0 oy
788 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
kizlar marul kafam bugün bi kaza atlattı ama benim yüreğim ağzima geldi. İlk adim arabasiyla oynarken yüz üstü düştü alttaki iki dişi üst dudağini delmiş. Agzi kan icinde kaldi yavrum çok ağladi. Şuan emzik ve biberon alamiyo hemen saglik ocagindaki hemşireye attim bu resmi ve yarasinin resmini bende fark ettim dikişlik değildi ama anne yüreği işte... Burda post açmistim ilk adim arabasi almayi dusunuyorum diye %90lik kisim alma duşer demisti ama heves edip aldim. Şimdi doğruca o allahin belasi oyuncak çöpe gidecek başkasina verip insanlarin yavrularininda tehlikeye atamam.. 

Almayın kizlar biz size yakin örnek olalim

30 Cevaplar

0 oy
(2,578 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım biz ilk adım arabası kullandık gayette memnun kaldık olacağı varmış Allah beterinden korusun 
tarafından
Saol canim
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Tabiki güvenli değil anlık bir ihmale geliyor Rabbim beterinden korusun geçmiş olsun

tarafından
Kessinlikle gozumu kirpmamla bir anda oldu ya
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Allah im korumuş 

Ama senin oglanda nazar mı varki ya başına devamlı bişey geliyor yavrucazin yaಥ╭╮ಥ
tarafından
Nazar kiz tabi :)
0 oy
tarafından
İremmmm cok gecmis olsun kuşummmm❤️Allahim esirgemis Marul kafamiziii❤️ 
tarafından
Teşekkur ederim baliiimm ❤️
0 oy
tarafından
Gecmis olsn canm. Akacak kan damar da durmazmis korkma bise olmaz. Benm.kiz tv unitesinin önünde oynarken ayağı yastığa takılıp düştü suratini unitenin kosesine carpti yanak morardi agzinin ici kesildi baya kanamisti. Ve bunun gbi daha çok düştü. Olacağı varsa olur.
tarafından
Duse kalka buyuyolar rabbim beterinden korusun canim
tarafından
Amin canm amin
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah korumuş daha önce haberlere çıkmıştı yürüteç mahkemelik olmuşlar böyle bir olay yüzünden 

Koltuktan tutuma tutuna yan yan gider hiç gerek yok ona zaten gün içerisinde yeterince tehlikeli şeyler buluyorlar 
tarafından
Ay kesinllikle ya
0 oy
(7,158 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. 
tarafından
Saol canim
0 oy
(5,239 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun rabbim korusun 
tarafından
Amiin cümlemizin evladini canim
0 oy
tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım 

Hiç almadım yürütece koydum bir süre ama o bile tehlikeli
tarafından
Hepsi kaldirilsin bence
0 oy
(7,928 puan) tarafından
Kızıma ne yürüteç ne de ilk adım arabası... Hiç birisini almadım ve erkenden yürüdü. Ayakları da gayet iyi basıyor. Geçmiş olsun ama ikisinin de kazalarını yaşadığım ve gördüğüm için tercih etmedim. Kızımda da bir anormallik olmadı şükür
tarafından
Yurutec daha güvenilir gibi geliyo bilemedim
(7,928 puan) tarafından
Onda da sıkıntı yaşayan çok oldu çevremde canım ya.  Ben hiçbirini kullanmadım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 506 göst.
0 oy
6 cevap 519 göst.
12 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Myangell (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 240 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 411 göst.
31 Mart 2021 Aile kategorisinde Remziye (389 puan) tarafından soruldu

384,968 soru

11,514,049 cevap

35,174 kullanıcı

...