0 oy
604 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar eşim bundan bi kaç ay önce topatancilik yapan biriydi orta halli insanlardik. Son 1 aydir çok sukur kendi iş yerimiz var (babam bize devretti) yaptiği meslekten dolayı sürekli şehir disindan istekler geliyo. Dün öyle konuşurken eşim dedi ki gel dideme yerleşelim.. Ben hep denizi olan bi yerde yaşamak isterdim ama birden öyle diyince afalladim ailemi arkadaşlarimi doğup büyüdüğüm yeri birakmak zor olur gibime geliyo. Annemgil bi şekilde gelir orda yazliklari var ama ne biliyim arkadaslarim ankarada ailemin diğer üyeleri ankarada. Eşime göre birsey yok o ailesinden kimseyle görüşmüyo ve bu konuda israrci illa gidelim diyo, oraya gittiğimiz de maddi olarak zorluk cekmiycez yada maddi olarak artış olamayacak olsa bile en fazla 2-3 bin gibi bişe yani çok lazim değil gibi gibi :) bilemedim o yüzden siz olsaniz gidermiydiniz ?

49 Cevaplar

0 oy
(44,800 puan) tarafından
Gitmem annemin babamın coook yakınında otuyoken asla aslaa:D
-Reklam-
0 oy
(4,068 puan) tarafından
 Bn giderim ve yerleşrm hiç ikiletmm ble
0 oy
(13,203 puan) tarafından
On beş günde toplanıp gelen ben sana örnek vereyim tebdili mekanda ferahlık vardır 
0 oy
tarafından
Ben olsam 5 dk durmam valla birincisi maddi imkan 2 3 bini küçümseme bacım az para değil bu devirde şimdiki geçimini hiç bozmadan devam etsen o parayı olduğu gibi kenara koysan 1 yilda ne kadar birikimin olur hesap et düşün geleceği ha belki maddi durumun iyidir çocuklarının geleceği için kaygın yoktur bilemem inşallah da öyledir ikincisi arkadaş dost hiç bi ise yaramiyo eğer gerçek dostsa fizana da gitsen bağın kopmaz bende şehir değiştirdim eski yaşadığım şehirden 1 tane arkadaşım kaldı ki o kadar çok çevrem vardı ki anlatamam gittiğin yerde de olur eşin sostun arkadaşın ucuncusu de bende Ankara'da yaşıyorum yaşanacak bi yer değil malesef keşke gelmeseydim diyorum insanları dedikoducu havası kötü yaşam şartları kötü bi dolmuş ücreti 6 buçuk lira olmuş ne demek yaa büyük şehir hiç güzel değil git küçük bi yere kafanı dinle mis gibi keşke benimde öyle bi imkanım olsa ki benim gitmek için başka sebeplerimde var (kaynanam ve ailesi :D) 
0 oy
tarafından
"Didem'e yerleselim." mi dedi? Bana gelip napacaksiniz kız? :P
0 oy
(1,156 puan) tarafından
İş içinse giderim mecbur. Sonucta annesinden babasindan ayrı çok insan var uzakta yaşayan onlar napsin ozaman
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Yok valla kuzu. Aileden uzakta yaşanmıyor bide ailene düşünsen daha da zor. 3 yılık evliyim hala geldiğim şehre alışamadım. Alışacak gibi de durmuyorum. Insaalh bende bi an evvel ailemin yanına tasinirim.dua edin bana bu mübarek gecede. 
0 oy
(1,788 puan) tarafından
Ayyy didimm dayımın orası tek hayalim orda yaşamak insallah gidebiliriz bizde

Canım ilk başta zorlanırsın ama huzur verici bir yer sakin sahil kasabası gibi

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 165 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 73 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Orkide (99 puan) tarafından soruldu
0 oy