0 oy
586 göst.
Diğer kategorisinde (392 puan) tarafından
Herkesin bayramını kutlarım... 

Bayram bize zehir oldu kızlar hayatımda ilk kez böyle birşeyle karşılaşıyorum ve hepimiz hala şoktayız hayvanları çok seviyorum bu yüzden kızıma da bunu aşılamak istedik bir yaşına girecek kızım babası tavşan aldı 2 aylık 10 gündür bizimle kızım çok seviyordu hatta adını ÇiÇi koyduk anne bile demezken ÇiÇi deyip seviyo besliyordu dün sabah kafesinin yanında yine oynuyorlardı kızım ağlamaya başladı bağırarak koştum ki tavşan parmağını ısırmış bırakmıyor can havliyle nasıl aldım ağzından bilmiyorum aşırı kanadı kızım çok ağladı ne yapacağımızı bilemedik hemen hastaneye gittik resmen iki taraftan dişlerini geçirmiş bir dk daha koşmasam parmak ucunu koparmış olurdu yavrum nasıl ağladı pansuman yapıldı kuduz aşısı yapılıyor 4 doz yapılıcak bir ay boyunca parmağı şiş ve kapatmamam gerekiyor ama bu kezde bir yere değdiğinde canı yanıyor içim yandı dünden bu yana çok kötüyüm tavşanı tabiki başkasına verdim direk sizde besliyorsanız dikkatli olun lütfen 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok uzuldum cok gecmis olsun...
(392 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım çok saol
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 186 göst.
27 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde melekkizlarim (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Omerannesi (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (433 puan) tarafından soruldu

385,045 soru

11,516,103 cevap

35,176 kullanıcı