0 oy
925 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

2 gündür ciğerimiz yanıyor ne heves kaldı ne bişey 

Adeta yandık kavrulduk yok böyle bir acı :'(

Komşumuzun oğlu amcasının gidiyorlar onların kapıda da dere var 2 kardeş düşüyor oraya birini alıyorlar diğeri akto sanıp akıntıya doğru gidiyorlar :'( meğer çocuk önlerinde yoksunların arasında kalmış 

Daha 5 yaşındaydı bayramliklari alınmıştı :( 

Eşimin yeğeni var onun kocasının yeğenleriydi eşimin yeğeni ile konuşuyorum 

Bide onların bahçede oldu olay herkes perişan halde :'(

ALLAH ASKINA ÇOCUKLARINIZI 1 DAKIKA BIRAKMAYIN 

işler hallolur yorgunluk biter ama evlat geri gelmez :'( hepimiz zaman zaman yoruluyoruz ama geçecek inanın yürek yangınından iyidir emin olun 

Eşim mezarlığa gitti evleri tam mezarlığın önünde annesini kimse eve getiremiyor :'( Yarabbim kalmadı bayram hevesi tüm köy yas içinde hiç kimse çocuğunu şeker toplamaya  ile yollamadı burda Arefe günü şeker toplar çocuklar 

image

image

28 Cevaplar

0 oy
(1,556 puan) tarafından
Başınız sağolsun canim Allah sabır versin Rabbim dusmanimi bile evladiyla sınamasın inş
tarafından
Aminnn insallah cnm benim
-Reklam-
0 oy
(340 puan) tarafından
Cok üzüldüm okurken ağladım.Rabbım sabırlar versin inşallah çok zorr evlat acısı.o koltukda oturan kız Çocuk mu neden başını eğmiş kuzum yaa dayanamam ona benn oyyyy:(
tarafından
Yok kuzum çocuk değil ama şeker dağıtıyor  2.resime bak çocuğun elinde var zaten artık sohbete mj ne daliyolarsa çocuklar giriyor içine suda biraz derin ve yosunlu olunca:(
0 oy
(44,800 puan) tarafından

Nasıl bir acı yarabbim su mübarek gün insanlar yıkıldı yaaa Allah'ım ailesine güç kuvvet sabır versin:(

tarafından
Aminn canım 2 gündür varya ne heves kaldı ne bişey yüreğim dağıldı resmen çocukları gözümün önünden ayırmıyorum psikolojim gitti;(
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Beş yaşındaki çocuk annesinin yanında olmalı ihmal edilmemeli heleki dere gibi kötü bir şey varsa günah ya Allah'ın bir bildiği vardır elbet ölümlü dünya hepsimiz ölecek gideceğiz cennetlik çocuk kendini kurtardı biz ne olacağız bilmiyorum
tarafından
Nerden bilebilirsin ki canım
Başımıza ne geleceği belli olmuyor işte:( ecel gelmişse başa ne çare ama.acisina da tarif yok
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Ah yavrum Rabbim sabir versin ailesine:( Rabbim evlatla sinamasin kimseyi
tarafından
Aminn canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ah Allahm sen sabır ver ailesine. Allah kimseye evlat acısı vermesin yarabbim. Çocugumuz hasta oluyo da içimiz gidiyo allahım yardım etsin :( 
tarafından
Demii ya:( kafayı yememek elde değil Rabbım sabır versin:(
0 oy
(6,726 puan) tarafından
Daha minicik☹️☹️allahim nasil dayanacak bi aciya annesi babasi . ☹️☹️Allahim kimseyi evladi ile sinamasin ☹️☹️
tarafından
Amiiinnn amiiinnn
Annesi mezar başından gelmiyor o kadar kötü ki mezarlık hemen yanlarında o anne dayanır mi☹☹
0 oy
tarafından
Allahım annesine sabır versin 
tarafından
Aminn büşüm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 272 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 1Sehzade Annesi (204 puan) tarafından soruldu
+3 oy
19 cevap 557 göst.
8 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Bernnn (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 382 göst.
0 oy
14 cevap 463 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Ahsenli hayat (581 puan) tarafından soruldu

384,623 soru

11,505,723 cevap

35,158 kullanıcı

...