0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
Kizlar bzm anne tarafi kalca basen buyuk genis  oluyor bnm de oyle belim ince ama asagisi genis hic  hosuma gitmiyor ...keske duzeltme sabsim olsaydi  szn kndnzde bgnmdgnz bi yrnz varmi  duzeltme imkaniniz olsaydu nerenizu yapardbz

46 Cevaplar

0 oy
(13,555 puan) tarafından
Yüzümü beğeniyorum çok şükür eli yüzü düzgün bir insanım boyum posumda  iyi en sevdiğim özelliğim gamzem en beğenmediğim yerim bacaklarım çok kalinlar maalesef:(
-Reklam-
0 oy
(306 puan) tarafından
Benimde canım ne kadar zayiflarsam zayıflıyim belden aşağısı kalın basenlerim kalcam biraz daha küçük olsun isterdim
0 oy
(408 puan) tarafından
15-20 cm daha uzun olmak isterdim o ka :) 
0 oy
(2,965 puan) tarafından
Goguslerima fazla büyükler ve emzirme sonrası sarktı. Minimizer sudyen kullanıyorum ama o da yazın çok sıkıyor daralıyorum. Teyzeme çekmişim:/
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Göğüslerim idi. Ergenlik yıllarımda birden büyüdüler orta ve lise yıllarıö burnumdan geldi ağlardım hep nite normal değil diye. Anneme dert yanarım. Sütyen bılamıyom 2 tsne sütyen bulabildim o zamanlsr habire onları giyiyorum ama zamanıma göre nasıl pahalılar şimdinin 250 300 tlösi gibi düşünün. Araştırdım ettim göğüs küçültme ameliyatı oldum. 105 d bedenden 90 95 oldu. Şimdiki aklım olsa hiç kusur görmezdim.ama işte nasol sıkıntılar çektişimi bi ben bilirim. Ameliyat olduğum için pişman değilim.
0 oy
(897 puan) tarafından
Çok güzel hiç bir yerimi 
0 oy
(10,986 puan) tarafından
Dudaklarım cok ınce bence. Dolgu istiyorum ama nerde para da ona yaptırcan
0 oy
(553 puan) tarafından

Ay hangi birini sayayim simdi bilemedm:D

0 oy
(569 puan) tarafından
Keske benımde oyle oksaydı ya benımde kalca kucuk dıye dert edıyom
0 oy
tarafından
Ailede genetik dedem sagolun göbek  kalça   var ya keşke diye dedeme  ceksedim  incecik 
0 oy
tarafından
Fiziğim manken gibi yuzumde çok güzel kendimi çok beğeniyorum 

Barışık olmak lazım canim
0 oy
(634 puan) tarafından

Popom hiç yok ya:Dduz

0 oy
(1,448 puan) tarafından
Yok kanka seviyorum her yerimi yaa hamdolsun :)
0 oy
(3,152 puan) tarafından

Sadece göbeğimi beğenmiyorum kendimi bildim bileli var doğumdan sonra daha da belirgin oldu :(

0 oy
(1,009 puan) tarafından
Cok sukur elim. Ayagim duzgun rabbime hamd olsun biraz boyum uzun olaydi 165 falan
0 oy
(7,119 puan) tarafından
Burnum ve basenlerim. 
0 oy
tarafından
Benimde burnum düzgün diyolar ben beğenmiyorum kırık amaliyat olmak istiyorum korkuyorum da
0 oy
tarafından

Bende de senin gibi fiziğim .Eşim hergün çok güzel diyor:D:D:D

Göz altlarımı sevmem, cenemi sevmem, gıdığım var.  Ufacıkta burnumu sevmem.Ama kendimi de güzel bulan öz güvene sahibim:D

0 oy
tarafından
Tombul tombul. ....Anladin sen olayı jdhdgvdf
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Çatlaklarım yok etmek isterdim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 150 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 198 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde FilizEymen (7,941 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 240 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (261 puan) tarafından soruldu

382,979 soru

11,464,012 cevap

35,057 kullanıcı

...