+1 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (3,971 puan) tarafından

image

Kizlar   amigurimi ahtapot prematüre bebeklere yurt disinda  tedavi amacli kullniliyormuş spiralleri anne karni kordona benzedigi icin bebegin  eline kenarina yatarken falan tutuşturunca surulunce  kendini anne karninda hissedip daha hizli gelisim gosteriyormus mutlu huzurlu sakin oluyormuş küvöz doneminde gelisme surecinde. Bilimsel bir arastirma yok ama gozlemlemeler oyleymis.umut fakirin ekmegi sacma yada degil  denemekde fayda var dedim. allahin izniyle premature degiliz insallah ama bir umut anneme ördürttum belki gaz kolik doneminde huzurlu sakin olur allahim.insallah:)

Fikir olsun sizlere diye paylaşmak istedim

4 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yaa bnm minnoş 21 aylık oldu geçti bizden :)
(3,971 puan) tarafından
Hayirlisiyla onsallah bizde gelebilsek bi o doneme. :))az kalmis tatlim sabrey 48 ay oldumu oh mis hayat baslio.kizom 5 yasinda tam saltanat surerken kazayla hamile kaldim   cok korkayrum 48 aydan bi gecse de rahatlasam
(6,859 puan) tarafından
48 ay mi :(( daha çok var yahu
(3,971 puan) tarafından
Ilk 24 ayda baya bi kurtuluosun da 48 aydan sonra tamam olay artik   arkadaş gibi takilabiliosun   normal insan oluyor saltanat donemi baslyor anasniifonda  hersey ogrenio evde kendi kendine uyguluo oynuo takilio falan:)))
-Reklam-
0 oy
(2,510 puan) tarafından
İnşallah faydasını görürsün
0 oy
(7,123 puan) tarafından
Yaaaaa çok tatliiiiii canım ilk arkadaşım ellerine sağlık ay aglicam buldum seni umarım hatırlarsın beni kız yaaaaa offff sarilasim geldi sanaaaaaaaaa
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Ah ah bizden gecti 5 aya yoğun bakım sürecimiz oldu premature doğdu farklı sebeblerden ameliyat oldu cok şükür geçti gitti o günler 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 35 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Tplkdr (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde Asiye!&6303 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 217 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.