0 oy
1,258 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından
Ben hiç eğlenmedim ama içimde kaldı 

47 Cevaplar

0 oy
(16 puan) tarafından

Inan bende hic eglenmedim ya hep asıktı suratim ailemden uzaklasicam diye simdi dusunuyoeumda ne gerek vardi diyorum kendi kendime:'(

-Reklam-
0 oy
(10,456 puan) tarafından
Bende hiç eğlenmemiştim yalovadan gelin geldim gelene kadar ağladım yüzüm berbat ne makyaj kaldı ne bişey gözler kan çanağı bide şişti öyle düğün salonuna gittik neyse herşey güzel beni kaldırdılar halaya biraz oynadım bi kafamı kaldırdım babamla gözgöze geldik çok utandım bi dahada oynamadım şimdiki gelinlere bakıyorum halay başı çekiyolar çok hoşuma gidiyooo hayatımdaki keşke düğünümde keşke oynasaydım diyorum
0 oy
tarafından

Valla cok eglendik.Esimle hic oturmadik<3Yine dugun yapasımız gelio

0 oy
(120,691 puan) tarafından
Gelin almada o kadar agladim ki dugun salonuna girince hepsini unuttup tadini cikardim acayip eylendim ne zaman babama baksam bi buruktu ama
0 oy
(5,327 puan) tarafından

Hiç oturmadım diyebilirim sürekli oynadım:D

0 oy
(1,755 puan) tarafından
Ben eglendim istedigim gibi oynadim ama icimde cok sey kaldi dusun agladim kocam zorla sakinlestrdi beni hep icimde burug olcakda kalcak kimin dugununu gorsem uzulurum ama yani guzeldi 
0 oy
(126 puan) tarafından
Ben toplasan 10dk oturmusumdur 5 6saat boyunca ayakta oynattilar yorgunluktan ilk gecemde ikimizde uyuyakaldk
0 oy
tarafından
Sanki herşey 10 dk içinde oldu bitti ben bişey anlamadım :? Bari sonunda kavga çıkmayaydı o yeterdi bana :D
0 oy
(353 puan) tarafından

Valla kına gecesi baktım şarkıcı adam ikide birde damat beyi piste alalım deyip duruyor en sonunda ayağa kalktım aaaaa damat beyin mi kınası yeter ama deyip bağırdım :Dtabii kınanın son 15 dakikasiydi ve gorumcelerim den başka kimse yoktu o yüzden iyice oynadım düğünümde de yeter artık deyip ikide birde oturtuyorlardi beni en son kayinbabamin yanından aldılar halay çekiyorduk:D

0 oy
(4,760 puan) tarafından
Her fırsatı değerlendirdim eğlendim kuzum 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Milletle fotoğraf çektirmekten hiçbir şey anlamadım düğünümden hala eşimle konuşuruz keşke düğün bir kere daha olsa diye nışanım çok güzeldi ama düğün gibiydi onun anısıyla avunuyoruz işte :(
0 oy
(6,135 puan) tarafından
Hayır..................
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Cok eglendim ama dahasi olablirdi diyorum hayatimin en.mutlu en eğlenceli 2 günüydü :)

Sen neden eglenmedin
0 oy
tarafından
Ben hiç eşimin amcası yoğun bakımına kaldırdılar benim dôgunumun olduugu aksam
0 oy
tarafından
Çok eğlendim canım kınam eğlenceliydi düğünüm mevlütlü oldu
0 oy
(738 puan) tarafından
Eglendim kimseyi umursamayip oynadim valla bikere daha mi evlenicem ki bizde kimse gelin oynadı şöyle böyle diyemez saçım makyajım gelinliğim herseyim güzeldi şükür ve en önemlisi sevdiğim adamla evlendim Allah isteyen  herkese nasip etsin inşallah 
0 oy
(774 puan) tarafından
Hiç eğlenemedim. Çünkü müzisyenler berbattı. Hele kadın... o kötü söylüyordu ki en son bagırdım salonun ortasında. Sen söyleme artık yeter diye. Kaos çıkmıştı buz kesmişti salon
0 oy
tarafından
Egledmim bir daha düğün yapamayacağına göre gönlümce egleñfim
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Valla çok eğlendim deli gibi oynadık pist bi saniye boş kalmadı :D

0 oy
(1,635 puan) tarafından

Eğlendim ama içimde kalan şey beni kimse halay çekmeye kaldırmadı :D

İlgili bir soru bulunamadı

396,408 soru

11,857,665 cevap