0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Ben 18 yaşında evlendim bişey bilmiyordum kaynanam beni mutfağa soktu ilk başlarda hiç yapamiyordum bilmiyordum beni çok yargiladilar çok azar işittim bana inat oldu 6 ayda herşeyi öğrendim şuan 4 senelik evliyim şuan yemek tariflerini eşimin ailesi benden alıyor o kadar ilerledim inat herşeyi yaptırıyor insana 

54 Cevaplar

0 oy
(3,180 puan) tarafından
Ben bekarkende hep yapardım zaten elim aliskindi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annem öğretti 
0 oy
(3,356 puan) tarafından
Annem öğretti küçük yaşta soktu mutfağa bi de tek kız olunca mecbur girdik yani ama iyi ki öğretmiş hiç zorluk çekmedim 
0 oy
tarafından
Anam sagolsun kimsenin agzina düşürmedi beni.  Hem okudum hem çalıştım hem yemek yaptim hemde temizlik 4 4luk yetiştirdi beni. Gozum açılsın ortam goreyim kendimi kimseye ezdirmeyeyim diye her seyi yaptı.  Allah ondan bir degil bin defa razi olsun
0 oy
tarafından
Benek küçük evlendim bilmiyordum biraz kaynanamdan biraz annem den gördüğüm sadece birazda teknoloji nin nimetleri diyelim 3 harmanlandı ve ben yemek yapmayı öğrendim haga
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Biraz annemden biraz internetten 
0 oy
(88 puan) tarafından
11 yaşında babaannem den öğrendim sonrası okulda yurtta vs çok farklı yerler gördüm her gördüğüm yerden bişey kaptım elimin lezzeti ve ilgim vardı İnternet de olunca baya beğenilen biri oldum 
0 oy
(736 puan) tarafından
Nefis yemek tarifleri elif atalar sagolsun :D
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Annem ve nefis yemek tariflerinden 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Evlendim pilav yapmayı bile bilmiyodum internetten baka baka ögrendim :D şimdi teyzemden anneme kadar arar sorarlar tarif için :D eşimin kuzenleri var daha liseye gidiyorlar yenge bize kısır yap lahamcun yap diye gelirler sjsjsj
0 oy
(7,952 puan) tarafından

Youtube nefis yemekler tarifinden :)

Biraz kendimi gördüm sende bende 19 yaşında evlendim bilmiyordum meğerse kaynana benden yemek yapmamı bekliyormuş tavır yapıyordu ikide bir benimde gamsız bir huyum var maalesef sonra kızım olduktan sonra bizim mutfakları ayırdılar  annemi de arayip soruyordum 

0 oy
(1,540 puan) tarafından
Bekarken doğru düzgün yenmek yapmazdim ama sonradan küçük  bir yere yemek yaoamk için ise girdim kafama göre yemek yaptım annemi ablalarimi ve abimi çok izlerdim ve yemeklermde çok gzuel olurdu hiç yapamadan tarifi okumam yetiyordu şimdi de baya geliştirdim kendimi abimde aşçı olunca çoğu şeyleri ailemden öğrendim abimin yanında mutfakta çalıştım derken elim pratiğim gelişti kendi kendime yemek bile çıkarmaya başladım maşallah 
0 oy
(4,887 puan) tarafından
Annemden öğrendim önce.  Nefis yemek tarifleriyle ilerledim baya:)
0 oy
(565 puan) tarafından
İnternetttt :Dddd

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 822 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 734 göst.
10 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 130 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,663 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 811 göst.
13 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,822 soru

11,510,927 cevap

35,171 kullanıcı

...