037 puan) tarafından
Şuan için kiraciyim ama evi aldık geçeceğim bayram sonu suanki 3+1 110 metrekare gideceğim yer de 3+1 125 metrekare olacak inşallah
(3,895 puan) tarafından
Bizde tasinacagiz cnm inşallah.Geçecegimiz yer inşallah 3+1 130 metre kare bu ev bize biraz küçük 130 metre iyi diye düşündük sence iyi mi?? Geniş ferah olsun istiyoruz 130 nasil olur şu an ki evimiz biraz dar geliyor.
(3,895 puan) tarafından
Bizim normalde su an ki yerimiz 100 metreden fazla ama kullanim alanimiz 90 metreye yakin birde 15 metre bahcemiz var.
(2,037 puan) tarafından
Canım ben şöyle diyim hani kimi evler planı o kadar güzel oluyor ki ferah odalar ne kadar küçük olursa olsn büyük gosteriyor kimi de planı absürt oluyor ne yaparsan yap olmuyor şuan oturduğum ev mesela misafir odasi aşırı büyük boş duruyor gibi bir koltuk takımı masa sandalye var ama boş gibi duruyor oturma odası o kadar küçük ki bir oturma grubu sığmadı teklinin birini kaldırmak zorunda kaldık burda metrekare de önemli ama planı daha önemli gideceğim yerde mutfak kocaman misafir odası ne dar ne çok geniş çocuk odası iki yatak ve dolap çalışma masası sığar oturma odası tüm takımımı çok güzel alacak seklee ve TV unitemi ay anlatamadım galiba da planı duzgunse sigilir her türlü ama kötü planlı ise isterse 200 metre olsn sigman
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aynen haklisin geniş bir yer alacagız inşallah cnm.
(2,037 puan) tarafından
İnşallah canm benm inşallah mutfağınız geniş olur inşallah balkon geniş olur en çok zaman orda geçiyor
-Reklam-
0 oy
(4 puan) tarafından
6+2 dublex kayinvalidemlerin evi birlikte kaliyoruz 220 metrekare. Allah banada evimin olmasini nasip etsin
(3,991 puan) tarafından
Görünce  sorayim dedim. Biz de yeni ev yaptırıyoruz dubleks  4+1 mutfak oturma odasi birlesik toplamda 172 m² taban alan 86 m² 1. Katta mutfak oturma odasi (birlesik)   salon tuvalet koridor var. Sence nasil olur bahce cok kalsin diye evi fazla buyutturmedik.
(3,895 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun.
(3,991 puan) tarafından
Bana mı dedin yorum sahibine mi;)
(3,895 puan) tarafından
Yorum sahibine :)
0 oy
tarafından
144 metre kare 3+1 ev sahibiyim 

Keşke küçük olsaydı biraz
tarafından
Kıymet şöyle bayilabilirmiyim bacım

Ya işin değişik kısmı benim evim çatı katı tavanı jsjs
İlk baş işte nasıl oturcakfsin çatı katında dediler ama evi görünce hayran kaldilar
(2,564 puan) tarafından
Evet CNM benim evide gören bayılıyor çok güzel diyor temizlik evet zor ama çok memnunum
tarafından
Benim her odada 2 hali var seni düşünemiyorum sjsj
(2,564 puan) tarafından
Sana en kısası arahölü  söylim 4 hali atıyorum
tarafından
Yok anam ben 2 ile yetiniyorum sjsj
0 oy
tarafından
3+1 120 Metre kare ev sahibiyim cnm biz 3 kişiyiz 
(3,895 puan) tarafından
Masallah cnm.4 kisiyiz biz insaah geniş bir ev buluruz.
tarafından
Çok pahalı canım
tarafından
Bizde taşınmayı düşünüyoruz çok güzel yerde oturuyorum eşim durmuyo iki hastanenin tam ortası 5 dadkikA market park dibimde
0 oy
tarafından
120m²    ev. Babamların    3+1    kutu gibi rahat çok şükür 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
135 m² cok şükür bizim 90 m² bana göre bence küçük ya 4 kişi için..bizde 4 kişiyiz 1 odasını çocuklara ayırdım 
(3,895 puan) tarafından
Evet küçük bu yuzden tasinmayi istiyoruz cocuklarin odasi yok büyük kızım salonda yatiyor inşallah geniş bir eve tasinacagiz.
(9,626 puan) tarafından
Insallah hakkınızda hayırlısı olsun oda sizinmi yoksa kira mi
(3,895 puan) tarafından
Biz alacağız kat karşılığı yaptiracagiz inşallah.
0 oy
tarafından
210 m² 3 oda 1 salon kendi evimiz 

