0 oy
554 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

arkadaşım spor olur çok diyor da çok mu spor şık olsun falan diyo bilemedim.. 

Oda gitmiş Normel slopet altına gömlek okadar onu almış ben mı çok basit bakıyorum anlamadım 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ben çok beğendim hatta alacak oldum daha güzel biseyler gördüm iki takim alabilirsin bunu alamadım şansım olsa bunuda alırdım 
tarafından
Anladım Yook ya fikrim baya değişti ama bayramlık olarak değişti.. alırım günlük biryer de giydiririm büyunce daha itici durabilir ama bu 3 4 yaşlara ideal gibi geldi.. bayramlık başka birşey bakıcam
tarafından
Bayramlık olarakta alınabilir bana göre sakıncası yok ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız bu nee beleş verseler giydirmem 
0 oy
(548 puan) tarafından
Hiiiccc begenmedim
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bu ne kız çocuğu bütün masumiyeti gider. Ben yetişkinlerde bile bu tarz kıyafet görünce kafamı çeviyorum. Aşırı keko
0 oy
tarafından
Ben beğenmedim valla ya
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Bence çok hoş güzel 
tarafından
Bayramlık için olabileceğinden vazgeçtim
0 oy
(997 puan) tarafından
Niye kimse beyenmemks anlamadım bence çok güzel duruyor neden illa erkek cocugna koyu renkler olmak zorunfami bence rengide çok hoş tam baharı anımsatıyor benm oğlum olsa giydirirm ama birinin yorumuna katılıyorum yürüyen çocuklarda daha hoş olur yuruyemynde modeli belli olmaz 
tarafından
Yürüyor kız benim ki ahshsjjd bayramlık için olmaz sanırım o şeye vardım ahhdjdjfj :) ama günlük gyzel olur bir yere avm ye falan giderken
(997 puan) tarafından
Aman kız seninde hoşuna gittiyse. Giyrdir kimene valla ben beğendiysen kimse umrnda olmaz giydirirm :D
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Çok güzel bence 
tarafından
Ayneen gyzel ama bayramlık olamaz sanırım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 188 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (11,013 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 787 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 324 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 227 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,848 puan) tarafından soruldu

384,670 soru

11,506,975 cevap

35,160 kullanıcı