0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (1,499 puan) tarafından

image

Oğlum malesef ısrarla memeyi tutmuyor sütüm az da olsa var düzenli yiyip içmeyle düzenli sağimla geliyor ama elimde ki manuel pompa malesef sütümü sağamiyo nette ikinci el mamajonun süt sağma makinasını gördüm nasıldır sizce alsam işimi görür mü

3 Cevaplar

0 oy
(306 puan) tarafından
Bende vardı canım hiç sağmıyo doğru düzgün ,kiwi marka var onu al cok iyi yapıyo
(1,499 puan) tarafından
Hadi ya fiyatida baya uygundu sevinmiştim
(306 puan) tarafından
Kiwi daha uygun bu modele göre , mamajo çekmiyo , satmak istedim ama satsam kullanamıycak atttım bende
(1,499 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim fiyatının uygun olması şimdi anlaşılıyor
(1,499 puan) tarafından
Merhaba, ben bu makinayı almadım dediğiniz gibi kiwi marka aldım ilk defa deniyorum birkaç sorum olacak
Süt sağma makinesini bir defada kaç dakika kullanıyorsunuz memelerin 2 saatte bir çalışması gerektiğini biliyorum peki her çalıştırmada her bir memeyi en fazla kaç dakika sağmamız gerekiyor çok uzun süre sağım makineye zarar verir mi
(306 puan) tarafından
Ben 10-15 dk sağıyodum
(1,499 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim ☺️ zaten en çok o kadar sağılır çünkü göğüs ucu acaip ağrıyor ya sizde de öyle oldu mu
(306 puan) tarafından
Sağlam çekiyosa agrı yapar canım
(1,499 puan) tarafından
Yaa ilk defa denedim çekimi ilk başta yok sandım göğüse yapışmadi diye ama maşallah iyiydi çekimi inşallah böyle devam eder .. ben o zaman çekimini düşüreyim demi
(306 puan) tarafından
Sen bilirsin , ben hep yüksekte tuttum ben yaklaşık 3-4 ay kullandım , bir çok marka değiştirdim , biberonunu kaybettim , tek biberonuda satmıyolar , çöp oldu makinem, ama eğer bidaha hamile kalırsam kiwi tercihim
(1,499 puan) tarafından
Öyle denicem bir ya çok acıdı göğsüm .. ama Allah razı olsun sizden duyup bakmıştım şuan ikinci günü oruç tuttuğum için fazla sütüm yok ama toparlıcam Allah'ın izniyle ben günlerce manuelle eziyet çekmişim ya
(306 puan) tarafından
Bebegin küçükse , ek gıda almıyosa oruç tutmaya bilirsin sonra kaza edersin
(1,499 puan) tarafından
Oğlum 3 aylık ek gıda almıyoruz hala geçen senelerden çok borcum var tedavi falan derken
(306 puan) tarafından
Benimde 2 sene var hem hamilelik hemde ilk emzire dönemim ,şuan 15-16 aylık oldu ek gıda aldığı için oruç tutuyorum , ama senin bebeyin küçük 1 sene sonra tut istersen kilo alımını etkileme
(1,499 puan) tarafından
Nasılsa mamada yiyor diye tutuyordum aslında ama galiba tutmucam
(306 puan) tarafından
Mama neden yigiyo kilo alımımı az
(1,499 puan) tarafından
Yok canım ya doğduğu zaman benim sütüm az di sarılık korkusuna hemen mamayı verdim bide doğumdan sonra kendimi toparlamam zor oldu düzenli uyku ve beslenme olmadığı için sütüm hiç artmadi şimdi ben kendimi düzene koydum ama oğlumda memeden iyice sogudu bu yüzden mamaya daha bağlı
(306 puan) tarafından
Anladım canım , hiç stres etme bebegin sağlıkla büyüsünde gerisi önemli değil
(1,499 puan) tarafından
Öyle canım çok teşekkür ederim ☺️
-Reklam-
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Ben dodo baby almıştım canım çok güzel 
(1,499 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum bu olmazsa onuda bir araştırayım
(3,859 puan) tarafından
İkinci el varsa ona bak kuzum sıfırı 500 lira olmuş
(1,499 puan) tarafından
Aynı marka az önce karşıma çıktı 63 liraya satıyordu sahibi çok iyi fiyat ama 63 de bilemedim
0 oy
tarafından
Bende var guzel sağiyor
(1,499 puan) tarafından
Aynı bundan mi sizinki
tarafından
Yok degil

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kaavi (2,090 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nisacan (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 139 göst.
17 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kekik4 (2,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 62 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (517 puan) tarafından soruldu

380,221 soru

11,383,681 cevap

34,881 kullanıcı

...