0 oy
493 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
Kızlar nolur dua edin bu mübarek ay hürmetine .. 

Bebeğim 4 günlük bugün kontrele getirirken kanında enfeksiyon çıktı biraz da sarılığı var dediler yoğun bakım ünitesindeyim şimdi . Bebeğimin yağışı yapılacak damat yolu açıldı bekliyoruz . Çok korkuyorum nasıl bir surec bizi bekliyor başınıza geldi mi çok kalirmiiz sizce . Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin inşallah gerçekten çok zor bir durum nolur dua edin sağlıkla hastalığı geçsin bitsin :(

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbım yar ve yardımcın olsun canim çok geçmiş olsun Rabbım acil şifalar versin inşallah kuzucuğa 
(743 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun. Duanda bizi de unutma
tarafından
Unutmam canım benim Rabbımin izniyle çabucak geçer inşallah
(743 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
tarafından
Senden de canın benim
-Reklam-
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah şu mübarek ayın yüzü suyu hürmetine 
(743 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım Allah razı olsun:(
0 oy
tarafından

Allah yardımcınız olsun canım .

Kuran okuyacsm. Hiç tanımasamda senin bebeğin içinde niyetlenecem. Allah kabul etsin <3

(743 puan) tarafından
Rabbim razı olsun . Çok sağolun kabul olsun inşallah ♥️
tarafından
Amin canım   . Niyet edib okudum. Allah dualarımızı işitsin bu mubarek ayda♡
(743 puan) tarafından
Rabbim kabul etsin niyetini Allah razı olsun canım. Aminn inşallah Rabbim evinizin huzurunu bozmasın çocuklarınızi size bağışlasın inşallah ♥️
0 oy
tarafından
korkma canım antibiyotik tedavisi başlarlar 1 hafta o zamana kadar enfeksiyon da geçer sarılık da sen yanında kalmazsan süt sağıp getir derler moralini bozma bolbol süt ver bebeğine en iyi ilaç anne sütü sarılık için 
(743 puan) tarafından
En az 1 hafta kalir dediker beni de başka odaya aldılar canım emzirmek için sadece yanina gidebilicem onun dışında ayrı yerlerde kalicagiz . Dua edin lütfen hemen bitsin diye :(
tarafından
benim oğlum da kaldı doğduğu zaman 1 hafta yanına günde 1 kere 10 dk aldılar beni onun dışında oğlum hastanede ben evde kaldım süt sağıp götürdüm kötü bişi değil korkma bak yine emzirmek içinde olsa gideceksin yanına 2 saatte bir gidersin yine
(743 puan) tarafından
Evet canım buna da şükür.
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Anne ne kadar iyiyse bebek o kadar çabuk çıkıyor benim bebeğim idrar yolu enfeksiyonundan 6 gün yoğun bakımda 16gun beraber anne bebek uyumunda yattı 

Onun şuan tek ihtiyacı olan şey sizin sütünüz mama desteği ile beraber çabucak toparlanır 
(743 puan) tarafından
Çok haklısın canım morelimi bozmamaya çalışıyorum biliyorum Veren de Allah alanda bu sınavında da en hayırlı güzel sonuclarla eve sağlıkla geçeceğiz inşaallah. Dua edin lütfen
(1,043 puan) tarafından
En yakın zamanda kavuşun yavrunuzla inşallah
(743 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(90 puan) tarafından
Geçmiş olsun benim oğlumda on günlük 2 gün hastanede yattı sarılıktan üç günlükken. Çok ağlamıştım elim boş kaldı diye bir yandan sezeryn ağrısı bir yandan bebeğimden ayrı kalmak zordu .Hastaneden çıkınca iyi oldu değerleri düştü. Canınızı sıkmayın hastanede kalmasi onun yararına 
(743 puan) tarafından
Evet bende 4 gün önce yaptim benimde disikisim var . Gerçekten çok zor bir durum oğlum da var 1 buçuk yaşında oturduğum yerde bana yardım edecek yanımıza gelecek kimse yok . Yine bozmamaya çalışıyorum morelimi biliyorum Rabbim yardım edecek inşallah. Sizde dua edin lütfen .
(90 puan) tarafından
Ederim inşallah benimde annem kaldı bir hafta tek başınıza eminim daha zordur
(743 puan) tarafından
Evet canım öyle :(
Rabbim razı olsun inşallah
0 oy
(1,059 puan) tarafından
İnşallah Rabbim en kisa zamanda bebegine kovuşturur seni canim. Elinde degil ama azicik sabret dua et. Bu bir sinav diye duşun. Hersey guzel olucak annesi. Bak post acicaksin qizlar şu bidikkk durmuyooo diye inşallah canim amin
(743 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun. İnşallah sağlığına kavuşsun da. Morelimi yüksek tutmaya çalışıyorum . Sizde dua edin bize .
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım bilgim yok sariliktan 2 gün kaldık hastanede biz anne bebek uyumunda ama enfeksiyon için bilmiyorum Rabbim şifa versin inşaallah çabucak iyileşir çıkar 
(743 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım bize 1 hafta dediler ama inşallah daha erken sağlığına kavuşur dua edin lütfen
(1,539 puan) tarafından
İnşaallah canım Rabbim şifa versin minige
(743 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(87 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canm benim oglumda 1 aylikken. Kaninda enfeksion cikti 5 gun yatmistik hastanede hergun serumlar ilaclar verdiler gecer hemen Allahin izninle
(743 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım dua edin lütfen.
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun. Rabbim şifasını versin insallah. 
(743 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ah cnm benim benimde oğlum doğar doğmaz solunum yolu sıkıntısi yüzünden 4 gün yogun bakımda kaldı eve getirdik 2 gün sonra kontrole götürdüm bu seferde kanında sıkıntı çıktı 4 gün daha yattı gerçekten çok zor bir dönem ama geçiyor Rabbimin izniyle şimdi 45 günlük paşam 

Bol dua et inşallah en kisa zamanda iyileşir 
(743 puan) tarafından
Evet her açıdan çok zor hele kimsen yoksa . Benim evde 2 yaşında oğlum var ondan ayrı hastanede . Yine şükürler olsun tek duam sağlıklı bir şekilde sağ salim eve dönmek. Sizde bize dua edin beni en iyi siz anlarsınız:(
tarafından
Rabbim evladını sana bağışlasin bende yalnızdim ailem memlekette 3 çocuğum evde hepimiz ayrı perişan olduk ama şükür geçti darısı başınıza
(743 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(95 puan) tarafından
Başimza geldi Allahn izniyle bitiyor 5 gun kaldk biz .korkma omdan hic korkmadm ben gecti zaten oglm yarik damak ona odaklamdm sadece bence şükret canmm 
(743 puan) tarafından
Çok şükür Rabbime daha kötü durumda olanlar var. Biliyorum Rabbim en kısa sürede her sikintidaki gibi bunda da fereha kavuşturacak .

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 319 göst.
0 oy
36 cevap 1,150 göst.
0 oy
15 cevap 397 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.

381,017 soru

11,406,814 cevap