0 oy
625 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (872 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar. Ben yabancıyım. Ama yabancı da değil. Biz de türk soylu bir milletiz. Evet gözlerim biraz çekik. Kızım da bana benzer tabiki. Dışarıda 3 kişi böyle beni incitti. Kızıma bakıyor japon mısın falan diyor. Allah Allah millet kafayı yemiş artık dayanamıyorum çok büyük kavga edecem. Japon görmemiş herhalde. Keşke zengim olsam da japon diyenlere japonyaya bilet alsam. Yok artık. Beyin ile dilini hiç bir bağ-ı yok gibi aklına gelenini direk söylüyor. Mantığa bak çekik göz olsa sadece japon oluyormuş. Sarı saçlı olan herkes  rus mu. Yaff gerçekten ne diyeyim bilemiyorum. Söyleyenlerden 2 esnaf mi ne diyorlar. Birisi çiçekçi ikincisi de pazarda çocuk kıyafetler satıyormuş. Bugünküne çok kızdım. Kızıma artık yaz için biseyler bakıyordum "ay japona bak seni nereden kaçırdılar çekik gözlü.  Nerenin göçmenisin" diyor aa . Şaşırdım. Alacaklarimi  da bıraktım.  Dedim babası türk, kız da senden daha çok türk dedim gittim. Hoşuma gidecek mi sandı artık ne bileyim. Böyle diyen insanlar bence eğitimsiz. Bisey demekten ince bi düşünür belki karşımdakini incitirim der. Bana da diyorlar gözlerim çekilmiş. Ya bem 30 yıldır aynaya bakıyorum gözüm nasıl olduğunu bilerim. Saçlarım nasıl olduğunu bilerim. Artık nasıl tepki vereyim neler diyeyim ki insanlar öyle konuşmasınlar. Yok travma falan olmuyor, kendimi ve kızımı nasıl seviyorsam öyle seviyorum belki de daha fazla. Ama anı bir içimde bir soğuk ve çok sıcak bir patlama oluyor. 

21 Cevaplar

0 oy
(5,953 puan) tarafından
Gerilcek birsey yok kendi kendini kasmissin abimin kızı mavi beyaz tenli sarışın gören rus gibi mahsallah anne babasina benzemiyor derdi oysa abimin bebekligi annesi esmer  gören rus gillerden mi derkerdi yook yerli malı derdik bunda sinirlencek birsey yok ozbek tatat Azerbaycan vs gocmeni yazmisin Özbeklerde cok var cekik göz yani  olabilir Japon gibi bende gorunce oyle ay japon gibi derim ne olmis ki turk olduğunu bildigim halde derim yani bene sizde takinti olmuş
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 1,210 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 05060708 (163 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 294 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 451 göst.
21 Haziran 2023 Aile kategorisinde 12345678 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy