0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Kizlarrr şunun güzelliğine bakııınn ben tam bi vintage hastasiyim. Anneannemgil yan binamdan annemgilin yanina tasiniyo yarın kolileri karistirirken buldum. Anneannemin annesinin anneanneme verdiği çeyizlik fincan takimiymis. Gorur gormez vuruldum ve aldim 5 tane fincan 5 tane tabak çikti diğer fincan ve tabak kirilmiş. 

Şuan karacadan emsandan aldiğimiz fincanlardan daha guzel daha kaliteli o kadar ağirki yere düşse yeri kirar :) 

Sizde severmisiniz vintage şeyleri

6 Cevaplar

+2 oy
(48,610 puan) tarafından
aynisindan annemde var ama vintage degil kutahyadan ben almıştım milli model bu her evde var☺️
tarafından
Annemin anneannesinden kalma bişe 80li yillarin ortasinda verilmiş. Birseyin vintage olması için 1930dan 1980e kadar olan şeyler vintage üründür :)
(48,610 puan) tarafından
genel kültür bilgin icin teşekkürler irem ☺️☺️☺️ ben kendim vintage olmak uzereyim esyaya gerek yok ☺️
tarafından
Ne demek rica ederim ikbal☺️☺️
Allah can sağliği versin☺️
(48,610 puan) tarafından
amin canim.
-Reklam-
0 oy
(10,872 puan) tarafından
Evet ya. Ama ben amerikan vintage seviyorum acıkcası.
tarafından
Fransiz vintagesi de çok hoş ☺️
(10,872 puan) tarafından
Evet =) özellikle 1970 modası elbiseleri.
tarafından
Mimarisi de cok guzel ya
(10,872 puan) tarafından
Aa evet kesinlikle. Rustik mimari de çok hoş. Bayılıyorum. Birde santorini tarzı var. Oda efsane.
tarafından
Ben cooook severimmm❤️❤️❤️❤️ ben de var bundan .Evim vintage dekorlarla doluuu
(10,872 puan) tarafından
Bende bir Fransız vintage takı kutusu var. Rahat 80 yılık filan var. Harika. Bayılıyorum.
tarafından
Ben gotik mimariyi de çok seviyorum ya :)
tarafından
Kizlar varsa onereceginiz vintage dekor sayfasi söyleyin
(10,872 puan) tarafından
Usenmez canım o zaman sen italyaya bayılırsın. =)
(10,872 puan) tarafından
Canım kervansaray diye bir mobilya aksesuar markası var bakmanı onerim biraz tuzlu ama
tarafından
Canim adım irem :) ahhh italya almanya fransa ❤️❤️
(10,872 puan) tarafından
İtalya harika. Almanya ve fransaya gitmedim ama.
tarafından
İtalyaya gittin mi yoksa :)) benimde annemle babam annem bana hamileyken 2002 de gitmisler bi fotoğraflar var anlatamam sanaa bende almanyaya 2 sene oncesine kadar her yil giderdim akrabalar var orda almanyanin gotik mimarisi de çok güzel. Kiliselere falan muhakkak girerim turistlik amacli cunku kiliselerdeki mimaride  çok hosuma gidiyo
tarafından
Bide o dediğin sayfa instagram mi yoksa google uzerinden giriş varmi canim
(10,872 puan) tarafından
Bu telde fotolar yok malesef =) birde acıkcası dersen nerden cok etkilendin. Açık ara Makedonya
(10,872 puan) tarafından
Google uzerinden canım. İnst hiç bakmadım cunku kafasına göre aamar adına sayfa kurıveriyor hiç denetim yok
tarafından
Makedonya evet orda da cok güzel bi mimari var bende en çok almanyadan etkilenmiştim. Bulgaristan gotik mimariye de bakmani tavsiye ederim canim babaannem bulgar göçmeni ordan biliyorum cok hoş mimari yapilar var ordada
(10,872 puan) tarafından
Bizimkilerde Bulgaristan kırcalili. Ama gitmek nasip olmadı. Bu civid cıkmadan bir niyet etmiştik gidelim arabayla diye de covid patlayınca mecbur erteledik. Zaten gitmeye de ermedi
(10,872 puan) tarafından
Mokedonya efsane. Bir cok mimari iç içe kültürde ona keza. Bir tarafı Osmanlı mimarisi. Bir tarafı roma. Hele ohri. Hayatımda gördügüm en güzel mimari ve acık ara en güzel doga.
tarafından
Babam cok sık gider iş geregi makedonya'ya hic bahsetmedi kesin hadi gidelim diye tutturmamam için :) inşallah banada nasip olur gitmek ya
tarafından
2002'de sana hamileyken mi? 2002'de ben universitedeydim.
tarafından
Sen annemmisin :)
tarafından
Hahaha gel yavrum
tarafından
Hahaha :D niye oyle bise soyledin ki kiz
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çok güzel ben severim Porlandta var bu desenden ben kırmızısını aldım 
tarafından
Altinda biseler yaziyo ama eski olduğu için okuyamiyorum ama bayaa kaliteli bise
0 oy
(2,196 puan) tarafından

Ben pek sevmiyorum ama bu güzelmiş burdan @şerife kaya da seviyo :) 
tarafından
Tesekkurler canim :) şerife gorurse gelir şimdi
tarafından
Ayyy evettt ben cok seviyorum benim var bu fincandan ❤️☺️ evimde de varr bir suru vintagee dekor
0 oy
tarafından
Eskiden gelen herşeyin bir tadı var bence 
tarafından
Kesinllikle canim
0 oy
(785 puan) tarafından
Terazi burcumusun canım :)
tarafından
Hayir yengeç :)
(785 puan) tarafından
Hımm anladım canım genellikle teraziler sever böyle şeyleri de ondan sordum bende çok severim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 158 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 427 göst.
14 Mart 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 1,007 göst.
0 oy
21 cevap 591 göst.

378,960 soru