0 oy
1,304 göst.
Aile kategorisinde (2,062 puan) tarafından
Kızlar maksat muhabbet olsun esiniz bi bi ortamda yani bi toplumda size en cok niçin kızar. Benim esim belim açılmasına ve sacımın telinin gozukmesine cok kızar ne kadar dikkat etsemde  sizin eşlerinız en cok niçin kızar kızlar..

69 Cevaplar

0 oy
(8,204 puan) tarafından
bu dedılerın benım esım kızıyodu ama 4 sene olduk evlenelı artık onada takılmıyo 
-Reklam-
0 oy
(2,399 puan) tarafından
Biz 1 bucuk sene dir evlyz daha yeni sayılır öncrden ters ters konşyr dum bni sinir ederdi bile. Bile ona kızardı bnde derdim bni sinir etme o zmn die şimdi artık etse bile kızıyrm yine aynı şekilde ama bişy demyr 
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Düşündüm de hiç bise içn kızmaz 
0 oy
tarafından
Ortamına göre değişir annesinin yanında bazen gereksiz kızar zaten huyunu bildigimizden kaynanmda bende ona tepki veririz ailemin yanonda asla bişey demez aksine çok çok dikkat eder ailem üzülsun istemez gurbetteyim çünkü yabancı ortamda sokakta zaten asla yapaçağı şeyler değil bunlar kıyafet konisunda bende tesettürlüyum dikkat ettiğim için yine sorun olmadı şu ana kadar 
0 oy
(12,448 puan) tarafından
Belli etmez kızdığını bazen anlaşmazlık yasariz o da genelde kaynanamin önünde oluyor 
0 oy
(1,081 puan) tarafından
Kızmaz canım uyarır sadece daha dikkatli ol diye
0 oy
tarafından
Hiçbirşey için kızamaz. Ben çocuk değilim nerde ne yapacağımı bilirim. Kaldı ki sevgililik dönemimizde bütün ortamlara girdik gördü. Beğenmiyorsa evlenmeseydi. Evlenince ne kadın ne erkek birbirini değiştirmeye çalışmamalı. İzin vermem böyle birşeye. Eşim de zaten böyle bir tavıra girmez.
0 oy
tarafından
Hiç kızmaz valla bende ona kızmam canım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 341 göst.
0 oy
39 cevap 578 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 974 göst.
4 Ekim 2022 Aile kategorisinde Zeynepemine22 (71 puan) tarafından soruldu