0 oy
1,037 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar biraz once instagramda okudum bi cocuk annesine bu adam benim göğüslerimi elledi demiş anneside esine soyleyince o adami baba haşat etmiş felc kalmiş. Kamera kayitlarina bakilinca aslinda oyle bise olmadigi anlasilmis yani adam pisi pisine o hale gelmiş.. 

Siz olsaniz inanirmisiniz cocuk akliyla hareket edermisiniz ? 

Sahsen benim en tedirgin olduğun konulardan biri bu konu ya cocuk yalan soyluyosa yada ya cocuk doğruyu soyluyosa ? Rabbim kimseye yasatmasin

37 Cevaplar

0 oy
(1,615 puan) tarafından
Şüphesiz inanırım ya 
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Çocuğuma inanirm nerden uydursun böyle birşeyi çocuk durduk yere ama insanlar kendileri ceza kesiyo adalet sistemi yüzünden
0 oy
(1,257 puan) tarafından
İnanırım her zaman doğruyu söylüyor çünkü kızacagimi bilse bile bildiğini olanı söyler Yanii birde çocuklar yalan söylemeyi nerden bilsinler ki 
0 oy
(365 puan) tarafından
Çocuğun beyanı esastır.
0 oy
tarafından

Çocuğuma inanırım ya 

0 oy
(7,158 puan) tarafından
İnanırım canım ama dediğin çocuğun yaşı kaç acaba. 
0 oy
tarafından
İnanırım yani boşveriyim belki yalandır demem çünkü doğru da olabilir Allah göstermesin
0 oy
(18,296 puan) tarafından
Emin olmak lazım ona doğruyu söyletmek lazım belki benzetiyodur diye ben soru sorarım sürekli bizim burdada yaşlı bi amca var okanı çok seviyo ama ben çok korkuyorum mesela okanın yanına yaklaştırmam nedense cinleniyorum okana dokununca 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Gözüm kapalı inanırım valla
0 oy
(909 puan) tarafından
Valla ben olsam inanırdım. Çünkü çocuk yalan bilmez. Tamam hayal dünyası vardır ama cinsel anlamada olmaz. Eğer ki çocuğuma mahremiyet eğitimi verdiysem benden başka kimsenin kendisine dokunmasına izin vermemeyi. Ki anne olsam bile kendisinden izin alıp öyle dokunurum ki bilsin öğrensin. Eğitim verdiysem ve çocuk özel bölgesini biliyor sa, bana böyle birşey anlatırsa inanırım. Allah kimseye vermesin. Böyle bir acı olay. 
0 oy
(245 puan) tarafından
Kamera kaydınin olmadığı bir yerde gerçekleştiyse peki. Ben elbette inanırım. Çocuklar böyle birseyi nerden bilsinler de yalan söylesinler veya uydursunlar. 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Canım çocuğuma inanırım bilmiyor ki hiç bir şey yaptı diyorsa bence araştırılmalı detaylı çocuk niye böyle bir şeyin yalanını söylesin 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bir kere sorarım çocuk bunu nerden duydu da söyledi ... Yapılmasıyla demekki suçlu benim yanında TV de böyle bişey izledim onunda kualgına değdi. Yada konsustum.
0 oy
(9,026 puan) tarafından
Inanirim cunku bu konularda uyari dikkat etmesi derim hassaiyetimi bilir kizim
0 oy
tarafından
Çocuklar asla yalan söylemez heleki böyle bir konuda ben inanırım 

Rabbim böyle bir şeye yeltenenlerin belasını versin inşallah elleri kırılsın
0 oy
tarafından
 Eski kamera kağıdının olmadığı yerde yapmıştır.. Ne bilim yaaa cocuk yalan söylemez ki.
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Inanirim ama hemen hareket etmem.emin olmaya calsiirim.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 418 göst.
28 Şubat 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,566 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 650 göst.
22 Aralık 2021 Aile kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 362 göst.
4 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 501 göst.