+3 oy
642 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün çocuklarla dondurma yemeğe gittik 

Önce benim üvey kızı gelinin mi diye sordular kızım dedim .diyor bu sefer bebeğe bakınca annesi zannettik dedim kardeşi ve çok sevdiği için ilgileniyor diyorlar bu kadar niye doğurdun. Yani size ne ve ilk defa gördüğün birine bunu niye sorarsın .

26 Cevaplar

0 oy
(1,965 puan) tarafından
Millet hep aynı canım. Okumuşta aynı okumamışta. Benim kardeşlerime aramda 15 ve 18 yaş var. Annemi hastaneye hep ben götürdüm herkes sen mi hamilesin diye sorardı. Doktor bile anneme dönmüş kızın doğurcak yaşa gelmiş sen niye doguruyorsun demişti o kadar sinir oldum ki size mi sorucaz neyi ne zaman doğuracağımızı diye çıkışmıştim. Annem son maddesimde 40 yaşındaydı kardeşlerimle biyere gitsek hemen torununa hediye mi alıyorsun annem belli etmezdi ama içten içe üzülüyordu belkide. Kardeşim kucağımda ağlıyor annemi bekliyorum fırının önünde teyzenin biri sen bu yaşta neden 2 çocuk yaptın yazık güzelliğine falan boş boş konusuyor. İnsanların dillerinin ayarı yok. Bende kardeşlerimle hala ilgilenirim canımdan öteler hem abla hem yarı anne oldum insan kardeşinide sevemez mi.
tarafından
İşte kızım hep aplasina bakıyor ve ablaları hiç vermiyorlar yani onlara da senin mi değince sinir oluyorum.ve küçükte abla diyor sağır misiniz ya
(1,965 puan) tarafından
İnadına yapıyorlar sanki canım. Yaşın büyük olsa yaştan laf eder küçük olsa Küçüksün der. Kilom olsa kilodan insanların sırf üzmek için yer arıyor
tarafından
Evet bosbogaz sinir ediyorlar.
-Reklam-
0 oy
(120,771 puan) tarafından
aah o merakdan     
0 oy
tarafından
Keşke bu cevabı karşındakine söyleseydin
0 oy
(4,427 puan) tarafından
Sana  ne şeyimin bekcisimisin diyorum ben artık çok hasisce yorum yapıyolar epi topu 3 tane çocuğum var ay ne gerek vardı ay niye doğurdun siz doğurmayın diyorum ya ne yapayım yani şimdi geri dönüşüme mı atıyım çöpe mı atıyım yoksa sokağa mı atayım hadi napiyim bu niye bu kadar doğurdun diyenlerle doğurup doğurup çöpe atanlar aynı zihniyet çocuk evin bereketi nuru neşesi yarın ikin gün sonra bunlarda büyüyüp yetişkin olacak hep böyle mi kalacaklar sanki
0 oy
tarafından
Oda bişeymi büyük eltim kiziyla 1 ay arayla doğum yaptı düşün çocuk teyzesiyle yaşıt kadın hala gelmiş diyo ne yapacaktın 4.yü hiç takma
0 oy
tarafından
Niye bu kadar konuşuyorsn snaane deseydin keşke 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 637 göst.
0 oy
57 cevap 964 göst.
28 Ocak 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 341 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu