0 oy
623 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim prematüre normal 15 aylık ama düzeltilmiş 13 aylık yürümüyor herkes bir laf ediyor benim çocuğum o kadar yürüdü bu kadar yürüdü diye bu arada erkek neden yürümüyor 

38 Cevaplar

0 oy
(1,414 puan) tarafından
Yaw milleti ne takıyon ver cvbını geç..

Bnmki 36+1 de doğdu   13 ay 20 günlükken yürüdü.. Buna rağmen hala konuşulur bnm oğlum geç yürümüşmüş tabi yüzüme diye bilen yok sadece büyük kaynım dedi geçen yürümeyi bilmiyor oğlun diye dedim abi kafan mı iyi.? Çocuk yürümeyi aştı uçarak gidiyor sürekli koşar hele yokuş aşağı koşmaya bayılır tavuklar kaçacak delik arıyo Çınardan kaçmak için dedim o arkamdan konuşup yüzüme diyemeyenlerden duymuşsun bunu ama oğlum 13 ay 20 günlükken yürüdü bu geç değil hele prematüre bebek için erken bile dedim sustu kaldı.. 

Şimdi de konuşmamasını dillendiriyorlar sizene tasası size mi düştü diyorum hık deyip kalıyolar :)))  hiç dert etmiyorum büyük oğlandan biliyorum çünkü geç konuştu sonra da hiç susmadı şuan 12 yaşında halen çok çenesiz bir çocuk.. Acele etme boşver milleti bebeğin vakti zmnını bekliyor o an gelince seni şaşırtacak emin ol❤
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
33+5 doğdu Cnm. 13 14 aylıkken yürüdü eli kulağında sor dert etme Cnm. Ayrıca bnm kızım 9 aylikke. Desteksiz kendi oturdu herşeyin vakti zamanı var
0 oy
(826 puan) tarafından
Benim oğlumda geç yürüdü 8 aylık dpğdu 18 aylığında yürüdü yani nerdeyse tüm doktorlara götürdüm masaja falanda gittik anca yürüdü şuan çok şükür normal yürüyo. Bazen pluyo öyle bi bakmışsın yürüyo 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
17 ye kdr normal annesi çok konuşanlar yeniden doğursun
0 oy
(119,652 puan) tarafından
takma şu herkezi haa
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Kuzum benim oğlan da 13 buçuk aylık yürümüyor daha. Zamanı var demek ki 
0 oy
(1 puan) tarafından
Benim oglumda premature 28 haftalik 920 grm dogdu 104 gun yogun bakimda kaldi bnm oglumda suan 2 yasinda düzeltilmis  18 aylik  emekliyo kanepelerden tutup sıralıyo ama daha hayla yürümüyo bence kim ne derse desin takma kafana ben oyle yapiyorum her bebek ayni degildir bunu unutma bide premature oldukları icin biraz dha gec ola bilir yavrunu hic yorma birak canı nezamn isterse ozmn yürüsün 
0 oy
(167 puan) tarafından
Benim oğlan 40 haftalık doğdu da ne oldu canım valla 17 aylıkken yürüdü neler yaptım milletin çocuğuna özenir olmuştum ağlıyordum niye yürümüyor diye. Tembel çocukmuş :)) yürür takma kafaya elbet yürüyecek 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Her çocuk özeldir tıb ki parmak izi gibi çok normal dönemde biraz cabalamniz gerekiyor hiç üzülme normal 
0 oy
(4,244 puan) tarafından
Hıc merak etme cnm oglumda oyleydı asla dengesini saglayamıyordu 16 aylık oldu, Dr bıle goturduk gevseklık varmı dıye. Vee 2 haftadır desteksiz yürüyor evı talan ediyor artık. Bir anda yurur merak etme
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Benim kızım bi kac gun sonra 14 aylık olacak tam 1 yasında emekledi :) Neler yapıyorum gun içinde bir bilsen ama cesareti yok oturuyor yere. Ne yapalım vakti zamanı gelince yurur insallah. Bu cevabı ver o aleme canım sıkma canını 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Benim oğlum da pramature ve 15 aylık yürüdü canım dişi geç çıktı geç emekledi hiç takmadim kendi isteyince yapıyorlar 
0 oy
tarafından
Doktora gösterdin mi benimki de 11 aylık sürünmüyorda yürümüyorda doktor dedi 18 aya kadar yürümemesi normal ama bu ayak üstünde de duramıyor
0 oy
(44,763 puan) tarafından
Daha geç yürüyenler var 18 aya kadar normal sayiliyo 
0 oy
(621 puan) tarafından

Benim çiçeğimde yürümüyor öyle diyenlere biz erken yürüdükte ne oldu madalya mi taktılar diyorum kâfi geliyor :woot:

0 oy
(345 puan) tarafından
Kizim 23 aylik daha yeni basladi 3 4 adim atiyor her cocuk bir olacak dye bir sey yok icin rahat degilse bi doktora gotur anlat ama harektlerinde bi sknti yoksa cesareti yoktur belki zamanla yurur
0 oy
(2,565 puan) tarafından
O etrafındakiler hep konuşacak canım kafana takma mesela yürümüyor derler çocuk yürür aaaa daha emiyor mu derler yada mama mı yediriyorsun der küçümserler memeden ayırırsın çocuk yürür daha bezmi takıyorsun derler yani senin anlayacağın onlar sürekli diyecek bişey bulurlar..

Sakin ol her bebek aynı olmaz benım oğlum da 14 aylıkken yürüdü önemli olan şu hiç mi yürümüyor yoksa tek başına mı yürümüyor 
0 oy
(482 puan) tarafından
Aman desinlere büyütemem bebegimi de gec. Benim oglum 15 Aylık iken yürüdü. Tek elden tutup yürütmeye calis zamanla yürür. Kafaya takma kimseyi. Aman de geç. Hic kimse evladını sendne daha iyi bilemez 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (345 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 153 göst.