0 oy
1,158 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim nisanliyken faceden bı kızla normal sohbet ettiğini görmüştüm kızın adı esraydi neyse ben o kıza msj attım nişanlı değilde evliyiz biz dedim söyledim fln oda bilmiyodum özür dilerim dedi. Sonra eşimle kavga gürültü aileler barıştık. Sonra evlendik aradan 7 ay fln geçti yine Esra isimli bı kızla konuştuğunu yakaladım ama bu sefer sevgili modunda. Kıza msj attm evli ve hamile oldgmu söyledim sadece bilmiyordum dedi. Neyse bugün şeytan ya tuttum internete nisanliyken konuştuğu kızın adını soyadını yazdım baktım evlendiğinde konuştuğu kızla aynı fotoğraf. Ama soyadları farklıydı nisanliyken soyadı dogandi evliyken konuştuğunun soyadı aslandi. Ama fotoya baktım aynı kişi. E ben o kıza evli olduğunu demiştim nasıl oldu da devam ettiler acaba aynı kişiler mı aşırı merak ediyorum fotoya bakıyorum aynı kişiler. Sizce bunu eşime sormalı miyim yoksa hiç sormiym onunda aklına getirmeyeym mı ? Çokta merak ettm... Eşimle barışma olayını bosverin uzun hikaye 

24 Cevaplar

0 oy
(1,734 puan) tarafından
Konuştuğu kadını araştır bul tehdit et ailesine falan ulaş tutuşsunlar biraz sen olduğunu çaktırma ama ne eşine ne kadına . Musallat ol biraz madem senin yuvanı yıkmaya çalışıyor sen de onun dünyasını başına yık . Sonra sıra eşine gelsin bunlar tutuşsunlar eşinden de intikamını al yanına bırakma asla saf gibi susup kenara çekilme aç bi fake hesap ulaş kadına akrabalarına 
tarafından
Sence ıntıkam alacak bir tip var mı post sahıbınde
(1,734 puan) tarafından
Belki alır dedim bi ihtimal
tarafından
Zaten affetmıs 1 sene olmus ama aynı kısı mı dıye yenı aklına takılmısta bakmıs ne yapacaksa aynı yada ayrı 2 kere affetmıs kabullenmıs
-Reklam-
0 oy
(736 puan) tarafından
Nisanliyken seni aldatan bir insanla keske yol yakinken ayrılsaydın
0 oy
(983 puan) tarafından
Eşimde beni aldatmisti o kdr çok düşündüm ki küçük kızım da var mahkemeye verdim şuan sans istio mesela ama bn mutlu olcagimiz düşünemiyorum  demekki bir yapan bir daha yapıomus kanları bozuk ne diyesin Rabbim yardımcn olsun

İlgili bir soru bulunamadı

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı

...