0 oy
893 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,388 puan) tarafından

Kizlar annemle ablama bu bilekligi aldim annemin dogum gunu haftaya carsamba ablamin kide gecmisti neyse bende boyle aldim begenmedi annem dedi uyguna almisin galiba bunlari ablamda dedi keske almasaydin ama olsun gorümceme veririm o sever boyle seyleri dedi bende bisey demedim ben begenerek almistim gonlumden bu geçti sonucta

image

43 Cevaplar

+1 oy
(852 puan) tarafından
Uyguna almışsın ne demek yaaa hediye hediyedir...
(2,388 puan) tarafından
Aynen oyle
(3 puan) tarafından
Sen düşünmüşsün almışsın yapacak bisey yok
-Reklam-
0 oy
(8,096 puan) tarafından
vereceksen ver ben kullaniyim de
(2,388 puan) tarafından
Bilseydim almazdim ki
0 oy
(7,813 puan) tarafından
Annen için biraz genç isi kalıyor bence
(2,388 puan) tarafından
Annem.bu tarz seyleri cok seviyo aslinda o yuzden aldim
0 oy
(120,009 puan) tarafından
iste kalp kirmak bu kadsr kolay
(2,388 puan) tarafından
Evet aynen
0 oy
tarafından
Yok artık resmen ayıp etmişler 
(2,388 puan) tarafından
Birdaha asla almam asla
0 oy
tarafından
Hediye ettiğin şeyi görümcesine mi vericek begenmediyse bile en azından düşünüp aldığın için böyle dememeliydi
(2,388 puan) tarafından
Aynen oyle zoruma gitti
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Yani insan yalandan da olsa beğendim der yaptıkları çok ayıp bişey. Sonucta hediye hediyedir yani ne bekliyorlar altın gerdan mi 
(2,388 puan) tarafından
Ucuz ya o yuzden begenmediler
(345 puan) tarafından
Onlar sana pahali hediyeler mi aliyor
0 oy
(1,110 puan) tarafından
Gorumceme veririm ne yaa
(2,388 puan) tarafından
Versin birdahada asla almam
(1,110 puan) tarafından
Aynen katılıyorum
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Begenmediysen ver geri o zaman derdim senin yerinde olsam yüzüne de beğenmedim diye denmezki yani hediyeyi başkasına vermekte neymiş gayet güzel ve hoş duruyo
(2,388 puan) tarafından
Benim gonlumden bu gecti ucuz diye begenmemistirler
0 oy
(3,873 puan) tarafından
Gorumcesi ne alaka yaâ saçmalamış ablan. Begenmedilerse sen kullan 
(2,388 puan) tarafından
Ben onlar icin aldim canim bendede var aynisindan
(3 puan) tarafından
Başınızın gözünün sadakası olsun bacım cok-da  takma rabbim bilsin senin ne niyetle aldigini
0 oy
tarafından
Ne kadar ayıp yaa 
(2,388 puan) tarafından
Birdahada asla almam zaten
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Çok ayıp etmişler cnm yaa durumun ona yetmistir onu almişsindir ben begenmesemde beğenmiş gibi davranırım asla soyleyemem
(2,388 puan) tarafından
Kiz inanki durumum iyi olsa guzel iyi seyler almak isterdim ama bunu aldim hadi dedim hic bisey almamaktan iyidir
(3,274 puan) tarafından
Kıyamam sana yaa tabiki de herkes en iyisi olsun ister ama bazen maddiyat el vermiyor sen düşünüp almışsın ama yanlış yapmışlar kalbini kırmışlar bazen insanlar düşüncesiz oluyorlar ne yazık ki :(
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ne kadar terbiyesiz öyle ablan . Kalp kirmak bu insanlara ne kolay
(2,388 puan) tarafından
Aynen bi ben boyle yapamiyorum
(1,944 puan) tarafından
Aman yapmada o ne öyle beğenmeyedebilirsin ama söylenmez de dursun hatira olarak bir kenarda cok mu zor yani
0 oy
(852 puan) tarafından
De ki verin geri başka bsiey alıyım yerine de al hic bisey alma  ha ha ha 1sinirlerim bozuldu gece gece al kendin tak ne diyim bacim vala 
(2,388 puan) tarafından
Bendede aynisi var canim
(852 puan) tarafından
Olsun birine verirsin yada geri iade et yada alma geri bosver ne diim
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Hediyenin iyisini kötüsünü secmek de ne oluyor ya düşünüp almışsın. Yaptiklari cok ayıp  bence
(2,388 puan) tarafından
Bilseydim almazdim
0 oy
tarafından
Cnm fiyatini tahmin ediyim dedim 130 tl falandir dedim sok oldum cok uygunnn ben aşiri begendim yani ayip etmişler yaşimda 19 yanii ablan nasil begenmedi kii
(2,388 puan) tarafından
Kuzum herkes ister en iyisi olsun guzeli olsun diye ama bazen sartlar uymuyo
tarafından
Cnm sacmalama cok guzel goruntusu bana ne biliyim degişik geldi  kardeşim birsey alsa asla cikartmam kiyamam bir toka bile alsa takiyorum eskiyene kadar cok kotu yapmislar fiyatida cok pahali duruyorr ciddiyim bayildimm
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Ya bunu benim kaynanam bile söylemez evliliğin ilk baslarinda bile sacma ve çocuksu şeyler aldım kadın hiç kalbimi kırmadı hep teşekkür etti çok güzel filan dedi annemler dusuncesizlik etmiş bence ben olsam küserim 
(2,388 puan) tarafından
Bidahada nah bulucaklar
(3,127 puan) tarafından
:)) ya üzülme canım belki boş bulundular böyle dediler seni üzmek istememislerdir tabi
0 oy
tarafından
Ay nasıl kalp kırmış ya 

12 yaşındaki kardeşim 2 sene önce bana bir yüzük almıştı imitasyon hala saklarım bende değeri çok 

Düğün olduğu zaman diğer kardeşim 11 yaşındaydı 6 sene önce kalpli bir kağıda not yazmıştı hala saklarım hediyenin büyük küçük maddiyatı mi olurmuş ya
(2,388 puan) tarafından
Aynen bende oyle iste dusunmesi yeterli cunku
tarafından
Evet ben bile kirildim bu yazan kisisinin adina cok incitici davranmışlar sosyete gibi ailesi
tarafından
Hemde çok ya insan begenmese bile direkt söylemez
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Yani begenmeseler bile bunu dile getirmeleri yanlış groumcesine vermeside ayrıca ayıp ama canim annene olmaz  biraz genç işi ama düşünüp almanda güzel yanı
(2,388 puan) tarafından
Annem boyle seyleri cok sever canim o yuzden
0 oy
tarafından

Aldığın hediyeyi geri al bence ben olsam geri alırım ne o öyle ya görümceme veririm filan saçmalığa bak yaa kalp kırmak ne kadar kolay böyle insanlar için yazık ya üzülme sen kuzum boşver

(2,388 puan) tarafından
Versin canim ben dusunup aldim ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 347 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Serines (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 558 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Serines (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 492 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde My life (295 puan) tarafından soruldu