90 m² küçük gibi sanki 
(3,895 puan) tarafından
Evet cnm.Normalde 100 metreden fazla ama 15 metre arka bahcemiz var.Bina aile binasi  eltim kayinvalidemlerle alt alta oturuyoruz şükür kayinvalidemle ayni evde yaşamıyoruz.
0 oy
(1,032 puan) tarafından
225 metre kare. 3+1 rabbim olmayana nasip etsin inşallah ♥️

Bende ev sahibiyim
(3,895 puan) tarafından
Amin küçük olsun büyük olsun kendi evin olsun. ❤ kirada oturmak zor.Allah yardimcilari olsun.
0 oy
(3,854 puan) tarafından
2+1 70 m² kendi evimiz şimdilik 2 kişiyiz ama yetiyor bize bir odam boş çok eşya sevmiyorum evde 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evet cnm müstakil kayinbabamin üstüne ama eşime kalıyor.
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bina da bir daire eşime miras düşüyor ama bahçeyi kullandirmaz.Balkon yok terası kullanmamıza da izin vermez.
(3,854 puan) tarafından
Zormuş canım ya öyle de ama yine de bu pahalılıkta çok şükür kendi evlerimiz var iyi yanını düşün inşallah kendi yerinize de geçersiniz ilerde
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
AMin cnm iyi yanını düşünüyorum ama kayinbabamla aynı bina da oturmak çok zor onun oldugu için bir şeye izin vermiyor insallah kendi yerimize geçeriz rahatca kullanırız.
(3,854 puan) tarafından
İnşallah canım hayırlısıyla geçersiniz
0 oy
(119,984 puan) tarafından
hamd olsun kendi evimiz
0 oy
(3,991 puan) tarafından
3+ 1 147 m² kendi evimiz. Ama dubleks mustakil ev yaptırıyoruz 172 m² toplamda 4 +1olacak inşAllahhh  yaza taşıyacağım.  
(3,895 puan) tarafından
Bizde kat karşılığı bina yaptiracagiz bildigimiz bir müteahhit var ona yaptiracagiz.130 metre 3+1 düşünüyoruz sence nasil olur en azindan 90 metreden geniş büyük bir balkon istiyorum su anki evimde balkon yok bu yeni yaptiracagimizda inşallah olur.
(3,991 puan) tarafından
130 m² iyi . Ne cok büyük  ne de küçük  olur diyebilirim.  Benim simdiki ev 147 m²  10 m² balkonu var buyuk olan yetiyor iki kanepe karşılıklı  sığıyor.  Odalarim genis genis. En küçük  odam 15 m² bir oturma grubu tv unitesi ve var. Ortada da 3 bucuk m² halı var. Salonum  at kostur o kadar büyük  30 küsür  m²
(3,895 puan) tarafından
Maşallah cnm.Bizim simdiki evimizde balkonbyok o yüzden yeni evimizde bizde 10-15 metre balkon istiyoruz düşünüyoruz insallah ..
(3,991 puan) tarafından
Kiz 10  15 metre fazla degil mi 10 m² yeter hadi bilemedin 15 m²olsun.
(3,895 puan) tarafından
15 olsun yaa ne guzel geniş :D balkonumuz yok doya doya otururuz. :)
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Kendi ewim var ama ben kiradayım 2+1 ama bir oda yı kullanmıyorum salon mutfak bir bende bırds yatak odası yetiyor
0 oy
(323 puan) tarafından
95 metre kare dubleks 6 oda 3 tuvalet amerikan mutfak temizliği sorma zor oluyo :D
(3,895 puan) tarafından
Dubleks birde maşallah :D Allah kolaylik versin.
0 oy
(544 puan) tarafından

2+1 100 metre kare evimin sahibiyim çok şükür :)

0 oy
(44,800 puan) tarafından
Kiraciyim ama kira odemiyoruz evim 3+1 135 m k  gayet çok rahat yetiyo bir evimiz var başka yerde satılırsa hemen ev alicaz şu an satılık halen
0 oy
(2,564 puan) tarafından
230 keramette ev benim sayılır altta ben üst kaynanam gil tabusu benim değil ama benim ev 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
3+1 110 mt2. Lojmanda oturuyorum ev sahibi sayılırım emekliliğe kadar oturma hakkımız var 
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Kendi evimiz canım 120 metre kare 2 +1 büyük terasım var birde 4 kişiyiz bizde cnm 
0 oy
(191 puan) tarafından
Lojmanlarda kalıyorum ev 3+1 Ama oda çıksın diye küçücük odalar 
0 oy
(611 puan) tarafından
3+1 kiraciyim 140metre kare 
(3,895 puan) tarafından
Masallah genişmiş kira ne kadar ödüyorsunuz??
(611 puan) tarafından
3.500
(3,895 puan) tarafından
Kira çok muş.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 186 göst.
13 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 499 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Semos (346 puan) tarafından soruldu
0 oy