+1 oy
559 göst.
Aile kategorisinde (252 puan) tarafından
Dun dayanamadım bulantım falan vardı bugun de hastayım tutmuyorum dedım hemen kaynım basladı tutmuyon mu diye artık sinirlendim sen niye uğraşıyor benle kadınların özel günleri diye bir şey var haberın varmı dedım sinirden :) 

34 Cevaplar

0 oy
(7,086 puan) tarafından
Onu ne ilgilendiriyor ki.
(252 puan) tarafından
Sinir etti sabah sabah
-Reklam-
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Bnde bu salgına yakalanmıştım 1 hafta önce. Serumlar iğneler ilaçlar hiç biri iyi gelmedi bana kaynanam ve kayınbabam zorla 3 gün oruç yedirttiler . Orucunu ye iyileş sonra tut diye.

Kime ne senin yediğin oruçtan seninkiler sacmalamış
(252 puan) tarafından
Aynen ya sanki sendilerı nde namaz oruc var
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ona neymiş yaa terbiyesiz ona mi kalmış iyi demişsin 
(252 puan) tarafından
Sinir etti napıyım
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Kız 15 gün tutmadım ilk iki gün kimsenin ruhu duymadı sonra kayın validemde hasta olunca dedim birlikte kahvaltı felan yaptık hem sahura bile inmiyordum kimse anlamadı 
(252 puan) tarafından
Yok anam buraya dun geldım bugun hastayım dedim kaynanama oda ben kahvaltı yapıyorum gel dedı
0 oy
(3,845 puan) tarafından

O kim ya ne diyebilir.. ona ne . Benimkinin kendi tutmuyor zaten :)

(252 puan) tarafından
:) bunlar cok dindar sankı
(3,845 puan) tarafından
Ben kendimden sorumluyum kalkıp da kimse karışamaz tutmuyorsun diye . Çok şükür şimdiye kadar hep tuttum zaten ama senin durumun için de aynı kayın kim ki karışıyor
(252 puan) tarafından
Hayır şimdiye kadar hep tuttum orucumu cok sukur
(3,845 puan) tarafından
Tutmasan bile onu ne ilgilendiriyor
0 oy
(13,179 puan) tarafından
Senin ne haddine derdim eşimde çok kızardı 
(252 puan) tarafından
Eşim bir kere cok kızdı sustu yine başlıyor
0 oy
tarafından
Kime ne herkesin günahı sevabı kendisine bana birşey deseler tepki gösteririm 
(252 puan) tarafından
Bende oyle cevap verdim bır daha soramaz
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Benimde kaynanam şok oldu tutamıyorum dedim çocuklar delirtiyo tutarsam elimde kalacaklar dedim aaaa aaa diye ağzı ayrıldı böyle şeylerde ben beklerim hadi bi laf soksunda ağzının payını vereyim diye işime gelir haa müslümanlığa gelince böyle iki oruçla namazla cenneti garantilemiş gibi davrananlara sinir oluyorum.
(252 puan) tarafından
Kendilerinde namaz yok zaten
(1,786 puan) tarafından
O zaman sende ona desene kalk namaz kıl diye
0 oy
(7,293 puan) tarafından
Oruc tutmadigimdan kimsenin haberi olmaz yanlarinda asla yemem özel gunu mude bilmeyiversinler
0 oy
(26 puan) tarafından
Benim kaynanam da çok sorar. Her Ramazan arar bana da sorar, annen baban tutuyor mu der yada direkt sormaz da annen çalışıyor oruç tutmak zor oluyordur ee baban hasta zor oluyordur der. Oğlunu sorar tuttur ona der. İyice kilo aldı bak oruç tutsun kilo versin ben de veririm inşallah der kilo kıyaslar.Ben emziriyorum bana bile sordu. Emziriyorum dedim. Ablamın gelini emziriyor tutuyor hatta sütü azalmış acaba açlıktan mi azalıyor diye denemek için tutmaya devam edecekmiş dedi. Mama desteği de yapmıyormus sadece emzirecekmis falan. Hep bir kıyas hep bir sorgulama. Allah değilseniz ilgilenmeyin söyle şeylerle, ama yok illa yarıştıracaklar.
(252 puan) tarafından
Cok sacma kıyaslamaları
(1,786 puan) tarafından
Aynı benim kaynanam.Kendi günahlarına baksa ağzını açamazda neyse
0 oy
(7,483 puan) tarafından
o konuda bısey diyemez kendi tutmaz zaten hic
(252 puan) tarafından
En mantıklısı
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Oruç tutmadığımı bi kaynanam bilir diğerleri bilmez bilse bile edeplerinden kimse ağzını açıp niye tutmuyorsun diye sormazlar aklı başında bir insan zaten yengesine o soruyu sormaz çok utanç verici 
(252 puan) tarafından
Ben utanıyorum artık dun geldım sabahtan aksama kadar hıc bırsey yemedim bulantım ve baş agrısı aşırı vardı bugun de hasta oldugumu kaynanam anladı zaten
(2,565 puan) tarafından
Benim 13 yaşında kaynım var geçen sene yenge niye oruç tutmuyon diye sordu kaynanamda sen sus herşeye karışma dedi susturdu :)) Kaynanan anladıysa problem yok canım ye yemeğini
0 oy
(770 puan) tarafından
Kız belki bilmiyordur kadınlar hastalanınca oruç tutamayacgını bide kaç yaşinda ksjksj sen bidaha sinirlenme  herseyi ortaya döküyon ;)))
(252 puan) tarafından
Kız 28 yaşında benden daha iyi bildiğine eminim
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Adet oldum kanamam var Allah izin vermis deseydin direk apisip kalirdi

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 720 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 407 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (296 puan) tarafından soruldu