0 oy
913 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Merak edenler için foto yükledim

image

Kızlar bir aydır evden ayrılma ile ilgili postlar açıyordum en son bugün 300 tlye ev bulduk tuttuk hatta akşam üstü post açmıştım. Kaynanamla kavgalıyız konuşmuyoruz. Evime gidiyorum diye çok sevinçliyim ama içimde bir burukluk var yeni bir düzen yeni bir ev yeni bir hayat. Yabancı geliyor bana. Acaba alisabilir miyim diye endiseler var bende. İçimde neden burukluk oldu ki acaba yaa . Beni ilk istedikleri zaman da hem çok mutluyudm hemde içimde bir burukluk vardı o hisleri yine yaşıyorum . Siz de evden ayrılırken öyle oldu mu ?

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vallaha bedava güle güle oturun.
(1,618 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim bende çok beğendim çok hoşuma gitti ev alanaa kadar burda dururum diye düşünüyorum
tarafından
Aynen çok mantıklı .
(1,618 puan) tarafından
Birikim yaparım iyi olur ya
-Reklam-
0 oy
(119,262 puan) tarafından
oo hayirli olsun
(1,618 puan) tarafından
Teşekkür ederim sevdacim her postuma yorum yapiyosun:) iyiki varsınız size danisiyorum mutlu oluyorum
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kız insan ayrı eve çıkıyo diye buruk olurmu heleki kavgaliysan bı kaç gün sonra bu haline gulersin ben delimiydim diye snsjssjjjs
(1,618 puan) tarafından
Yaa canim ne bileyim:))))
0 oy
(137 puan) tarafından
Asıl evlilik şimdi başlıyor canım :) 
(1,618 puan) tarafından
Öyle mi diyosun:))))))
0 oy
tarafından
300 olsun 500 olsun evini ayır da vallahi insan daha huzurlu oluyor ben 9 ay birlik kaldım evimi ayırınca evli olduğumu anladım 
(1,618 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım ilk günkü heyecan var içimde
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Güle güle huzur içinde oturun canim
(1,618 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim
0 oy
tarafından
Hic umutsuz olma mukemmel olacak cekirdek aile olmak cok guzel 
(1,618 puan) tarafından
İster istemez endişelerim oluyor tabiki ama yine de eşim arkamda ona mutlu oluyorum beni hiç ezdirmedi kimseye
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ayyy canım ev baya düzgün görünüyor 300tl kira çok iyi valla inşallah bi sorunu yoktur güle güle oturun 
(1,618 puan) tarafından
Yok canım mutfak dolapları falan taptaze. Banyosu tertemiz fayansli duşakabinli

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 280 göst.
13 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 488 göst.
0 oy
2 cevap 88 göst.
0 oy
1 cevap 79 göst.
24 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Şeyma_Tolga (93 puan) tarafından soruldu

379,386 soru

11,356,368 cevap

34,832 kullanıcı

...