0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde (7,268 puan) tarafından
Kizlar 27 aylık bı oğlum var biliyorsunuz ki  bu aralar pipisini eliyordu filan ama uyardım ayıp filan diye diye unutturmustum ama yine başladı eleye eleye kaldırmış bide hoşuna gidiyor normalmi bunlar konuştum ayıp elenmez diye ama ilk firstata oynamaya çalışıyor bide babaanesinden etkilendiğini düşünüyorum onun yanına gidince çocuğun orasını avuclar öyle sever açar poposunu öper yapma sapik mi olsun çocuk diyim yok yine aynı oğlum babası hariç kimsenin yanında pantolonunu bile actirmayan çocuktu şimdi eli hep pantolonu da normalmi bu keşfetmesi erken deyilmi yaa 

16 Cevaplar

0 oy
(6,669 puan) tarafından
Çocuk keşif döneminde kendini keşfediyor niye birlerine bağlıyor sunuz
(7,268 puan) tarafından
Cnm yapmiyordu kadın çocuğun orasını öpüyor zaten onla alkasi olabilir dedim var demdim
(6,669 puan) tarafından
Kimse yapmasada çocukların çoğu kısmında bu var bazı çocuklar kimseyi görmüyor kimsede evine gelmiyor yine yapıyor burda her gün post açılıyor neredeyse telaş etme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz iki oglan cocuk büyütüm hic boyle seyler gormedim hani kiyaslamani istemem ama soylemeden de geçemedim canimm
(7,268 puan) tarafından
Ya işte unutmustu ne güzel kaynana geliyo çocuğun orasını öpüyor bende acaba o öpünce merakmi saldı diyorum
(159 puan) tarafından
Hey allahim yaa ne anliyolar popo opmekten öyle yerlere dokunmaktan anlamiyorum yaa benim kayunvalidemde kizimin goguslerine dogunup degisik degisik kelimeler soyluyor cok kucukken hava alsin diye acardi sinir olurdum bizim burasi kaplica sehri oldugu icin hamama gidiyoruz artik evde kizimi evde iyice tembihliyorum avret yerlerini acmamasini ve dokunulmamasi gerektigini erkek cocugum olmadigi icin diger konuya bisey diyemicem
(7,268 puan) tarafından
Bnde uyarıyorum ayıp annem eleme neguzel alistirmistim elemiyodu ama kadın bütün düzenimi bozuyo bağırdım en son sapik olcak sizin yüzünüze bu çocuk diye sonra Fatma çocuk eyitememis olacak dedim yapmayın diye desem ne yine ayni
(159 puan) tarafından
Allah sabir versin nediyim kültür farkı cok cekiyoruz malesef ama yapmamasi gerektigini guzel bi dille soylememiz gerekiyor kocaman kadini bu yastan sonra egitemessin ama istemedigimiz seyleride soylememiz gerekiyor benim kizim 1 bucuk yasindayken kizimi rmzirmeye calismisti kayin validem cok sinirlerimi bozmustu ay simdi de sinirlendim yine bak
(7,268 puan) tarafından
Soyluyom cnm ah bı gorsen anlıyorum çok ama çok seviyor ama gösterme şekli çok yanlış güzelce oturdum konuştum yok kavga etim yok bnde fazla gitmemeye calisiyorum
tarafından
Valla fatma yaaa tutmadan olsa benimkilerde olurdu üzgünüm bende biraz oyke seviyom çocuklari yanlis belki ama götunu  yerim der severim hani baskasin çocuğuna bilmiyomda kendimknkilere hasta olurlar iyilesmeye dönemlerdi bülbül ötüyomu otuyosa iyilestin der .saka yaparim aman ne bilim severim iste bisey gormedim ben bilmiyom bem ikinci  oglumu dogurd normal dogum annem ayyy diyip kuşunu severim sen cocuk mu dogurdum deyip sıkmıştı ne bilemmm jsjjfjjfjdkdjjdj
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Benim oğlan da arada yapıyor bence tepki verme ters tepmesin babaannesini uyar ilerde bu öğrettiği çocukta ciddi probleme sebep olur.
(7,268 puan) tarafından
Normalde yapmıyordu nzmn onun yanına gidip gelsek çocuğun eli orda
(3,895 puan) tarafından
O zaman babaannesini uyarın.
(7,268 puan) tarafından
Kız tartıştım bile daha sonra gitimizde hiç bişey olmamış gibi yine aynı
(3,895 puan) tarafından
Hey Allahım yaa ..
(7,268 puan) tarafından
:/// artık söyleye söyleye dilimde tüy biti
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Yapma ayıp deme dedikçe daha üzerine düşer yapar. Dikkatini dağıtmaya çalis gördüğün an başka bir şeye odaklansın. 
(7,268 puan) tarafından
Öyle yapmaya çalışıyorum cnm saol
0 oy
tarafından
Babaannesi sapık mı ya uyar canım kesin bir dille siz sapıksıız de gerekirse gitme 
(7,268 puan) tarafından
İşte uyarıyorum cnm çocuk bu şimdi ne görse onu yapıyor tartıştım bile
tarafından
Çocuk yapar bilmez ama babannenin yapmaması lazım
(7,268 puan) tarafından
Kit bacım kit anlamıyor bağırdım da hastayım ben üstüme gelmeyin diyo
0 oy
tarafından
Erkek çocuklar kızlara göre daha çok elliyor evet 

Kızım bazen elini atar ama çok nadir
(7,268 puan) tarafından
Ya bnmkide çok nadir eliyodu kasiniyo diyip sonra elemiyodu ama erkek ya orası çıkıntılı diye üstün tutuluyor orası opuluyor haliyle çocukta merak ediyor
(3,895 puan) tarafından
Orası öpülür mü kız nasıl insanlar var ya sakın izin verme.İzin verirsen ilerde oglunda cok ciddi kişilik problemleri olur.
(7,268 puan) tarafından
Kız işte kafayı yicem bu kadın yuzune kavga etim yok nafilw yine aynı eşimde diyo sapik olur ilerde yapma iyi deyil anlamiyo
(3,895 puan) tarafından
Kayinbabana Söyle Birinin onun gözünü korkutmasi şart.
(7,268 puan) tarafından
Oda aynı b.ok cnm hasta idare edin diyo başka bişi demiyo fazla gitmemeye calisiyorum ancak
0 oy
(476 puan) tarafından
Cok normal canım yapma ayıp gibi soylemlerde bulunma bunu yaptığında dikkatini dagıt yiyecek verebilirsin oyun oynayabilirsiniz vs gibi ama direktif verme sadece dikkatini dagıt zamanla bırakacak. Bır çok çocukta bu durum meydana geliyor ama babaanneyi ciddi bir şekilde uyarmanız gerekiyor yaptıgı hiç normal ve doğru birşey değil. Cocuk özel bölgelerini bilmeli ve bu bolgeleri herkes içinde gostermemeli elletmemeli. Yoksa Allah muhafaza sapık birinin uyguladığı tacizi bile normal zannedebilir.
(7,268 puan) tarafından
Normalde başkasının yanında bez deyistirmemize izin vermeyen bı çocuk zaten banane öyle yapınca bide bezi bıraktık iyice aklı karisti
0 oy
(444 puan) tarafından
Prema ve onun anneligi diye bir instagram sayfasi var kadin cok bilgili orada detaylı anlatıyor canim okuyabilirsin. Ben farkli bir yerden de okumuştum yapma etme demek merak uyandiriyor ve daha çok yapiyorlar. Kendini keşfetmesi asiri normal. Eğer öyle bir şey yaptigini görürsen ilgisini başka yöne cekmeye çalışabilirsin. Önceden limon sürüp çakmakla yakanlar varmış bunlar travma sebebi
(444 puan) tarafından
Bu konuyu bi pedagog ile de görüşebilirsin devlet hast. vardir belki en sagliklisi bu bence
(444 puan) tarafından
Bu arada babannesinin yaptigi taciz farkinda misiniz. Uyarmaniz lazim ayni evde yasamiyosaniz mümkün olduğunca az gidin ve konuşun asil onun yaptigi ayip terbiyesizlik
(7,268 puan) tarafından
Kavga bile etim cnm kaynanayla fazla gidip gelmiyoruz allhatan
(444 puan) tarafından
İzin verme canim cok yanlis yaptığı
0 oy
(17,683 puan) tarafından
Babanneyi uyar cidden çok yanlış bak çocuk normalleştirmeye başlamış Allah korusun normal sanar dikkat edin
(7,268 puan) tarafından
Bnde ondan korkuyorum cnm allhatan hep görmüyor
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bahsettiğiniz çocukluk çağı mastürbasyonu. Bunu yapan 6 aylık bebekler bile var. Bu durumlarda uyarmayin ama dikkatini dağıtın deniyor. Bu da tırnak yemek gibi bişey aslinda ve uyardikca pekişiyor. Babanneye ise diyecek bir şey bulamıyorum ne dinde ne ahlakta yeri yok ben asla ve asla izin vermezdim o hareketine.
(7,268 puan) tarafından
Bnde izin vermiyorum ama dinleyen kim en son bağırıp kavga etim
0 oy
tarafından
Anlamadım babanesi pipisini mi opuyor çocuğunun
(7,268 puan) tarafından
Malesef evet kackere kavga etim buyuzden
tarafından
Ay beynimden asagi kaynar su döküldü. İğrenç insan
(7,268 puan) tarafından
Dengesiz vala
0 oy
tarafından
Ay öyle çocuk mu sevilir ya sinir oluyorum .
(7,268 puan) tarafından
Gel bide bana sor cnm oğlan bagiriyo o öyle yaptıkça o iyi bişey yaptini saniyo
0 oy
(44,603 puan) tarafından
benimkide 27 aylık alti açılınca yapiyo bir tek oda ama bezini sarınca geri normalde yapmiyo 
(7,268 puan) tarafından
Normalde yapmıyordu bezi bıraktık dikkatini cekiyo herlade
0 oy
(119,195 puan) tarafından
erken degil o aylarda kesfeder
(7,268 puan) tarafından
Anldm cnm saol ♥️♥️
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Kaynanan saçma bir sevgi gösterisinde bulunuyor. Engel ol !!
(7,268 puan) tarafından
Oluyorum cnm allhatan çok sık görüşmüyoruz kackere kavga bile etin
0 oy
(7,562 puan) tarafından
Babanne bunu yaparsa çocuk beyni bunu normal kabul eder Allah korusun pedofili biride bunu yapsa çocuk bunun yanlış birşey olduğunu anlamaz ne kadar cahil bir kadınmış o öyle acilen uyarın bunu yapmaya devam etmesin.
(7,268 puan) tarafından
Kackere kavga etim cnm hatırlamıyorum artık
Bnde ondan korkuyorum allha korusun

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 878 göst.
4 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gmzasya (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 335 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Selin19 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 582 göst.