0 oy
530 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar hic aglamiyor degil acıkinca agliyor sadece altina yapinca aglamaz sabah kalkar aglamaz ben uyanirim alirim kucagima aksama kadar yattirrim yere kendi kendine oynar oynar acikmadikca gıki cikmaz 

(Aslinda iyi bir sey ) 6 aylik 

Bugun 2 bacagina igne yapti hemsire aglamadi nie aglamadi dedi akilli dedim normal degil dedi kafam karıştı 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay niye öyle diyorlarsa benim oğlum küçükken aşıda ağladı doktor bu iyi bişey ağlamasa sorun olur normal olan aglamasi demişti. Yani bilmiyorum ki
tarafından
Benim de aklima esimle cok fazla tartisiyorz acaba ondan mi suskunlasiyor
tarafından
Çocuğun yanında mi tartışıyorsunuz sakın sakın yapmayın böyle bir şey. Anlamaz etmez diye de bişey yok psikolojisi bozulur kesinlikle yanında ses tonu yükseltilmemeli
-Reklam-
0 oy
tarafından
uyanınca ağlamamsı bana anormal gelmedi, kendi kendine oyalanabiliyor demek ki. acıkınca ağlayıp derdini ifade ediyor. 6 aylık bebek altını kirletince bence ağlamıyor olabilir rahatsızlık duymuyor olabilir ama ağrıya tepki vermiyorsa belki bir sorulabilir doktora ama ağrı eşiği yüksek de olabilir. 
tarafından
İnsallah oyledir bilemiyorum
tarafından
Bence danışın doktorunuza aklınızda kalmasın ama stres yapmayın hemşire bunu söyledi diye.  onunki bir bilgilendirme siz kontrolünüzü yaptırın inşallah herşey yolundadır.
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Benımkı de aglamaz.
tarafından
Anlamadim
tarafından
Biraz once baska bi yorum mu yapmıştiniz (ne bicim uslubun var ya )die ..... Tekrar neden degisitiyrsunuz noldu
(9,242 puan) tarafından
yanlıs posta yazmışım sıldım duzelttım.onun kalmasını istesem sılmezdım
0 oy
(2,512 puan) tarafından
İlk fırsatta doktora danış 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Benim oğlum da iğnede hiç ağlamaz. Bence sıkıntı yok ama yine de gösterin bi bakalım. 
0 oy
(159 puan) tarafından
Gun icinde aglamamasi normal uslu ni bebektir ama aşı oldugunda aglamamasi eli yandiginda aglamamasi biraz tuhaf bence doktora bi goturun bizede haberdar edin merak ederim ben sizi korkutmak istemem ama ötizm belirtilerinden biride bu yiyenimden biliyorum 
0 oy
(726 puan) tarafından
İlk defa aşı olmuyordur önceki aşılarda ağlıyormuydu 
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Bi doktora gidin derim
0 oy
(1,729 puan) tarafından
Benim kızkardesimin bebegide hiç aglamazdı hep uyurdu  iğne yapıldığında aşı olduğunda aglamizdi detaylı tahlil sonuçlarında troitleri yüksek çıkmıştı onun tedavisini gördü şimdi çok şükür iyi 

Sizde isterseniz bir cocukl fena götürüp özellikle troitlerine baktırın 

İlgili bir soru bulunamadı

396,318 soru

11,855,212 cevap

35,949 kullanıcı

...