+1 oy
525 göst.
Diğer kategorisinde (199 puan) tarafından
Benimki vermiyor bana az önce istedim şüphelendim vermedi ısrarla istedim beni aldatıyorsun o zmn dedim beni dövdü babama ******** dedi bir tane kardeşim evlenip boşanmış sürekli yüzüme vuruyor gidecem dedim git siz alisiksiniz boşanmaya şerefsizin kızı dedi cocuklarimida bırakıp defol git dedi gittim kayinim zorla beni eve getirdi 

42 Cevaplar

0 oy
(252 puan) tarafından
Ben eşimden TLF istemem alır bakarım şifresini biliyorum bunun için kavga edilmezki şüpheleniyorsan direk yüzüne bat diye söyleyip kavga etmek mantıklı değil seni dövmeside mantıkli değil nasıl anlaşıyorsunuz anlamadım ama eşinin davranışı hiç hoş değil  Allah yardımcın olsun bırak ne hali varsa görsün kocalık bekleme çocuklarınla ilgilen kendini mutlu edecek şeyler yap kendine bakım yap süslen püslen kocan yokmuş gibi davran umursama bırak ne halt yiyorsa yesin ******** .Sen kaybetmezsin o kaybeder .  
-Reklam-
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Benim telefon bozuldu eşiminkini kullandım bi süre. 2. Hat yerine hattımı taktım kullandım. Verir çekinmez
0 oy
(252 puan) tarafından
Kız bırak ne halt yiyorsa yesin sende umursama o yokmuş gibi davran . Çocuklarınıda bırakıp gitme sen ***** mısın hem seni dövecek hem hakeret edecek sende hemen babanın evine gideceksin .Sana ve çocuklarına bakmak zorunda evden gitme cocuklarinla ilgilen kendine bakım yap süslen püslen makyaj yap kendini önemse mutlu et  kendini eğlendir.  sana böyle yapandan kocalık bekleme eşek gibi hatasını anlayana kadar umursama sanki yok gibi davran maddiyattanda kısma harca üzerine başına eşek gibi çalışıp size bakacak . 
0 oy
(301 puan) tarafından
İstediğimde anında verir şifresini biliyorum ve hayatta saklamaz ama karıştırmamdan hoşlanmaz asla  

Bir seyi yoksa bile eşinizin böyle yaparak insanın aklına binbirturlu şey sokmuştur 
0 oy
(854 puan) tarafından
telefon yuzune asla kavgamiz olmadi ikimizde birbirimizin telefonlarinin sifrelerini biliriz ve telefonlarimiz ortada gezer bakmak istersem alir bakarim o da ayni sekilde bakmak isterse alir bakar biz birbirimize guvendigimiz icin sorun yok aramizda hicbir konuda ama esinin yaptigi cok yanlis demekki supelerinde haklisin 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben onu cıktıgı yere sokardım
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Soruna cevap veriyorum. Vermez çünkü ben istemem. O da benim telefonumu istemez kurcalamaz. İkimiz de bir birimizin sifresini bilmeyiz. Yani şimdiye kadar ne o ne de ben sifreni söyle kelimesi kullanmadık. Bir kaç kere benim telefondan bişey bakacak oldu telefonundan şu sayfayı aciver dedi benim elinden almadan bakıp çekildi hemen. Sizde durum farklı bence. Eşin bu şüphene kendisi sebep olmuş. Görünen o ki görmeni istemediği şeyler de var demekki. Yoksa bunun için yuva yıkmaya kalkmazdı. 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Çocuklarımı asla bırakmam onuda bosardim serefsizin kızı ne demek srefsizi ben ona gosterirdim
0 oy
(583 puan) tarafından
Telefonunu g.tu yiyorsa bana vermesin canım.   4 yıllık evliyim aşırı kıskaç kendisi çok trip atar di başlarda  benim telefomu çok kurcalardı ben onun kini  kurcalarken paniklerdi bir gün kavga çıktı mutfağa  gittim demir şiş vardı aldım da bir başladım bunu kovalamaya babam geldi kurtar di air binasında oturuyoruz  sesleri duymuş valla tersim pistir bir kere daha artislik yapmaya çalıştı böyle bukez de bıçakla kovaladım birdaha yaparsan  dedim bu şekil bana kötü davranır işte üzerime yürürsen gece gelir bir yerini keserim dedim korktu galiba tik  yok . Valla ben onun için el kızıyım oda benim için el oğlu tohumuna para saymadım kendimi ezdirmem korkma sakin kız susma ezdirme kendink
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Çocukları o insana bırakıp gidecektin yani 
0 oy
tarafından
Şiddet, aileye küfür hakaret çok ağır gerçekten eğer ailen sahip çıkarsa git ailenin yanında yaşa 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Kendi neye alışıkmış soru vereydin adi herif 
0 oy
(8,357 puan) tarafından
Ya eşinin bu lafları için sırf gelmemelıydın canım benım eşim verir telefonunu saklamaz ama karıstırmamdan da hoslanmaz ozelı oldugunu düşünür.Kotu seyler yasamıssın üzüldüm
0 oy
(119,499 puan) tarafından
oylesinin yaninda durma kani bozuk
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Aldatiyor ben suan esimin teliyle yaziyorum o kadar kullaniyorum yani
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Çocukları nerden getirmiste sana bırak diyor sakın cocuklarini birakma
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Terbiyesiz adammm.
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Ayy şaka mı ciddi misin ben bian şaka yaptifinu düşündüm belli ki adam senin gitmene takmıyor ama laflarıda agirmis ne diyeyim ki Rabbim yardımcın olsun inşallah benim eşim tlfnunny istesem verir ki zaten şifresini biliyrm girip bakarumda sknti olmuyor
0 oy
(199 puan) tarafından
#+ ;!?!;&(@%&
0 oy
tarafından
Ayy çok ağır kelime kullnmis ya sende deseydin serefsz senin baban Dr ağzına tukurdugume bak onasil kelime  bogasim geldi onu şuan babandan ne istyr s.alak şey bnm eşimde hiç hoslanmaz cnm teline bakaym ama herseyini bilirim yani 

İlgili sorular

0 oy
60 cevap 923 göst.
0 oy
69 cevap 684 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 55 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Melek06 (698 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 302 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Manas (911 puan) tarafından soruldu